eos

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1490 Ft

Kellemesen tápláló kézkrém. Kombinációja bársonyosan lágy és frissítő.

• 24 órás nedvesség
  • Gyorsan felszívódó és nem zsíros
  • Bőrgyógyász által tesztelt
  • Hipoallergén
  • Nincsenek állati melléktermékek
  • 96%-ban természetes alapanyagok
  • Paraben-mentes
  • Glutén-mentes

Ár: 1490 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Lorna

2020. július 29.

Pont annyira volt jó mint az Eos ajakápoló - jó volt nézegetni, hogy milyen szép. :) Uborka illatú, amivel nem sikerült nagyon megbarátkoznom, pedig én választottam. Táskábadobálós, jó arra, hogy óránként újrakenjem - arra elmegy, de nem választanám újra főleg az illata és a gyenge hidratálóhatása miatt. Vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Vestara

2020. március 15.

Végre egy friss illatú kézkrém, ami nem émelyítő vaníliás vagy nagymama szagú!
A csomagolása nagyon praktikus és szép, habár a tartalma az tényleg nem túl sok.
Viszont nem kell sok belőle, így nekem sokáig elég, még úgyis, hogy szinte minden kézmosás/kézfertőtlenítés után használom.
Nem kell csodát várni tőle, de erre pont tökéletes! Nem rosszabb/jobb, mint bármelyik más drogériás kézkrém, aki ezt választja, az valószínáleg a design/illat miatt teszi.
Maximum az ára miatt vonnék le egy csillagot, de nem teszem, mert valamiből ki kell fizetni a designereket és a marketingeseket is!
Legyünk őszinték, mindenki szereti a szép dolgokat és a designos csomagolást, ne sírjunk azért, hogy emiatt drágább egy termék!
Akinek ez nem fontos, az választhat számtalan más sokkal jobb ár-érték arányú sajátmárkás termék közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Végre egy friss illatú kézkrém, ami nem émelyítő vaníliás vagy nagymama szagú!

annamariav

2020. február 24.

Semennyire nem éri meg... nekem mondjuk extra száraz a kezem, de bekenés után is ugyanolyan száraz, mint előtte. Egyetlen előnye, hogy pici és elfér könnyen a táskában, ehhez képest baromi drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Nashuaaa

2020. február 4.

1600 ft-ot semmiképp nem ér meg. Én 690-ért vettem és az is határeset. Szép a csomagolása, kézreáll, táskába dobható, de ez elég kevés indok mellette.A kiszerelés bőven az átlagos kézkrémek alatt van, az ára meg bőven fölöttük, elég rossz kombó. De ha legalább ezért az árért egy csodás INCIjű, nagyon jó krémet kapnánk, de teljesen átlagos...az összetétele, a hatása, és az illata is (ami nekem pl inkább negatívum egy kézkrémben, mert irritálhat). Kellemes kis illat, aranyos csomagolás, de csak pár óráig ható hidratálás, én nagyon max nagyon akciósan venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

andii05

2019. április 15.

Én is kiárusításon szereztem be 360ft-ért...hát nem esek tőle hasra. Szárazak a kezeim kb mindig, ez a krém is csak 1-2 órára tudott rajta segíteni, de erre képesek a 300ft-os Balea krémek is. Az illata kifejezetten nem tetszik. A csomagolás viszont nagyon tetszik, de csak emiatt szerintem nem ér 1600ft-ot. Teljes áron tuti nem venném meg, de ugyanennyiért is csak a könnyen hordozhatósága miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

K1Ani

2019. január 11.

Kiárusítva volt 360 ft körül .Gyorsan felszívódik de nem nyújt egy nagy ápolást. oké táskabarát, de az illata is elég érdekes. Ára is túl borsos+ csak 44ml! , semmiképpen nem venném meg teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

micirpicir

2018. július 27.

Szintén akciósan jutottam hozzá, de annyiért is sok volt. Ugyan áramvonalas a csomagolása /emiatt lehet táskabarát-bár nem szeretem "útközben" kenegetni a kezemet, így számomra ilyenformán sem volt hasznos/ de a végén nagyon nehezen nyertem ki belőle a maradékot. Az illata sem győzött meg igazán,illatos uborka? Hatása megfelelő volt,bár nincs nagy gondom a kezemmel.Pozitívum,hogy könnyen beszívódik.Nem veszem újra,ennél kedvezőbb áron találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Brndtt

2018. július 21.

Akciósan vettem és mivel jókat olvastam róla mindenképp megakartam venni. Én a Dm-be vettem de azóta sajnos ilyet nem találok ott. Abszolút kedvenc krémem lett. Az illata is tökéletes, nagyon gyorsan beszívódik, és a kiszerelése is nagyon jó. Elég csak egy borsónyi mennyiséget felvinni mert az is bőven elég. Tökéletes termék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Julmi

2018. június 15.

Női táskák kötelező darabja! Az ára igaz kicsit húzós, de nekem sokáig elég ez a kis kiszerelés. Az illata miatt vettem meg, de a hatása miatt fogom újra venni. 4* csak a túlárazottság miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Bubucim

2018. május 25.

Tavaly nyáron szereztem be, de nekem mind az illata, mind pedig az állaga miatt kifejezetten nyári kence. Idén a meleg idő beköszöntével ismét elővettem. Ma pedig sajnálattal tapasztaltam, hogy elfogyott. Nagyon szerettem. Az illata kicsit feldobta a kedvem, a mérete miatt pedig szuper táskába dobálós darab. Kivárom, hogy akciós legyen, aztán ismét beszerzem nyári kézkrémnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak