Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 7.

Ível és volument biztosító vízálló szempillaspirál, sportoláshoz.

vmarti

2020. május 19.

Nagy kedvencem lett ez a spirál mert nekem nem potyog, nem kenődik, gyönyörű pillákat lehet vele elérni és megtartja a pilláim ívét is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

mlexa

2020. május 19.

Az én kis egyenes pilláimat nem íveli valami jól, de dúsítani tud! Két rétegben nagyon szép eredményt lehet vele elérni! A nap végéig a helyén marad, nem potyog, nem pereg. A kefe pont annyi festéket vesz fel amennyit kell, nem többet, nem kevesebbet! A festés közben nem kenem össze az egész arcom, szóval könnyű vele dolgozni. Azt nem tudom mennyire vízálló,még nem volt alkalmam tesztelni, de mindenesetre ha az is, micellás vízzel nagyon könnyű lemosni, nem kell "dörzsölni", mint más vízálló spirálokat. Az Essence spirálok az utóbbi időben hihetetlenül jók lettek, és ez a termék is csak ezt bizonyítja! Sok drágább spirállal felveszik a versenyt! Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Puszedli83

2020. május 19.

Jelenleg ezt használom mindennap. Nekem nagyon szép ívelt pillákat csinál. Nem potyog, nem kenődik. Ahhoz képest, hogy vízálló könnyen el lehet távolítani. Ennyi pénzért ez egy nagyon jó szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

CzFru

2020. május 15.

Az én ízlésemhez képest sok festéket vesz fel, így nagyon oda kell.figyelni, hogy ne ragadjon össze a szempilla. Vízállónak vízálló, de rajtam pár óra után picit, de potyog, és emiatt nem nyúlok hozzá szívesen, biztos nem veszem újra. Pedig szép színe van, jól is fedne, de nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Ingi

2020. május 15.

Nem rossz, de azért aki hatalmas extrára vágyik, az ne ezt vegye :D Nekem nem újravevős, ár-érték arányban viszont jó. Könnyen lemosható, és a keféje tényleg jól használható. Primerrel elhasználgatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

agoca

2020. április 20.

Bevált, ár-érték arányban tökéletes, könnyen elérhető, nem pereg. Nem csinal műszempilla hatást, de én azt nem is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 20.

anTskin

2020. február 29.

Kezdjük a pozitív dolgokkal:
- az összetevői nagyon szépek
- vízálló
- jó a keféje, szépen lehet vele dolgozni

Negatívum (és emiatt jár a pontlevonás is)
- pereg! De valami brutálisan. Állandóan figyelni kell rá, pedig mivel szemüveges vagyok szinte soha nem nyúlok a szememhez, szóval még csak az sem lehet, hogy én kencézem el. Borzasztó. Számomra ez spirálokkal szemben az egyik legfontosabb kritérium. Én tipikusan az az ember vagyok, aki reggel feldobja a sminket, este meg lemossa. Nem igazgatom és nézegetem egész nap, mert amit egyszer felraktál jól, az ott is marad. Rúzst sem hordok magamnál, kitart simán rajtam késő délutánig. De ez a spirál....ezt állandóan szemmel kell tartani. Többet ilyet biztosan nem veszek.
Két csillagot kap a keféje miatt, mert az legalább jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Kezdjük a pozitív dolgokkal:
- az összetevői nagyon szépek
- vízálló
- jó a keféje, szépen lehet vele dolgozni

Negatívum (és emiatt jár a pontlevonás is)
Két csillagot kap a keféje miatt, mert az legalább jó.

polanyiflora0730

2020. február 23.

Telitalálat számomra! Szép ívelt, hosszú pillákat varázsol. Sok jót hallottam már erről a termékről, de eddig nem akartam megvenni mert az eddig jól beváltat (lovely curling) használtam mindig. De aztán múlthéten rávettem magam, és jól tettem! Imádom biztosan újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Lencseee

2020. január 12.

Ez egy jo spiral. Nagy elonye, hogy siman lemoshato, annak ellenere, hogy vizallo. Szepen hosszit es szetvalaszt, de volument nekem nem adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Lin

2020. január 3.

Ár-arány értékben, ebben a kategóriában az egyik legjobb spirál! Érzékeny kék szememet nem irritálja, és tényleg vízálló, nem pereg le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol