Estée Lauder

Ár:   27 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. április 30.

Ár:   27 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fiatalító éjszakai krém minden bőrtípusra. Küzd az öregedés látható jelei ellen

Csökkenti és láthatóan kisimítja a finom ráncokat. Öt nap rendszeres használat után a bőr fiatalabbnak tűnik. Könnyed krémes textúrája egyszerűen alkalmazható és jól felszívódik. Tri-HA Complexet tartalmaz, amely serkenti a természetes hialurononsav termelelődését.

Water / Aqua Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo HDI/ PPG/ Polycaprolactone Crosspolymer Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Glycerin h 0 0Caprylic / Capric Triglyceride eo C12-20 Acid PEG-8 Ester ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Sucrose h Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract Centaurium Erythraea (Centaury) Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Tamarindus Indica Seed Extract eo I h Salicornia Herbacea Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Hydrolyzed Rice Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract a I i Selaginella Tamariscina (Spike Moss) Extract Humulus Lupulus (Hops) Extract eo I i Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Extract Rhodochrosite Extract Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract Yeast Extract a Limonium Vulgare Flower/Leaf/Stem ExtractWhey Protein Thermus Thermophillus Ferment Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Cholesterol eo I eu 0 0Linoleic Acid eo Adenosine Phosphate Phospholipids h Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Behenyl Alcohol eo I al Saccharide Isomerate h PEG-100 Stearate ti 0 0Phytosterol Tocopheryl Acetate a I v 0 0Triolein eo Glyceryl Stearate eo I euTrehalose h Potassium Cetyl Phosphate ti Caprylyl Glycol eo I h Propylene Glycol Dicaprate eo Sodium PCA h 0 0Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Propylene Glycol Dicaprylate eo Xanthan Gum ti I eu Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Sodium Hyaluronate h 0 0Sodium Lactate h Dipalmitoyl Hydroxyproline Phytosteryl Canola Glycerides Oleic Acid eo I eu Palmitic Acid eo I eu 2 0Stearic Acid eo I eu 2 0Potassium Sulfate Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Decarboxy Carnosine HCL Isohexadecane eo Nordihydroguaiaretic Acid a Carbomer Polysorbate-80 ti I eu 0 0Cyclodextrin Parfum / Fragrance i Silica Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Sodium Hydroxide Phenoxyethanol ta Red 33 Lake / CI 17200 sz CI 42090 sz

makemepretty

2018. december 4.

Pillanatnyi kísértésnek (na meg egy akciónak) engedve vettem meg néhány hónapja. Kb. két hónapja használom, talán az elején jobban észrevettem a változást. Nekem egy kicsit nehezebb a textúrája mint szeretem és jobban be is kell dolgoznom a bőrömbe a gyors felszívódást segítendő. Általában illatmentes termékeket használok és bár kellemes az illata, néha kicsit zavarónak találom. Jó kis krém, de csodát nem tett. Mondjuk egyelőre annyira sok ráncom nincs és rendszeresen járok kozmetikushoz is, úgyhogy nehéz kézzelfogható eredményt produkálnia. Szerintem nem fogom újravenni mivel nagyon drága és annyira nem nyűgözött le, visszatérek a jól bevált PC krémemhez inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

MaggieH

2018. november 19.

Nagyon szerettem ezt a krémet. Finom illatú, kellemes állagú, könnyen beszívódik. Néhány hét után megszokta a bőröm és nem volt már annyira hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

zuzmano

2016. november 13.

Finom könnyen beszívódó krém. Az illatát is szeretem. Sokáig elég csak este krémezem vele az orcám és a nyakam. Reggelre nem leszek botoxos képű,de segít mert valahogy szebb frissebb egységesebb a bőröm. Nem irritál.Luxus kényeztetés minden este. Újravevős. Akcióban megéri a pénzét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

juditkaa70

2016. május 9.

Könnyű textúrájú, és könnyen beszívódik. Nekem nagyon jó volt az arcbőrömnek. Mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

Tamara87

2016. május 9.

Cca egy évig kibirta. Napi 1x használtam, este. Gazdag formula, nekem jól felszivódott. Kellemes volt a bőröm tőle, hatását annyira nem érzékeltem.
Párját is használtam - na az szörnyű volt, zsiros, nehezen felszivódó... Igy összességében egy jó közepes. Már nem haználom, és nem is tervezem,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

agen

2016. május 2.

Nem csodaszer nyilván ez sem, de amit tehet, megteszi...az illata egyszerűen mesés, az állaga is szuper, hamar beszívódik, kellemes puhaságot hagy maga után. Reggelre tényleg olyan kisimult leszek tőle, de lehet csak bebeszélem magamnak :D Az ára horror, figyelni kell az akciókat, teljes áron húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

ZaFi

2015. szeptember 9.

Kellemes állagú,nem zsíros éjszakai krém.
Nemcsak a kisimít, hanem az apróbb bőregyenetlenségeket (pattanásnyom) is tompította ami nagy pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Kellemes állagú,nem zsíros éjszakai krém.

Morci

2015. április 1.

Ha nem aranyárban mérnék, állandó lakója lenne a fürdőszoba polcomnak. 15 ml-es mintát használtam el belőle, láthatóan kisimította a bőröm, ugyanakkor egyáltalán nem zsírosított. Ha lesz valami akció, valószínűleg újra veszem, a teljes ára túl van a lélekteni határomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

marek.adrienn

2014. április 20.

Szerettem volna egy hatékony éjszakai krémet. Eredményekről még nem tudok írni, ugyanis csak két napja használom. Eddig tetszik, állaga jó, gyorsan beszívódik mégis hidratál. Mondjuk az illata nekem egy kicsit intenzív. Remélem emiatt irritálni nem fog. Az eredményekről később írok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Yeast Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose, Tamarindus Indica Seed Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phospholipids, Acetyl Hexapeptide-8, Saccharide Isomerate, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Tamarindus Indica Seed Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cholesterol, Linoleic Acid, Behenyl Alcohol, Triolein, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol Dicaprate, Propylene Glycol Dicaprylate, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Isohexadecane
Emulgeálószerek: C12-20 Acid PEG-8 Ester, Cetyl Alcohol, Cholesterol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: C12-20 Acid PEG-8 Ester, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Illatanyagok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Csipkeharaszt féle kivonata. Kevés információ érhető el arról, hogy mire is jó ez az összetevő, de a TruthInAging egy tajvani tanulmányra utal, ami szerint a csipkeharaszt kivonatnak rákellenes aktivitása van, egy kóreai tanulmány szerint pedig véd az UV sugárzás okozta károktól és segíti a bőr regenerálódását.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Cholesterol eo I eu 0 0

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Térfogatnövelő segédanyag.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.

Színezék. Lilás piros.