eos

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kellemesen tápláló kézkrém. Kombinációja bársonyosan lágy és frissítő.

• 24 órás nedvesség
  • Gyorsan felszívódó és nem zsíros
  • Bőrgyógyász által tesztelt
  • Hipoallergén
  • Nincsenek állati melléktermékek
  • 96%-ban természetes alapanyagok
  • Paraben-mentes
  • Glutén-mentes

Sophielle

2019. március 2.

A fehér testvére sikeréből kiindulva vettem meg ezt a zöldet is egy leárazás alkalmával. Sajnos hibát követtem el: bár kellemesen hidratál és gyorsan be is szívódik, de ez az illatnak csúfolt szaga valami rettenetes, viszont cserébe legalább nem is erőteljes.
Olyanoknak ajánlanám, akik kifejezetten elkerülnék a parfümös termékeket, de egy táskabarát, antiallergén kézkrémért kiadnának ennyi pénzt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

csillam94

2018. december 17.

Nem tetszik az illata, és az sem, hogy színes. Gyorsan beszívódik, de nem tart valami sokáig a hatása. Teljesítményéhez képest drága. Ami viszont nagy előny, hogy táskabarát méret és kiszerelés, ezért remélem, hogy amikor elfogy, akkor tudok bele tölteni mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Oila

2018. október 21.

Féláron vettem meg, és még így is drágállom sajnos a mennyiséghez képest, viszont a legkellemesebb kézkrém, amit valaha próbáltam, a másodperc töredéke alatt beszívódik és álompuha, selymes lesz a bőröm tőle. A 24 órás hidratálás mondjuk egy kézkrém esetében nevetséges ígéret, hiszen 24 órában én például kb. 24-szer mosok kezet (munkámból kifolyólag). Ha 400 Ft körül lenne, mindig újravenném ennek ellenére, de így nem fogom. Viszont 5 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

bogyo95

2018. augusztus 17.

Finom illat, gyors beszívódás, viszont szerintem is drága. Itt is a márkát kell sajnos megfizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

fethadri

2018. július 30.

Sajnos minden EOS kézápolóról ugyanaz a véleményem: "praktikus csomagolás, jó illat, gyenge hatás".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Kat1984

2018. április 14.

borzasztó csalódás....alig hidratál, alig szívta be a bőröm és a ruhámat utána megfogtam, nyomot hagyott rajta...felejtő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

szilvike94

2017. szeptember 27.

Ajándékba kaptam, kíváncsi voltam rá nagyon, mivel engem nem tudott beszippantani a nagy ajakápoló láz, de a kézkrémek mindig izgattak. Szerintem LUSH illata van, pont olyan mint amikor bemész a LUSH-ba és az a tipikus bolt illat. (Hülyevagyok?!)
Egyébként nagyon hamar beszívódik, táskabarát, szeretem az illatát, teszi a dolgát rendben tartja a kezemet. Drága! Saaajnos! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

juditviktoria

2017. január 30.

A zöld és a rózsaszín illata jobban bejön de ez is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

A zöld és a rózsaszín illata jobban bejön de ez is teszi a dolgát.

sword

2016. december 15.

Túlárazott dizájncucc. A krém nem egy nagy eresztés, hamar beszívódik ugyan, és nagyon finom ibolyaillata van, de nem igazán hatásos. De mivel ilyen mindenmentes nemzsíros kence, nyugodtan lehet akár széltől kifújt orcára is kenni. A legfőbb funkciója viszont tényleg az, hogy vészeseti táskakellék, merthogy mutatós kis cucc, és lehet vele villantani :-) Apropó, nem tudja valaki, hogy hogyan lehet törésmentesen leszedni a kupakját? A flakonja nagyon tetszik, és ha elfogy, szívesen feltölteném valami normálisabb kézkrémmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

Fleur

2015. november 1.

Az ajakbalzsamok után kicsit többet vártam tőle, de attól még szeretem. De semmi extra, átlagos kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak