Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 7.

Ível és volument biztosító vízálló szempillaspirál, sportoláshoz.

Sarkanyka01

2019. november 13.

Valóban használható edzés alatt is, lerobbanthatatlan. Kétfázisú sminklemosóval lehet csak leszedni. A legjobb vízálló szempillaspirál, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Kamkalin

2019. november 11.

Nagyon szeretem! Szép íveltté teszi a pilláim, nekem az edzést is kiválóan bírja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

2019. november 9.

Ennyiért egy szuper spirál.Természetesen kiemeli a pillákat,nem ad műszempilla hatást.Cserébe minimálisan pereg(6-7 óra viselés után pár kis pont látszik).Nem irritálja a szemem és kényelmes viselni is.
Természetesen,mint minden vízálló spirál ez sem adja meg magát a micellás víznek.Dupla tisztítás után viszont maradéktalanul lejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

okroseva

2019. november 7.

Nagyon meglepő, hogy mennyire megbízható spirál ez. Remekül működik, nagyon jó áron beszerezhető, könnyen hozzáférhető, bírja a könnyezést és mégis könnyen eltávolítható.
Álom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Álom.

GyimA87

2019. október 9.

Egy YouTube-on egy videósnál láttam és kíváncsivá tette, hogy tényleg akkora ívet és volumen növelő hatása van. És tényleg, azóta csak azt használom, majdnem napi szinten és a nyaralást is jól bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

k.boglarka

2019. október 4.

Nagyon jó ez a szempillaspirál! Könnyű felvinni, nem tapadnak össze a szempillák, dús és ívelt lesz tőle. Nem pereg le nap végére és a lemosása is egyszerű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Pupp

2019. szeptember 28.

Dúsít, hosszabbít, szép pillákat lehet vele csinálni, és még tartós is. Én meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Brunettee

2019. szeptember 12.

Nem bírtam ki, így beruháztam erre a spirálra. Alapvetően az Yves Rocher szempillaspirálját használom, maximálisan elégedett vagyok vele. Viszont nyaralás előtt állok, és szerettem volna egy vízálló spirált. Hogy a vízparton hogy teljesít, azzal majd update-elek, de két nap után a tapasztalataim: brutál fekete, nekem szép pillákat csinál. Hosszít, dúsít, nem póklábas. Napközben a helyén marad, nem potyog, nem mászik el. Megelőlegezem neki az 5*-ot, mert ha a vízállósága is rendben lesz, akkor ez egy remek vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Martu0508

2019. szeptember 5.

Nyaralásra kerestem egy vízálló szempillaspirált, viszont a lash princess vízálló példányát nem kaptam, így került a kosaramba. Nem bántam meg. Szépen szétválasztja a szempilláimat, nem ragadnak össze. Nem pereg és bár vízben nem voltam vele, de izzadtam 38 fokban tűző napon és nem mászott el. Annak ellenére, hogy vízálló, micellás vízzel is könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Nairam

2019. augusztus 31.

A keféje szuper,mindig ilyen spirálokat veszek,mert úgy vettem észre,hogy a legszebb pillákat ilyen kefékkel érem el! Ez a termék egyszerű és nagyszerű!!! Szép a végeredmény, szeretem! Nekem nem pereg! Odavágja a drága spirálokat!!! Az ára is szuper!!! Nem szoktam az 5 csillagot osztogatni,de ez megérdemli!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol