Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 18.

2013 november-decemberi limitált trendkiadás

01 run, run rudolph! és 02 sugar plum fairy árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

*harley_quinn*

2014. március 11.

02-es árnyalat van meg,499 Ft-ért vettem,teljesen megérte.Első ilyen állagú pirosítóm de nagyon tetszik,biztos fogok még hasonlót venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

sofie_sz

2014. február 24.

Végre találtam egy táskába bedobható pirosítót, amit könnyen fel tudok vinni délután, amikor már kicsit megkopott a sminkem. Húzok egy-egy csíkot az almácskákra, ujjal elkenem és egyszerűen nagyon szép, természetes hatást kapok. Úgy érzem, a siralmas körömlakkok okozta kiábrándulást kezdi elfeledtetni velem az essence, remélem még hasonló termékeket dobnak piacra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Guppi

2014. január 31.

Ugyanúgy jártam mint az előttem szóló. Arcon végighúzás-szívroham-letörlés-újratervezés. Csak ujjal lehet felvinni, ecsettel vagy szivaccsal esélytelen. Kicsit féltem tőle, hogy sötét lesz az arcomon, de szerencsére szép, üde rózsás színt ad csak.
A krémes állag tetszik, de a kiszerelés nem, hiába gondoltam, hogy praktikus lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

Lara5

2013. november 17.

Nekem a run run rudolph van meg ami egy pirosas árnyalat. Intenzív szín, amit én speciel csak ujjal tudok eldolgozni, az ecset nem nagyon viszi, mert elég krémes állagú. Viszonylag tartós is és szép a finishe. Ha megvilágítja a fény, egy kicsit zsírosnak néz ki az orcákon, ezért én inkább száraz bőrűeknek ajánlom elsősorban. Bár ez nagyjából az összes krémes pirosítóra igaz:) Az illata kicsit furi, bár nem sokáig érezni. Összességében nagyon kis cuki termék, de a csodaszertől azért messze van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

Lorelaig

2013. november 9.

A "Sugar plum fairy" árnyalatú van meg, ami a képen van. Élőben mélyrózsaszínnek látszik, rózsaszín csillámokkal. Az első próbálásnál majdnem szívrohamot kaptam (mert még nem volt ilyen "stiftem") és végighúztam az arcomon...enyhén túlzás volt! Aztán a másodiknál már az ujjaimmal vittem fel és el kell mondjam, gyönyörű pírt adott és még csillámos is egy kicsit az arcomon. Egész nap töretlenül fenn van. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Silica Dimethyl Silylate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Red 27 / CI 45410, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.