Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2011. április 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Speciálisan gyendéd pórustisztító gél. Eltávolítja a sminket, és a szennyeződéseket anélkül, hogy kiszárítaná az arcbőrt. Értékes, aktív összetevőinek köszönhetően, mint a lime és az uborka, frissítik és energiát adnak az arcbőrnek.

s_kitty

2013. december 24.

Másodjára veszem újra, de fél év kihagyással a 2 között, az ok amiért újravettem az az ára volt, illetve a hatása drágább termékeknek sem volt jobb. A régebbi mintha sűrűbb lett volna vagy csak rosszul emlékszem :D
Én nagyon szeretem, nem szárít leszedi a sminket, utána tonikozok az leszedi a maradék szennyeződést és a hidratáló :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

madrid

2013. december 11.

Este sminklemosásra használom néha. Nekem leszedi a sminket valamennyire, bár ha utána tonikkal még lemosom az arcom marad valami a vattapamacson (az olivaolajas módszert nem tudta lepilálni sminkleszedésben). Nekem eléggé szárítja a bőrömet. Ha ezt használom este sminklemosásra akkor mindenképp kell még valamilyen krém estére. Az állaga nekem megfelelt és az illata is. Könnyen lehet vele dolgozni. Használata után tényleg sima lesz tőle a bőröm. De csak hete párszor használom, mert egy ideig minden nap használtam is piros kis pöttyök lettek a bőrömön. Nem biztos, hogy ettől, de utána leálltam a mindenapos használattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

hila

2013. október 14.

Tetszik az állaga és az illata is, a márkát is szeretem. Mondjuk az összetevőit látva kicsit megdöbbentem, elszoktam én már az ennyire mű dolgoktól mióta csak natúrkozmetikumokat használok. Ez annyira aggasztó most így, ráadásul ez a kence is annyira olyan kis semmilyen, hogy csak ott van a polcon és kész. Többet nem venném, de legalább nagyon olcsón vettem a Müllerben. Szóval felkeni az ember, jó illatú lesz az arca, és kész. Azt hiszem pont ennyit tud. Legalább nem pattogott ki tőle a bőröm, és nem is csíp. Annyira semmilyen, hogy leírhatatlan. Veszteni nem vesztettem vele semmi, maximum azt az 500Ft-ot, amennyibe került.
Ja, a sminket semennyire sem hozza le, arra nem jó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Ja, a sminket semennyire sem hozza le, arra nem jó. :D

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Semmire sem való.. Nem szerettem az állagát. Nem is éreztem, hogy tisztább lettem volna tőle.. Nem kis mennyiséggel a belsejében landolt a kukába!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Narancsos

2013. július 2.

Még decemberben nyertem adventi essence játékon,még egy kicsike van benne,nem teljesen használtam el. Nagyon meg vagyok vele elégedve,illata nagyon kellemes,friss érzést ad nekem a használata közben. Viszont a sminket annyira nem hozza le jól(bár nem is sminklemosónak használom:D),de attól függetlenül nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

ct

2013. június 10.

Még decemberben nyertem egy játékon, viszont előbb elfogyasztottam a másik arclemosómat, így ezt kb. 1 hete használom csak.Kellemes, uborkás illata van, valóban nem szárít, nem drága, jó nagy adag, bár az állaga miatt, ami nem annyira gél szerintem, valamivel folyósabb annál, viszonylag több kell egy arcmosáshoz. Nagyon minimálisan habzik csak, ennek ellenére érzem, hogy tisztít és a bőröm is jó tapintású használat után. Hosszabb használat után még updatelek majd, egyelőre 4 csillag csak, mert nem bánnám, ha a teljes komfortérzetemhez némileg nagyobb habzás járulna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

brfoo

2013. május 5.

Imádom, szerintem nagyon-nagyon jó! Tökéletesen leszedi a sminkemet, kellemes üde érzést hagy utána. Talán szárazabb bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Ppanka

2013. május 3.

Jó az ára,én az esti arctisztítás legvégén szoktam használni. Puhítja az arcot,hidratál,a sminket is leszedi,utána matt lesz az arc is,és a durvább tisztító cuccok után jól esik egy kicsit gyengébb lemosó. Önmagában viszont nem sokat és,nagyon problémás bőrre nem ajánlom,ha csak ezt akarja az ember használni.Reggeli tisztítónak jó lehet,vagy akinek nagyon problémás a bőre,és sok cuccot használ rá,annak a végén jól jöhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 3.

esztojas

2013. április 16.

Először nagyon szerettem, mert szépen tisztított és a bőröm sem szárította ki. Hosszabb távon viszont már igen. Ennek ellenére ez egy jó kis lemosó, ha tartok 1-2 nap szünetet 2 használat között. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 16.

brfoo

2013. március 16.

Én ezzel mosom le a sminkemet (szemeken kívül) és nekem nagyon bejött, szépen letisztít mindent, nagyon meg vagyok vele elégedve! De tényleg szuper és az ára is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.