Best of Beauty 2019

eos

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1490 Ft

Kellemesen tápláló kézkrém. Kombinációja bársonyosan lágy és frissítő.

• 24 órás nedvesség
  • Gyorsan felszívódó és nem zsíros
  • Bőrgyógyász által tesztelt
  • Hipoallergén
  • Nincsenek állati melléktermékek
  • 96%-ban természetes alapanyagok
  • Paraben-mentes
  • Glutén-mentes

Ár: 1490 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
TKataa

2019. július 19.

Sima, egyszerű kézkrém. Nekem az illata/szaga és kiszerelése nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

nkltt

2019. május 12.

Amerikában 2$, ennyit megér , de többet nem nyújt mint egy sima kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Amerikában 2$, ennyit megér , de többet nem nyújt mint egy sima kézkrém.

MissKenedy

2019. április 3.

Nem egy mestermű hidratálás szempontjából, de ez is az a termék amit jó érzés elővenni a táskából. Olyan kis csini kavics, nagyon jó az illata, nem bánom, hogy gyakrabban kell kenegetni mint egy neutrogena-t. Az ára picit borsos nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Brndtt

2019. január 21.

Nemrég kaptam ezt a kézkrémet és nagyon hamar megkedveltem. Az illata is nagyon kellemes. Elég hamar beszívódik ami nekem tetszik. Mindig is ilyet kerestem. A kiszerelése is praktikus, bármelyik táskába elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

adriennforgacs996

2018. december 18.

Elsősorban az illata miatt vettem meg. Nem bántam meg. Nagyon tetszett a hatása, de inkább nyáron ajánlanám, mert nem igazán tömény és nem úgy hidratál, mint egy neutrogena. De nyáron úgy gondolom számomra bőven elég ennyi hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

dorottya96

2018. október 27.

Nagyon szeretem. Táskabarát, finom illat, megfelelő hidratálás. Tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Nagyon szeretem. Táskabarát, finom illat, megfelelő hidratálás. Tökéletes:)

fethadri

2018. július 30.

A kiszerelése tökéletes az illata nagyon jó, a hatása viszont nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

A kiszerelése tökéletes az illata nagyon jó, a hatása viszont nem az igazi.

Nindzsuuu

2018. július 19.

A sok EOS ajakápoló után beruháztam egy kézkrémre is. Tökéletes kompakt kiszerelése miatt mindig a táskámban volt. Illata kellemes, megfelelően hidratál. Picit zsírosabb az állaga így inkább a hideg időkben használtam, de nem volt panaszom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

JRebeka20

2018. június 13.

Télen vásároltam ezt a kézkrémet,olyat kerestem ami pici,könnyen elfér a táskában és hatékonyan ápolja a kiszáradt kezeim.Megtaláltam a tökéleteset,nagyon jó az illata és a legfontosabb,hogy szuperül teszi a dolgát.A kedvenc kézkrémem lett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

neanna

2018. április 13.

Egyszer akciósan vettem, kíváncsi voltam rá, mivel az EOS ajakápolókat nagyon szeretem. Az illata, mint minden EOS terméknek természetesen nagyon finom, tetszett a kiszerelése is, bármilyen kis táskába bedobható. Könnyen beszívta a bőröm a krémet, viszont úgy érzem nem igazán táplálta :( Az árát tekintve kicsit többet vártam tőle. Lehet, hogy nyáron jobban teljesít, amikor nem annyira száraz az ember keze. Én télen használtam és akkor nem éreztem elégnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak