Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: stenonis, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2017. március 27.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a BB krém különösen a vegyes, problémás bőre lett kifejlesztve, és kombinált hatékonysággal ápol, véd a napsugárzás ellen és természetes fedést biztosít egy termékben. Az ultra könnyű krém gyorsan felszívódik és matt érzést hagy maga után, ugyanakkor a bőr hidratált lesz. A hatékony CLEARDERM KOMPLEX küzd a gyulladások ellen és felszívja a felesleges olajat. Javítja a bőr textúráját és egyenletes bőrt biztosít. Bőrgyógyászok által tesztelt.

nancy10

2017. március 21.

Sajnos nagyon pattanásos lett a homlokom, ezért vettem meg a terméket. Az illata nagyon tetszik, a bőrömnek is jól esett a termék, amikor felvittem. Egész nap tartott primerrel, jól lehet rá sminkelni is. A fedése nem olyan nagy, de ez érthető, viszont ami kissé zavar benne, hogy a piros foltjaimat és a szem alatti karikáimat nem korrigálja ki, a többi BB krémemmel ellentétben. Emiatt alá szoktam korrektorozni, de sokszor kicsit lejön tőle. Összességében, szerintem jó kis termék, újabb pattikat sem okozott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

meggyfagyi

2017. január 14.

Azért az anti-spot hatás erős túlzás,de jó kis bb,szívesen használom,szép matt végeredménye van,kellemes az illata,pattanásokat nem okoz,nem irritálja a bőröm,elérhető az ára is. Beleolvad a bőrbe,bár csak egy árnyalatot találtam belőle, de szerintem az majdnem mindenkinek megfelelő. Valószínűleg nem veszem újra,de nem azért mert annyira rossz,hanem mert nagyon sok alapozó/bb-cc krém van a kipróbálni valók listáján. Nem csodaszer,4*,de ennyi pénzért,drogériás viszonylatban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Kesudio

2016. december 8.

Átlagos, teszi a dolgát és azt amit ígér. Egy darabig ezt használtam, és be is vált, nem volt vele semmi gondom, csak aztán megláttam a baleás BB krémet és muszáj volt kipróbálnom. Jobban tetszett az illata, állaga és a színe is, valamint az arcomon is szebben mutatott, ezért lecseréltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

DawnMelody

2016. szeptember 6.

Már jó ideje gondolkodtam egy BB krémen, érzékeny bőröm miatt választottam ezt a fajtát, s nem bántam meg. Eleinte engem is riasztott, hogy csak egy színárnyalatban kapható, és a nagyon világos bőrömön biztos rosszul fog mutatni...de nem! Tényleg gyönyörűen alkalmazkodik a bőrszínhez, szép, természetes hatást ad - de nem szabad túl sokat felkenni belőle. Közel egy hete használom, azóta mikor jött volna ki egy-egy pattanásom, szépen vissza is húzódott az összes, amire eddig nem igen volt példa, úgyhogy engem teljesen meggyőzött!
Egyetlen negatív tulajdonsága, ahogy már írta előttem más is - ahogy nedvességgel érintkezik, egyből lefolyik. Nekem a púder megoldotta ezt a problémát, de esős időben azért nem kenném magamra. :P Ezért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

dandy

2016. augusztus 21.

A Nivea BB-t váltottam le vele, amivel semmi bajom nem volt, de ki akartam próbálni valami újat. Elég zsíros, problémás bőröm van, így közel a 40-hez is, ezért erre esett a választás. A krém nagyon folyékony, a fedése még a BB-k között s elég kicsi, de a színe jól passzol a bőrömhöz, a pórusokat is finomítja és ami a lényeg, hogy napközben egyáltalán nem fényesedik át, hanem egész nap matt marad és nap végére sem tűnik el az arcomról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Prenadte

2016. július 26.

Nagyon régóta kerestem, sehol nem találtam. Végre meglett a Müllerben és gondolkodás nélkül megvettem. Viszonylag nagy elvárásaim voltak, de sajnos nem vagyok vele megelégedve. Fedése nincs. Egyáltalán. Miután felkenem kicsit tapad és elképesztő módon fénylik. Ezt púderrel helyre lehet éppen hozni. Tartóssága megint nincs. A mai napon felkentem (egyébként nekem kézzel volt a legjobb. Sem az ecset sem a szivacs nem vált be.) és elmentem néhány dolgot elintézni a városban. Már amikor kiléptem a lakásból fura érzés volt, de pár perc múlva elkezdett a homlokom izzadni, ami nem gáz, de ettől a BB-től még a szám feletti rész is izzadt. A szám feletti! Hát basszus ott még sosem izzadt. :D Szóval mentem magamnak, de folyamatosan kellett törölnöm zsepivel. Mielőtt bementem angolozni egy félreeső helyen megnéztem a fejemet és le sem tudom nektek írni, hogy hogy nézett ki. Az egészet áttöröltem és hipp-hopp lejött, mintha fel se kentem volna. Nem tudom, lehet télen nem csinálná ezt, de akkor is. :D Pattanástalanító hatása szerintem megint nincs. Nem olyan vészes mostanában az arcom, de azt a Lush termékeknek köszönhetem és nem ennek. Ami tetszett a krémben az a csomagolása volt. Nagyon masszív. Én nem venném meg újra, azt sem tudom ezzel mit kezdjek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

Suri91

2016. május 17.

Ajándékba kaptam. Pontosan illik a bőröm színéhez, ami felér egy kisebb csodával. BB krémhez képest a fedése is jó. De a szárazabb részeket erősen kiemeli, kellően alá kell krémeznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

p.mar

2016. április 14.

Egyáltalán lehet még ezt a terméket valahol kapni? Nagyon szeretem ezt a bb krémet. Kellően hidratált, a bőrömet nem szárította csak a patikat.. Meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

beseaniko94

2015. november 30.

Nagyon szeretem ezt a BB krémet, jól fed, új pattanásaim nem jönnek ki egész napos viselés után sem (pedig nálam ez gyakori). Viszont én nem vettem észre, hogy a már meglévő pattanásokkal kezdene valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

katica0927

2015. november 26.

A legjobb alapozó, BB krém, akármi amit használtam! Annnnyira imádom, illetve imádtam, csak nem nagyon kapok már sehol belőle..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.