Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 4.

Ível és volument biztosító vízálló szempillaspirál, sportoláshoz.

Ledaa

2021. július 19.

Nem csomósodik, nem pereg és tartós.
Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

Nem csomósodik, nem pereg és tartós.
Szeretem!

hgds_lilla

2021. március 10.

Sziasztok! Véleményem szerint ár-érték arányban ez egy jó szempillaspirál. Egész tartós, illetve nem csomósodott össze se nekem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

brczrk

2021. január 16.

Az én vékony és rövid pilláimból nagyon szép szempillákat csinál! Nem ragadnak össze a szálak, jól építhető. Vízállóságát teszteltem, nem jött le egyáltalán. Ennek ellenére nem volt nehéz megszabadulni tőle, nap végén pedig sminklemosó kendővel is jól lemosható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

katica1983

2020. október 21.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált. Tartós, nem csomósítsa a pilláim. A nap végén is szépen a helyén maradt. Szuper a keféje. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

mSzandika

2020. október 9.

Már egy ideje használom ezt a spirált. Azt kell hogy mondjam, megéri kipróbálni az olcsóbb spirálokat is. Amitől féltem, hogy hullani fognak majd tőle a szempilláim, szerencsére ez nem következett be. Szép fekete a festéke, szépen lehet vele a szempillákat befesteni, hosszabbítja őket, tartósnak tartós és nem szárítja ki a pilláimat. Szerencsére könnyű lemosni. Nem pandásodik, potyog, csak ha megdörzsölöm a szemem (nyilván :D.) Úgyhogy számomra pozitív tapasztalat volt, és nagy kezdő löket, hogy essence spirálokra is vessek majd egy pillantást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 9.

awesomefoxx5

2020. szeptember 29.

Azért vettem, mert megfogott, hogy vízálló, és gondoltam akkor az egész napot jól fogja bírni. Gyakran pergett, majdnem minden nap összegyűlt délutánra a szemem alatt egy kis fekete mező a kis darabkákból. Valójában szerintem nem rossz, de hasonló áron lehet kapni a Lash Princesst, ami nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 27.

Nekem most ez a kedvenc szempillaspirálom. Magában is gyönyörű pillákat csinál, de én kombinálni szoktam más spirálokkal. Szépen ível, nem potyog és szépen választja szét a pillákat. Nagyon tudom ajánlani. A vízállóságról annyit tudok mondani, hogy egyszer belelöktek egy medencébe, úgy hogy rajtam volt és nem maszatolódott el, nem jött le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

AngelHeart80s

2020. augusztus 26.

Alig van benne festék, a kefe nagy tré! Semmivel nem különlegesebb más hasonló ár kategóriájú társainál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Brunettee

2020. augusztus 17.

Nem bírtam ki, így beruháztam erre a spirálra. Alapvetően az Yves Rocher szempillaspirálját használom, maximálisan elégedett vagyok vele. Viszont nyaralás előtt állok, és szerettem volna egy vízálló spirált. Hogy a vízparton hogy teljesít, azzal majd update-elek, de két nap után a tapasztalataim: brutál fekete, nekem szép pillákat csinál. Hosszít, dúsít, nem póklábas. Napközben a helyén marad, nem potyog, nem mászik el. Megelőlegezem neki az 5*-ot, mert ha a vízállósága is rendben lesz, akkor ez egy remek vétel.
Majdnem egy éve írtam véleményt róla. A helyzet az, hogy azóta se találtam jobbat. Újra vettem, használom, és nagyon szeretem. Ráadásul a vízállósága is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Divik

2020. július 26.

Veletlenul landolt a kosaramban azota ujraveszem mindig es a csalad tobbi noi tagja is beszerezte mar. Tartos nem csomosodik ossze szepen elvalasztja a pillaimat. Tobb retegben viszont egy ido utan elkezd peregni morzsolodni de ezt kilehet kuszobolni. Teljesen megvagyok vele elegedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol