Estée Lauder

Ár:   12 730 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   12 730 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag krém, mely újra ragyogóvá teszi a szemkörnyék bőrét, regenerálja a múltbéli károsodásokat a szemkörnyéki bőrnél és segít visszaállítani az öregedés látható jeleit.

Tamara87

2016. május 9.

Olyan 3/4 évig kitartott, szilikonos, enyhe csillámpor beütéssel, de látszatra szebbé tette a szemkörnyéket. Használtam alá az ugyanilyen ANR szérumot. Nem voltak rosszak. Selymes, lágy, puha volt utána a szemkörnyék. Viszont az enyhe könnyezést - néha - én is tapasztaltam,de kimondottan irritálni nem szokott. Ráncfeltöltő hatást annyira nem tapasztaltam. Miután elfogyott, szerettem volna még jobb krémet találni, jelentős és látható hatással, egyelőre Revitalising Supreme, ami nem tűnik rossznak... :)
5/4 jószivűen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

5/4 jószivűen :)

edi74

2016. március 13.

Szerettem volna, mert selymessé varázsolta a szemkörnyékemet, de sajnos könnyeztem tőle, így sírva elhasználtam, és aztán elbúcsúztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

polkadot

2015. október 24.

Ugyan bőröregedés ellen még nem kell küzdenem, de mivel ajándékba kaptam és azt mondták nyugodtan elhasználhatom huszonévesen is, így hát így is tettem. Valami brutál jó ez a krém. Nagyon jó állaga van, és annyira hidratálttá és simává tette a szemkörnyékemet, hogy az valami elképesztő. Sokáig elég is volt a tégely, mivel nem kell sokat használni belőle. Nagyon-nagyon elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

La-Fee

2015. szeptember 29.

Ezt használom most és ez volt velem a tengeren és sokat segített. Kitöröltem most a hozzászólásaimat, mert ez a sokadik lenne és még magamat is összezavarnám. Tehát lehet a szilikon, de tényleg simítja a szem alatti finom bőrt.
Sőt, egy kedves ismerős, nyaralás után még rácsodálkozott a koromra is, hogy az nem lehet, hiszen nincs ránc a szemem körül...csalok :) de ha ennyibe kerül, hát ilyen kis trükkökért dobálok a perselyembe :) de mivel a krém is erősen csal,nincs ötös..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

scorpionqueen

2015. szeptember 3.

Update: Jöttem felpontozni, ugyanis minden grammját megéri. Egészen eddig nem láttam a különbséget, hiszen folyamatosan használtam. Aztán egyik este kimaradt. Másnap reggel felkentem a szokásos szemkörnyékápolót sminkelés előtt, a szem körüli terület mégis nagyon meghúzott állapotban volt, beleült rendesen minden. Akkor esett le, hogy este kimaradt az ANR, ennyit jelent. Lehet, hogy a tömény szilikon teszi és ezek szerint a hatása sem hosszú távú, de nem érdekel. Amíg használom, addig hat, mégpedig kiválóan. Részemről megy az ötös.

Eredeit vélemény: Nézegetem az összetevőit és felmerül bennem a kérdés, hogy mégis mi a jó ég tudna hatni benne? A töménytelen mennyiségű szilikon?
Furák ezek az "ikonikus" termékek. A legtöbbjében semmiféle olyan összetevő nincs, ami érdemi változást tudna előidézni a bőrön, vagy legalább csak azt, amivel hirdetik őket. Ennek ellenére használtam/használok én is sokat - köztük ezt is - , annyi nő hátha nem tévedhet!
Az esti rutin kellemes része néhány hónapja, felpepecselgetem, jól is esik a szemkörnyéknek tisztítás után a szemkrém előtt. De körülbelül ennyi is, amit el tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

wdorika

2015. augusztus 20.

Egy termékmintát használtam el, amit valamelyik krémükhöz adtak, de nem fogom megvenni. 2-3 hétig esténként kentem vele a szemkörnyékemet, és nem tapasztaltam semmi változást. A Nigth Repair szérumukkul nem lehet egy lapon említeni, pedig elvileg annak a szemre való testvére :) Irritációt nem okoz, és más problémát sem, de ez minden pozitívum, amit el lehet mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

juditkaa70

2015. július 24.

Egyik kedven darabom az Estée Laudertől. Finom,könnyed állaga,könnyen felszívódik. Remekül hidrtaál! :) Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Krisz78

2015. június 18.

Itt a KM-en jutottam hozzá egy 5ml-es kiszereléshez nagyon baráti áron.
Mindenféle meghatottság nélkül túl vagyok rajta.Mivel tömény szilikon az egész, persze, h. simít.
De ezt bármilyen szilikonos kencével elérem.Csak nem ilyen horror áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

Itt a KM-en jutottam hozzá egy 5ml-es kiszereléshez nagyon baráti áron.
De ezt bármilyen szilikonos kencével elérem.Csak nem ilyen horror áron.

erika88

2015. június 18.

Számottevő változást nem tapasztaltam. Ráncokról még nem igazán tudok beszélni, inkább puffadt, táskás a szemem reggelente. Bár esti "szertartásként" szeretem alkalmazni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Naomi26

2015. május 15.

Jó állagú, az apróbb ráncokat tényleg segít kisimítani, szemkrémmel kombinálva egész tartós hatású.Kúraszerűen használtam eredményesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Cyclomethicone, Sucrose, Trehalose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Isopropyl alkohol és jojoba alkohol észtere. A jojobaolajnál jóval hígabb, szagtalan folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Cholesterol eo I eu 0 0

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.