Essence

Ár:   929 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Essence Pure Skin pattanás elleni 4 az 1-ben krémes lemosó multifunkcionálisan használható napi arctisztítóként, bőrradírként vagy maszkként. Négyszeres hatóereje küzd a szennyeződések ellen, tiszítja a bőrt, eltávolítja a mitesszereket, összehúzza a pórusokat és matt hatást kölcsönöz a bőrnek.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Nikolaj

2017. december 29.

Maszkként használom hetente 1x. Szeretem, mattít, puhává varázsolja a bőröm. Nagyjából 10 percig hagyom fent, nem csíp, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

BerillHanna

2017. február 17.

Kb 400 ft-ért vettem a rossmannba akciósan, gondoltam egy próbát megér, és szuper termék, teszi a dolgát! Minden reggel és este ezt használom. Mattít friss érzetet ad az arcbőrnek! Arclemosó, arcradír és maszk hatása is tökéletes! Megéri megvenni és kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

nnagy822

2017. február 11.

Első használat után írok, tényleg mattá tette az arcom, és nagyon puha is. Viszont egyáltalán nem húzta ossze a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Puhava varazsolja a boromet de ezen kivul semmi latvanyos csodat nemcsinalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

Puhava varazsolja a boromet de ezen kivul semmi latvanyos csodat nemcsinalt.

Cukorbogyii

2016. október 9.

Az arctisztító gépecskémmel együtt tökéletesen tisztítja a bőröm. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Myrtle

2016. április 9.

Arclemosóként és arcradírként nálam teljesen hatástalan, de maszkként az egyik legjobb, amit próbáltam, így ebből a célból már többször újravettem. Szépen kitisztítja a pórusokat, bár minimálisan szárítja a bőrt, ezért érdemes utána hidratáló krémet használni.
Engem leginkább az agyagos arcpakolásra emlékeztet állagában, hatásában és illatában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

borb.biaa

2016. január 20.

Katasztrófa ez az arclemosó. :( Kb. 3-4 hétig használtam, és tele lettem tőle pattanásokkal, pedig alapjában véve nincsenek ilyen gondjaim, max. havi 1-2 pattanás szokott kijönni rajtam. Soha nem fogom újravásárolni, és senkinek sem javasolnám a megvételét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 20.

vándor

2015. június 1.

Arclemosónak vettem, de annak használni szinte képtelenség. Enyhén nedves bőrre viszem fel, de túl zselés az állaga és nem kenődik szét, csak ilyen bogyókban csúszkál az arcomon. Ha sikerül eloszlatnom, akkor a hatása korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 1.

hzg

2015. május 2.

Mattít és tisztítja a pórusokat,de össze nem húzza. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Mattít és tisztítja a pórusokat,de össze nem húzza. Nem fogom újravenni.

joouyee

2014. október 17.

Tisztít, mattít, ár/érték arányban nem rossz, de semmi extrát nem tapasztaltam, így csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.