eos

Ár:   900 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   74 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: limonade, Módosítva: 2020. február 17.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Shea vaj tartalma révén 24 órás hidratáltsagot biztosít
  • Gyorsan felszivódó formula, nem hagy zsíros érzetet, mélyen hidratál
  • Kókusz, hibiszkusz és pézsma illataival
  • Sheavajat-, kókuszdió- és Jojobaolajat tartalmaz
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt, hypoallergén
  • Állatokon nem tesztelték
  • Glutén-, parabén-, ftalátmentes

Adrybaba

2021. március 9.

Illata jó, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Alapvetően szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Illata jó, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Alapvetően szeretem.

ziza27

2020. október 29.

Az illata inkább joghurtos, mint kókuszos, de engem nem zavar. Jól hidratál, de nekem is kissé nehezen szívódik be, hagy egy zsíros réteget maga után. Szerintem van ennél jobb és sokkal pénztárcabarátabb kézkrém is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Odriuss

2020. június 17.

Nagyon kellemes az illata és nagyon tartós is. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

CandyPony

2020. május 6.

Nekem az utóbbi években csak ez vált be hosszú távon, pedig már legalább 10 féle kézkrémet kipróbáltam. Nagyon jó az illata, hamar beszívódik és jól hidratál, pedig az én kezem nem csak simán száraz, hanem minden évszakban véresre repedezik, piros foltok vannak rajta. Na, ettől nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

bogikaaa

2020. április 21.

Akcióban vettem a kókusz miatt. Megszerettem. Hamar rendbetette a kezemet, gyorsan beszívódik, és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Sziporka88

2020. április 18.

Erős az illata, nagyon jól hidratál. Nekem nehézkes a beszívódása. Nem vagyok oda az EOS szájápolókért, ez a kézkrém azoknál mindenképpen jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

puttererstefi

2020. március 26.

Háát... érdekes kézkrém. Először is az illata borzalmas, nagyon erős és nagyon mű. Kellemes az állaga, hamar beszívódik, de hagy egy vékony púderes réteget. Hatása sajnos nem hosszútávú, pedig kb. 2 hete minden nap használom, néha többször is. dm-ben 1000 Ft-ért jutottam hozzá, szóval az ár-érték arány nem az igazi. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

limonade

2020. február 23.

Hamar beszívódik, kissé púderes jellegű, jól hidratál. Finom kókusz illata van, bár nekem már picit erős, ezért a mínusz 1 csillag, ezt leszámítva jó kis kézkrém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak