Egyéb

Ár:   €4.95   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorqaap, Módosítva: 2020. június 2.

Ár:   €4.95
Kategória:   Samponok

• illat: vanília és magnólia
  • szilárd szappan a hajmosáshoz
  • kondicionálóval
  • akár 50 mosásig
  • vegán
  • állatokon nem tesztelték
  • parabének és tartósítószerek nélkül

dorqaap

2020. május 31.

Papír és fém a csomagolása, Ausztriában a dm-ben elérhető. Nagyon tolakodó, erős illata van, amit én nem bírtam. Egy utazáshoz vettem, mondván azzal a hajamat is tudom mosni és fürdéshez is egyszerre jó lesz. A hajamat kiszárította, és mivel színezék van benne, miinden zöld lett tőle. Nehezen száradt meg. Kínszenvedéssel csak früdéshez elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Panthenol