Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 7.

Hosszabb szempillákat biztosító vízálló szempillaspirál, sportoláshoz.

Judiit

2020. május 2.

Mellényúltam . A dúsító verzát szerettem volna megvenni. Ha már megvettem, akkor használom is, de nem vagyok tőle elájulva. Szép hosszú , szétválasztott pillákat csinál, de nincs az a wow hatás. Nekem ő hétköznapra , rohangálni oké, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 2.

Lencseee

2020. május 2.

Nem lett kedvenc. Eppen, hogy szinez, nem dusit, nem emel, meg a sajat primerje melle sem...max kozepes. Nem potyog, nem kenodik. Ha valakinek ennyi eleg, akkor az boldog nő;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Kamea

2020. április 21.

Sajnos nem tudtam használni. Talán a szilikonos keféje miatt, mert az nekem a többi szempillaspirálnál se válik be, ha már kevesebb a festék rajta. Ezen a spirálon pedig már szinte alapból is kevés volt. Így néhány használat után tegnap kidobtam, pedig nehezen visz rá a lélek az ilyen cselekedetre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 21.

selmeczireka

2020. január 22.

Nagyon szép pillákat csinál, de tényleg hamar besűrűsödik (2-3 hét) és akkor már egy picit nehéz vele dolgozni. De ettől függetlenül ennyi pénzért ez egy remek spirál. A dúsító testvére egy kicsivel jobban tetszik, annál ezt sűrűsődést nem vettem észre, pláne nem ilyen hamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

sebidori91

2020. január 15.

Régóta keresem a tökéletes szempillaspirált, ez még nem az, de kenterbe veri a legtöbbet amit eddig használtam ( NYX, Pupa, Maybelline, Cilinique). Szép pillákat csinál és egész tartós, nem pereg olyan durván, mint a korábbiak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

lucy105

2020. január 14.

Átlagos szempillaspirál, csodákat nem tesz. Nem hosszabbít túlságosan, inkább csak dúsít. Darabok maradnak a pillákon, egész napos viselés után, este már látható festék maradványok tűnnek fel a szemem alatt, habár ez más spirálnál is előfordulhat. Használtam már ennél jobbat. Azt hiszem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

fagas

2020. január 10.

2020.01.10.
Sajnos el kell vegyek egy csilit, iszonyú hamar sűrűvé válik, beszárad, használhatatlan lesz .:-(
2019. 10. 11.
Ohhh, kérem szépen, még mondja valaki, hogy impulzusvásárlás alkalmával nem lehet szuper cuccokra lelni! De igenis, lehet, ez a termék így került hozzám, minden mindegy alapon - ráadásul csak itthon vettem észre, hogy vízállónak van titulálva, azokat meg nem szeretem.:-( Amúgy sportolás előtt mindig leszedek minden kencét az arcomról, tehát ez a "küldetése" esetemben nem mérvadó. A lényeg a lényeg, hogy a festék nem pereg, nem maszatolódik, szép, fekete színű, és kiválóan hosszabbítja a pillákat. Irritációt nem okozott eddig, lemosni is könnyű, ami nálam nagy piros pont.:-) Meglepetés cucc, a kellemesek közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

2020.01.10.
2019. 10. 11.

stripedpanda

2020. január 3.

Hosszú és sok szempillám van, így olyan spirálokat keresek általában, amik szétválasztják és ívelik őket. Ez az utóbbit tény, hogy nem is ígéri, de még sosem volt olyan spirálom, ami ennyire ne csinált volna semmit. Illetve, de... amellett, hogy összetapasztja a szempilláim, kis göböket is hagy, ami nem túl szép látvány. Nem egy drága spirál, de ennél ebben az árkategóriában is sokkal jobbak vannak. Pozitívum, hogy tényleg nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

FurcsaKavics

2019. november 20.

Az utóbbi időkben halomszámra dobáltam ki a kifogyófélben lévő-, meg beszáradósdit játszó szempilla spiráljaimat. Volt köztük a maybelline-től a bourjois-ig minden... Egynek elmentek, elhasználgattam őket, de mindig volt valami, ami miatt egyik sem győzött meg annyira, hogy újravegyem... Mondom kísérletezek tovább, és milyen, jó, hogy az essence pultnál járva véletlen szerűen erre a spirálra esett a választásom. Válogatós vagyok ebben a témában, szóval nem szeretem a műanyag tüskés/óriás méretű keféket, a vízálló formulát, meg azt a "rostszálas adalékanyagot", ami állítólag dús hatást kelt a szempillák kinézetében... Jaj, hát attól lesz ám csak az igazi pókláb háború a szempillákon, amitől eléggé közönségesen tud kinézni az ember lánya. :D Kicsit kigyulladt a besz*rt lámpa hazaérve, mert otthon vettem észre, hogy vízállónak van titulálva ez a kis cucc. A lényeg, hogy valóban tartós és vízálló is valamennyire, de micellás vízzel szépen lejön, nem kell kivakarnom a szememet, meg nem kell kitépnem a pilláimat se, hogy lejöjjön. A keféje nekem kézre esik, szép hosszú csomómentes pillákat lehet vele kreálni, és intenzív fekete színe van. Ár-érték arányban kitűnő, újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Panna02

2019. szeptember 25.

Kedvenc szempillaspirálom! Egész nap fent marad, a vizet is nagyon jól bírja. Esténként nem kell órákig dörzsölgetni a szememről, mert vízálló sminklemosóval lejön. Gyönyörű pillákat csinál, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol