Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fanni21, Módosítva: 2012. július 22.

Kategória:   Kézkrémek

A frissitő és intenzív hidratáló,joghurtkivonatot tartalmazó kézkrém egy szempillantás alatt ápolja a kezet és körmöket. Gyorsan felszívódik, nem zsíros.

kismadár

2014. január 27.

Régen használtam ezt a kézkrémet, de arra emlékszem, h nagyon olcsó volt és mű-eper illatú. Sokat nem csinált a kézzel, kicsit híg volt és nem is nagyon hidratált, de a régi szép emlékek miatt azért 4 csillagot kap. Ma már nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Cosmonaut

2013. szeptember 11.

Nem a legjobb krém a világon, de szerettem, a zöld verzióját is. Én még láttam ilyet egy Rossmannban. Tényleg kicsit híg, de amúgy ha jól emlékszem illatra, és hatásra igen jó volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

aleksandra

2013. május 15.

300 forintért vettem anno, talán egyszer vagy kétszer tettem a kezemre belőle. még mindig ott rohad valahol a fiók mélyén, borzalmas volt. folyt mint a víz, nem csodálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

zbb

2013. február 24.

Imádtam, újsághoz volt ajándékba, kár hogy ma már sehol nem lehet kapni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 24.

Imádtam, újsághoz volt ajándékba, kár hogy ma már sehol nem lehet kapni. :(

Xinezia

2013. február 8.

Az illata valóban első osztályú, de hidratálás szempontjából viszont messze elmarad más kézkrémektől. Való igaz, hogy ebben az árkategóriában ne várjunk csodát, de én nem venném meg mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Pixie83.

2012. augusztus 8.

Én egy magazinhoz kaptam ajándékba. Az illata kellemes, de annyira folyt, hogy nagyon idegesített, és nem is hidratált eléggé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Nicu

2012. augusztus 5.

Nekem is ez volt az első ilyen termékem. Szerettem az illatát, és azt is, hogy gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

vikiikorom

2012. június 11.

jaaaj. ez volt az első essence termékek. 2007-bem volt, imádtam ezt a krémet, annyira finom illata volt... hmmmmmmmmm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.