Estée Lauder

Ár:   10 500 és 17 100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kitti86, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2015. október 16.

Ár:   10 500 és 17 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti elhalványítani az öregedés első jeleit és megelőzi azok kialakulását. Eddigi leghatékonyabb antioxidáns keverékünkkel a bőr azonnal simábbnak érződik, üdébbnek és egészségesebbnek látszik.

Water / Aqua Butyloctyl Salicylate Polyester-8Petrolatum eo Butylene Glycol h 1 0Cetyl Ricinoleate eo Octyldodecyl Myristate eo Steareth-21 ti I eu Steareth-2 ti I eu 2 2Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride eo DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Dimethicone eo I szil 1 0Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Fumaria Officinalis (Fumitory) Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Hydrolyzed Rice Extract Artemia Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Thermus Thermophillus Ferment Sorbitan Olivate eu Caffeine Pentylene Glycol Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Behenyl Alcohol eo I al Pantethine eo I v Triacontanyl PVP h Acrylic Acid/ Vp CrosspolymerEthylhexylglycerin Glycerin h 0 0Linoleic Acid eo Polyquaternium-51 Cholesterol eo I eu 0 0Cetearyl Olivate Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Caprylic / Capric Triglyceride eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Citric Acid kh Sodium Hyaluronate h 0 0Ergothioneine a Glycyrrhetinic Acid gy Trehalose h Lecithin eo I eu Hydrogenated Lecithin eu Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Cyclodextrin Nordihydroguaiaretic Acid a Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Sodium Hydroxide Parfum / Fragrance i Fumaric Acid Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Benzyl Salicylate i Lyral i Butylphenyl Methylpropional i Linalool i Mica Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz

Ár: 12500 , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost/posta
Ár: 15000 , Eladó: szanaci
Állapot: Párszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta foxpost személyes atvetel
straubpanni

2019. szeptember 8.

Nagyon jól frissíti a száraz vízhiányos bőrömet. Nem lesz tőle zsíros hatása. Friss az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Lilian09

2019. szeptember 6.

Sajnos nekem nem vált be... Nem éri meg az árát, mert nem nyújt többet mint bármelyik másik közép vagy alacsony árkategóriás nappali hidratáló. Jól kenhető kissé talán hűsítő hatású is, ami jó érzés reggel az arcon, viszont beszívódás után marad egy vékony szilikonos réteg, ami számomra zavaró. Bevallom vásárlás előtt nem néztem meg az összetevőket, de utólag látom, hogy van benne szilikon dehát manapság miben nincs... viszont más termékeknél mégsem érzem ezt maszkszerű réteget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

DNM

2019. június 28.

Nagyon vártam, hogy végre azt mondhassam egy nappali krémre, hogy ,,igen, megtaláltam!". Most azt hiszem, ezzel a krémmel eljött a pillanat. Notinorol 14.000 Ft-ért rendeltem. Nagyon szeretem az állagát, azonnal beszívódik, puha érzést hagy, matt de nem száraz utána az arcom. Uborka illata kifejezetten csodás. Nagyon kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Talán a szem alatti kis ráncokon is segíthetne és akkor 6 csillag lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

nelana

2019. május 20.

Nagyon jó illata van,de sajnos az állaga nekem nem jött be. Kombinált bőrre valót vettem belőle,de nem szívódik fel,egy borzasztóan fénylő réteget képez az arcomon,szóval használni nem tudom nappali hidratálóként,de majd nyakra,dekoltázsra jó lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Cusika30

2019. április 9.

Akciósan vettem a Müllerben.Nagyon jó termék.Hidratált lesz a bőröm :) Nagyon megéri.30 ml vettem sokkáig elég lesz.Nem kell sok.Én esténként kenem vele az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

nusiiiiii

2019. április 4.

Teljesen beszívja a bőröm, rettentő hidratált mióta ezt a terméket használom. Az illatát nagyon szeretem. Rádásul primernek is kitűnően viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Ahrimanoori

2019. április 4.

Nem értem. Megvettem, vártam, hogy kipróbáljam. Kipróbáltam. Két perc után egy olyan réteg képződött a bőrömön (mintha disznó zsírral kentem be volna az arcom), hogy az fényesebben ragyogott, mint a jövőm. Elég kényelmetlen érzés volt, pedig annyira bíztam benne, hogy ennyi pénzért nem ezt adja nekem. Biztosan van, akinek használ, nálam sajnos nem váltotta be a hozza fűzött reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

DorkaR

2019. március 24.

Nem hatott meg igazán ez a termék. Fura érzést hagyott a bőrömön a használat után, mintha réteget képezne. Túlzott jótékony hatást nem tapasztaltam, hidratál, de akadnak ennél jobb arckrémek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

TakacsMelinda

2019. március 22.

A krem illata, allaga szuper. A borom allagan mar egy hasznalat utan ereztem a kulonbseget. Kicsit meg is emeli az arcom es szo szerint ragyogova teszi, egy kis puderrel segitek hogy "csak" egeszseges kinezetu legyen a borom, ne tukorszeru (ezert vettem utana a matt verziojat a kremnek).
Arra viszont figyelnem kell hogy a a szemem kozelebe ne keruljon, mert irritaciot okoz. Csak emiatt vonok le belole

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

PBHenrietta

2019. március 21.

Nagyon, de nagyon sajnálom, hogy csak két pontot kell adjak neki, de a hozzáadott illatanyag miatt le kell pontozzam. Sajnos rövidebb időközönként előfordul, hogy random elkezd könnyezni a szemem, majd érzem, ahogy az illatanyag elkezd párologni és másodperceken belül annyira marja a szemem, hogy meg kell várjam, míg ez az érzés elmúlik. Sajnos ez már vezetés közben is megtörtént velem párszor, amit szerintem nem kell részletezzek mennyire balesetveszélyes szituációkat szülhetett volna. Pedig az uborkás illata miatt szerettem bele elsősorban és egy 30ml-es tégelyt elhasználva is újravásároltam volna, mert nagyon jól hidratált, jó alap volt smink alá is. Tényleg sajnálom, mert jó kis krém lehetett volna. Nekem ez volt a tanulópénz, hogy illatanyagmentes krémeket kell keresnem a jövőben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ergothioneine, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Cetyl Ricinoleate, Octyldodecyl Myristate, Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride, DI-C12-15 Alkyl Fumarate, Dimethicone, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Behenyl Alcohol, Pantethine, Linoleic Acid, Cholesterol, Squalane, Caprylic / Capric Triglyceride, Lecithin, Ascorbyl Tocopheryl Maleate
Emulgeálószerek: Steareth-21, Steareth-2, Stearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Cholesterol, Lecithin, Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-21, Steareth-2, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Chromium Hydroxide Green / CI 77289
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.