Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

ariiratku

2017. december 7.

Kedveltem ezt a szájfényt :) Cuki kinézete mellett jó is volt. Negatívum, hogy ragacsosabb volt a kelleténél és az összetétele is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Unix

2017. augusztus 3.

Nagyon gyorsan lejön a számról egyáltalán nem tartós. Szerettem a fényét és a színét nekem viszont nem tűnik olyan élénknek a számon (nekem a piros van meg)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Vaszilissza

2017. január 21.

Az élénk piros változata van meg. Rettentő ragacsos, a szín nem élénk és 1-2 óra alatt lejön a számról. Eddigi legrosszabb szájfényem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

kovacsfruzsika

2017. január 10.

Ajándékba kaptam, de nem szeretem. Ragacsos, és kényelmetlen viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Ajándékba kaptam, de nem szeretem. Ragacsos, és kényelmetlen viselet.

kea

2016. november 23.

Úgy két éve találkoztam vele először, vettem egy pirosat, egy pinket és két nude rózsaszínt, ez utóbbiból azér kettőt, hogy a kocsiban is legyen egy ;) Imádom! Könnyű, nem ragad, kicsit szárít, de megbocsátható ;) Szépen, és lassan kopik.

A két újszínt is megvettem, most pár napja. A textúra még könnyebb, az illata is kellemesebb, de kevésbé tartós. Viszont ez is szépen, fokozatosan kopik.
És mindez mindössze 600 forintért :)

Ár-érték arányban tízezer csillag ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 23.

És mindez mindössze 600 forintért :)

Ár-érték arányban tízezer csillag ;)

orsi1293

2016. november 2.

Szörnyű. Azonnal összeáll a számon, és nagyon ragacsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 2.

Szörnyű. Azonnal összeáll a számon, és nagyon ragacsos.

TIsmile

2016. január 30.

nagyon ragacsos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

nagyon ragacsos!

alexandria00

2015. december 12.

Iszonyatosan utáltam ezt a szájfényt, a nude árnyalatú volt meg, de nagyon ragadós, mű ízű, azt vártam mikor moshatom le...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

bivienn

2015. november 19.

Szerelem volt első használatra! Sosem tudok csalódni az essence termékeiben. A színeket imádom, nem ragacsos. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 19.

Csipetke

2015. október 29.

Akciósan vettem még régebben,de azóta is a kedvencem.Szeretem az ízét,az illatát .Az applikátora is nagyon szuper.Nem ragad,nagyon jó az állaga, és tartós is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.