Essence

Ár:   €3.75   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 13.

Ár:   €3.75

2017-es limitált áprilisi-májusi trendkiadás

3 különböző funkciójú arc primer.  Rózsaszín friss, üde megjelenést,- a zöld elfedi a bőrpírt és a pirosságot és a barna egyenletes bőrt eredményez.

01 I’m Your Wake-Up Angel02 I’m Your Anti-Redness Angel és 03 I’m Your Brightening Angel változatokban kapható

pandahapci

2018. január 27.

Bézs árnyalatban vettem meg, igazából primerként jól funkcionál, de semmi több :/ Nem igazán világosít, csak max jól tapad rá az alapozó, de nem észeltem volna hogy hála ennek tovább tartana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

aranyiviki

2017. november 4.

Pár napja voltam a rossmannban és dmben primer túrán. Szemeztem ezekkel a jól kinéző kis színes primerekkel,az ára igen kedvező volt,talán meg le is emeltem a polcról hogy ez velem jön. Meg ott az üzletben feljöttem krémmániára és gyorsan rakerestem,elolvastam ezt a 3 véleményt és vissza is tettem.
Hogy személyes véleménnyel is tudjak szolgálni,ma reggel kipróbáltam barátnőmnél. Nem nyugozott le,tényleg semmi zöld színe,ami fedné a pirossagot. Primernek nem rossz,de ilyen árban van jobb 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

vpverapapp2

2017. szeptember 17.

Én a zöldet vettem meg, és egyáltalán nem csökkenti a pirosasságot, viszont az alapozóm jóval tartósabb lett, kicsivel tartósabb, mintha aftershave-t használnék. Ha tudnám, se venném újra, biztos van ennél sokkal jobb primer is hasonló áron, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

rena96

2017. augusztus 10.

Én a 01-es rózsaszínt választottam. Hát szerintem ez egy pénzkidobás volt :D Nem ad friss, üde megjelenést, inkább úgy nézek ki mint aki egy gyengusz highlightert kent unalomból az arcára. Alapozót még nem is nagyon kentem rá...Csomagolása miatt adok 2*-ot mert cuki.

A "kis bunkesz drogériavandálok"-on jót nevettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

A "kis bunkesz drogériavandálok"-on jót nevettem :D

marryjane

2017. június 13.

Szintén rozaceás.....
Színe nincs, nem is kellemes a hatása sem, főleg nem nyáron, elnehezíti a bőröm. Kidobtam 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Szintén rozaceás.....

Lillie

2017. május 29.

Szintén a zöldet vettem meg mert hajlamos kipirosodni a bőröm de csak szép álom volt abban hinni,hogy ez segíthet. Mikor kinyomom még látok benne valami kis halovány zöldes árnyalatot de az arcomon nem takar a pirosságból semmit. Mintha ott sem lenne... De legalább tartósabb tőle az alapozóm. Ez is már valami.... így el fogom használni de amiért konkrétan vettem abban nem segített semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.