Erborian

Ár:   13 790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szekeres Csilla, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Ár:   13 790 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek

Mélyreható hidratálást biztosító "all in one" típusú krém a fáradtság ellen. Használata az öregedés megelőzésére, az első jelek jelentkezésekor ajánlott. Alapvető tápanyagokban gazdag, a bőr ellenálló-képességét természetes módon fokozó termék, napi adagban tartalmazza a bőr számára fontos antioxidánsokat és vitaminokat. Intenzív hidratáló mikroemulzió Antioxidáns szemcséket tartalmaz, amelyek a bőrrel érintkezve elolvadnak. A bőr ezáltal egész nappra védelemben részesül, hidratálttá, puhává és rugalmassá válik. Kiváló alapot képez sminkhez.

Erborian Yuza Sorbet Nappali Krém 50 ml
Ár: 8000 Ft + Foxpost költség , Eladó: ellie11
Állapot: új, bontatlan állapot, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, majd Foxpost csomagként küldöm

katalinmester13

2018. szeptember 21.

A 1,5 ml-es minta csak 2,25 alkalomra volt elég. Nagyon könnyű, finom krém. Gyorsan beszívódik. Semmilyen utóérzetet nem tapasztaltam a bőrömön. Semmi zsírosság, ragacsosság. Csak a puhaság és frissesség. Az illata kellemesen citrusos. Látni nem, de felkenésnél érezni a kis szemcséket. Különleges érzés. Nem is értettem, hogy mi lehet ez, amíg el nem olvastam a termékleírást. Nagyon tetszik! Szerintem zsíros bőrre vagy nyári hidratálónak jó lehet. A fényvédőt hiányolom. (Mint minden nappali krémből, amiben nincs.) Sminkes napon nem próbáltam ( két napba nem fért bele) , de nem hiszem, hogy gond lenne vele. Az összetevők sorrendje egészen más, mint amit itt látunk. Tehát aki az összetevők listája alapján dönt a megvásárlása mellett, vagy épp emiatt nem veszi meg, ne ezt a sorrendet vegye alapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

GeorginaH

2016. május 14.

Nekem nem vállt be,de biztos van aki kedveli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Nekem nem vállt be,de biztos van aki kedveli.

kovacskatalin1992

2015. augusztus 20.

Éjszakára szoktam bekenni vele az arcom, reggel selymes, kisimult, életteli az arcom tőle. Az eddigi legjobb arckrémem! Pont azt kapom tőle, amit elvárok egy arckrémtől. Nagyon kevés elég belőle, én az állagát is nagyon szeretem, teljesen beszívja a bőröm, nincs utána zavaró réteg. Nem olcsó, de ha tehetem újra fogok venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

kessi91

2015. május 3.

Hát ennyi pénzért sokkal többet vártam tőle. Ha ez elfogy, visszatérek a kozmetikusomtól kimért hidratáló krémhez. Egyetértek az előző hozzászólóval, szilikonos réteget képez, annyira zavar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

cirmok

2013. július 9.

Mintát kaptam (miután végighallgattam a hölgy lelkes bemutatóját a Marionnaud-ban), eddig egyszer használtam, úgyhogy csak az első benyomásaimról számolok be: könnyű állagú, de rendkívül szilikonos krémzselé, erős citrusos illattal (gyorsan elillan). Nagyon gyorsan beszívódik, viszont a szilikonos réteg megmarad. Ha itt nem látnám az összetevőket, nem mondanám meg, hogy ennyi minden van benne. Egyelőre közepes, nem hiszem, teljes áron és teljes kiszerelésben megvenném. De azért néhány nap múlva frissítek, hogy ne csak egy használat alapján pontozzam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

diana35a

2013. június 25.

Röviden azt mondanám hogy jó termék! Jól hidratál. Kellemes, gyorsan szívódik én sokkal többre tartom mint a Shisheido-t.
Ez a termék koreai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Ez a termék koreai.

Antioxidánsok: Tocopherol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Lactose, Prunus Mume Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.