Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: SuperHiro, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 3.

Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakbalzsam finom textúrája kényezteti az ajkat és egy csipetnyi színt is ad neki. Fényes rózsaszín, piros vagy korall – a finoman festett ajkakért és a friss megjelenésért. A szín intenzitásának fokozásáért használd több rétegben.

3 árnyalatban kapható.

Sepi

2016. március 1.

Nagyon szeretem! Jól hidratál és igazán szexi színt kölcsönöz az ajkaimnak.
Viszont sajnálattal olvasom, hogy már nem lehet kapni :( Így takarékoskodnom kell vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Nagyon szeretem! Jól hidratál és igazán szexi színt kölcsönöz az ajkaimnak.

papucsallatka

2015. június 22.

ebből hármat is elhasználtam és nagyon szerettem! jól hidratálta a számat, ha több rétegben kentem fel a színe is nagyon szép volt, és mivel sokat használtam ezlrt hamar is fogyott :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 22.

t.magashazytimi

2014. október 28.

Ez a kis termék esküszöm ,hogy olyan pigmentált ,mint egy rúzs. Viszont olyan jól hidratál ,mint egy ajakápoló. És olyan fényt ad ,mint egy szájfény ,ez egy 3 in1 termék.egyetlen hibája ,hogy nem túl tartós.De mondjuk mit is várok el egy színezett ajakápolótól. Úgyhogy jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

Colette221

2014. október 26.

Sajnálom, hogy már nem gyártják. Nagyon szép színt ad és kellemes viselni. Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

Nera

2014. október 26.

A középső van meg és szeretem, ajándékba kaptam, de rendszeresen használom. Sajnálattal láttam, hogy már nem kapható. Újra vettem volna. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

nadalandy

2014. szeptember 27.

Kétszáz forint alatt vettem meg, és ez egy csoda. Szuper színt ad, sokáig tart. Ha reggel felteszem, csak ebéd után használom újra. És imádom. Szépen ápol, kicsit zsíros, de nem tolakodóan. Szerintem szuper. Gyorsan vissza is mentem, de már nem volt. Sajnálom, hogy nem vettem meg a többit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Hoagirl

2014. szeptember 24.

Amikor kijött ez a termék, simán átnéztem rajta, egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésemet, most viszont a leárazás leárazásának a leárazásával már úgy gondoltam egy próbát megér, vettem is mindegyik színből egyet, összesen 540 Ft-ért. Amilyen kis jellegtelen a külseje, olyan tutiszuper beltartalmat rejt. Végtelenül meglepett, mert csodálatosan ápol, szinte siklik az ajkakon, órákon keresztül tart, nem kell percenként újrakenni. A leghalványabb árnyalat (03 brighten up!) jól átvert, mert olyan brutálisan pinkké vált a színe, hogy csak pillogtam, mint pocok a lisztben... Imádom az ilyen vad színeket, úgyhogy nálam ez abszolút plusz pont. Maximálisan elégedett vagyok velük, nagyon jó biznisz volt a megvétele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

szonja

2014. szeptember 21.

178 ft-ért jutottam hozzá a legsötétebb árnyalathoz. Szép 1 rétegben is a színe, több rétegben már viszonylag erős.Fényt ad az ajkaknak, ápol és a reggeli fáradtságot feldobja egy kis színnel.;) (én szájfényhez tudnám kicsit hasonlítani) Plusz az illata is fincsi... kell ennél több? szerintem nem! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 21.

L.ajla

2014. szeptember 20.

179 ft csak azért vettem meg:D de nagyon jól tettem. Elég jól hidratál,meg is lepődtem!illata is jó és kellemes színe van olyan értelemben, hogy színt ad az ajkaknak, de csak minimálisan. Nekem egyébként a képen látható legsötétebb van meg.Szerencsére a leárazott dobozkában volt még használatlan...
A régi meggyes labellora emlékeztet kicsit az illatát kivéve, a mostani az nem jön be, valahogy más...
Szóval szerintem jó, főleg ennyi pénzért:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Szóval szerintem jó, főleg ennyi pénzért:)

Tánya88

2014. szeptember 18.

175, hangsúlyozom egyszázhetvenöt forintért jutottam hozzá a Rossmannban. Azt persze látom, hogy feleannyi gramm sincs, mint egy Labello, de valami isteni. Valóban szépen hidratál, a színe hihetetlenül tartós, szépen és egyenletesen kopik. Első használatkor két krigli sörrel, chipssel és vaníliás fánkkal teszteltem (kéretik nem megjegyzést tenni táplálkozási szokásaimra :D), még ezek után is látszott a színe.
Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a másik két árnyalatot is beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a másik két árnyalatot is beszerzem.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin