Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló arckrém gél textúrája gyorsan beszívódik a bőrbe és 24 órás hidratáltságot kínál mialatt UVA/UVB szűrőrendszerének köszönhetően egyéb külső, káros hatásoktól is megvéd. Lime-ban és uborkában gazdag összetevői biztosítják az arcbőr ragyogását, amelyet a fényvisszaverő pigmentjei még inkább kihangsúlyoznak.

• intenzíven frissít és hidratál
  • friss, ragyogó összhatást eredményez
  • olajmentes

s_kitty

2015. május 26.

Nappalra használom, éjjelre pedig nivea soft krémet. Valóban hihetetlen vizes, belemártottam az ujjam és szinte nem is lett krémes, mindezeken kívül nagyon szeretem és nagyon tetszik :) Én még nem vettem észre a csillámokat, lehet a fény miatt.. de remélem az enyém új verzió és kimaradt belőle.
Egyetlenegy negatívum a gagyi csomagolás, a műanyag még nem is, de a matrica tök levegősen van rajta.. azért ennyire lehettek volna igényesek, hogy jól ráillesztik..

up: nagyon megimádtam, észrevettem a csillámokat de csak ha vastagon kenjük a krémet akkor válik kellemetlenné. csak reggelente sminkelés előtt használom és tökéletes sminkalap. NAGYON IMÁDOM

up2: ra kellett jonnom, hogy egy kis szar lotty az egesz :/ inkabb kuporgassa ossze az ember a penzet valami jobbra.. a csomagolas egy kalap k*ki, az allaga mint a viz.. tenyleg csak annak valo aki csak ugy kenegetni akarja magat :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

Orchid

2014. április 1.

Nappalra teljesen vállalhatatlan volt számomra, nem győztem krémezés után leseperni magamról a "kukacokat", a csillámoktól meg szinte világított a fejem. Éjszakára se vált be, a reggeli arcmosáskor kicsi húzódott a bőröm.
Mivel nem szokásom kidobálni semmit, csak a legvégső esetben, így gondoltam majd elkenegetem a karomra... na ezt tényleg nem kellett volna!!! A tenyerembe ragadt az összes csillám, ami egy fényes réteggé állt össze és alig bírtam levakarni. Ez adta meg a végső löketet neki a kuka felé. Nagyon szeretem az Essence termékeket, de ez akkor se kéne többé, ha ingyen vágnák hozzám.

2013. október 30.
Csodás illat, remek állag, nagyon kevés kell belőle, azonnal felszívódik, kellően hidratál, olcsó... DE aki belerakta ezeket a csillámló kis sz@rokat, hát agyonütném!!! Jó, mondjuk távolról nem kelt zsíros hatást, nem is látszik, de közelről nagyon furcsa! A másik meg, hogy már felkenés közben "darabos" vagy "kukacos", nem tudom hogy fogalmazzam meg rendesen. Összességében nem rossz, de ez a két negatívum nekem akkora csalódás... éjszakára elhasználom, mert kidobni nyilván nem fogom és rosszat nem tett a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

2013. október 30.

barbiii_sz

2014. március 15.

Nem igazán szerettem meg ezt a krémet, alig-alig hidratál (messze nem 24 óráig). Ami jó benne hogy enyhén finom illata van és könnyű állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Moonlight

2014. március 5.

Még 1 Euroba sem került,épp nem volt krémem,hát ennyiért kidobni sem drága,így megvettem.
Miután belenyúltam meglepődve pislogtam,hogy miféle állag ez,nem ehhez vagyok szokva :D Viszont kifejezetten tetszett,ez a kicsit habos-vizes könnyű állag.
De a csillámokra azért felhívhatták volna a figyelmet. Utálom (szemsminkek kivétel), amikor a testem minden részére rá akarják tukmálni,hogy csillogjon,mint egy karácsonyfa.
Napsütésben azért látszik az arcon,és szerintem idétlenül néz ki. Az egész arcom csillámban...a fejére koppintottam volna azon a bizonyos brainstormingon az értelmi szerzőnek,mikor ez a csodás ötlet elhagyta a száját.
Ettől eltekintve tetszik. Az illata már-már kedvencemmé vált. Hidratáló hatása megfelelő és könnyen be is issza a bőr. De egy kis idő után,ha megdörzsölöm az arcom, sikerül morzsolgatni.
Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Kár érte.

Victorique

2014. január 12.

Én most vettem a Müllerben potom pénzért és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon kellemes kis krém, hamar felszívódik,puha lesz a bőröm és az illata is csodás. Állagra nagyon könnyű, nyáron lesz majd a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Ppanka

2013. május 3.

Olcsó,könnyen beszívódik,miden bőrtípusnak jó,mert nem zsírosít,nem nehéz,viszont hidratál. Nyárra tökéletes,nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 3.

marylou

2013. április 7.

Első hidratáló krémem és nagyon szeretem, jó választás volt. Gyorsan beszívódik, nem okoz pattanásokat, kellemes érzés a bőrnek és nem utolsó sorban nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

marta.kisasszony

2013. február 10.

Nyárra vettem és erre a könnyű állaga kiváló is volt. Én nem tapasztaltam az erőltetett csillámos hatást, ahogy páran írtátok, inkább szép fényt kapott tőle az arcom, de még véletlenül sem izzadásos-csillámos képet. Az uborkaillat tényleg megcsap, de hamar elszáll. Annak ellenére, hogy érzésre gyorsan beszívódik, érdemes kicsit várni vele alapozó használata előtt, mert kis fehér hurkákban hajlamos különben leválni. Nem használom rendszeresen, de nincs vele problémám, átlagos krémnek minősül, volt már jobb is, rosszabb is. Kombinált a bőröm, erre tökéletesen megfelel. Ára nagyon jó volt! Hármast a kis hurkák miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

missmisfit

2012. augusztus 15.

Nagyon vizes, könnyű krém. A zsírosodásra, kifénylésre hajlamos bőrön elfér felette egy kis púder. De nem is ígéri, hogy mattít, szóval ezért nem rovom meg. Engem a pigmentek nem zavarnak benne, a kezemen marad a nagy része. Az illata arckrémhez képest baromi erős és mű, de voltaképp tetszik, nem zavar. Ami viszont nem tetszik, az az, hogy nagyon híg, egy pár cseppet is könnyen el lehetne oszlatni az arcomon, így nehéz belőni a megfelelő mennyiséget. Olcsó, szerintem az árát megéri. Ezt a tégelyt elhasználom, aztán eldöntöm, hogy akarok-e még ilyet venni. Engem a fényvédő tulajdonsága nagyon meggyőz, de bizalmatlan is vagyok, elvégre nem tudom, hogy hány faktornak felel meg.

update: nem bírom elhasználni a tégelyt, ez a cucc iszonyatosan híg, mintha vízzel kenegetném magamat... váltok valami sűrűbb, arckrémszerűbb arckrémre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

flp.csenge

2012. július 22.

Vettem régen ilyet. Az állaga kicsit vizes de nem baj mert könnyű krém, beszívódott gyorsan de hidratálni nem igazán hidratált (csak egy csöppnyit). Az még egy mínusz pont hogy a csillogó izékről amik benne voltak nem volt szó a dobozon bár ha a ragyogó "összehatásra" értették eléggé félrevezető... igazából én 300 forintért vettem annyit meg is ér de egy idő után a csillámok még jobban összesűrűsödtek és ha felkentem annyira csillogtam hogy még Edward Cullen is megirigyelte volna. Mivel ez volt az első "saját" krémem és egy kis jóindulattal egy hármas főlé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Retinol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Fructose, Glucose, Mannitol, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinol

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Octyldodecyl PCA, Cucumis Sativus Juice, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Hexylene Glycol, Lecithin, Polysorbate 20
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Polysorbate 20
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Linalool, Citral, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Alcohol
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Sulfite, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Sorbitol h 1 1

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

Alanine a I h

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.