Estée Lauder

Ár:   10 500 és 17 100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kitti86, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2015. október 16.

Ár:   10 500 és 17 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti elhalványítani az öregedés első jeleit és megelőzi azok kialakulását. Eddigi leghatékonyabb antioxidáns keverékünkkel a bőr azonnal simábbnak érződik, üdébbnek és egészségesebbnek látszik.

Water / Aqua Butyloctyl Salicylate Polyester-8Petrolatum eo Butylene Glycol h 1 0Cetyl Ricinoleate eo Octyldodecyl Myristate eo Steareth-21 ti I eu Steareth-2 ti I eu 2 2Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride eo DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Dimethicone eo I szil 1 0Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Fumaria Officinalis (Fumitory) Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Hydrolyzed Rice Extract Artemia Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Thermus Thermophillus Ferment Sorbitan Olivate eu Caffeine Pentylene Glycol Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Behenyl Alcohol eo I al Pantethine eo I v Triacontanyl PVP h Acrylic Acid/ Vp CrosspolymerEthylhexylglycerin Glycerin h 0 0Linoleic Acid eo Polyquaternium-51 Cholesterol eo I eu 0 0Cetearyl Olivate Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Caprylic/Capric Triglyceride eo I i Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Citric Acid kh Sodium Hyaluronate h 0 0Ergothioneine a Glycyrrhetinic Acid gy Trehalose h Lecithin eo I eu Hydrogenated Lecithin eu Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Cyclodextrin Nordihydroguaiaretic Acid a Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Sodium Hydroxide Parfum/Fragrance i Fumaric Acid Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Benzyl Salicylate i I f Lyral i Butylphenyl Methylpropional i Linalool i Mica Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz

Ár: 3500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)
7 ml Estée Lauder Daywear Advanced Multi-Protection Creme Anti-Oxidant Creme SPF15
Ár: 1.900 Ft+szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

anitazs

2022. június 12.

Tél végén kezdtem el használni, a száraz levegôs idôszakban nekem nem volt elég. Tavasz/nyári idôszakban tudom használni, de ennyi pénzért ez csalódás. A másik csillagot a parfümért vonom le.
Összességében elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

Összességében elhasználom, de nem veszem újra.

anitaa17

2022. április 26.

Szeretem az uborkás illatát és szerintem ez egy jó kis hidratáló, bár nekem nappalra túl sok, ezért főleg éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

evivi

2022. január 2.

Nagyon érzékeny bőröm van, és amikor betöltöttem a 23-at tudtam, hogy ideje elkezdeni a hidratálást. Nagyon sokáig kerestem a megfelelő terméket, sok kutatás után pedig megvettem ennek a mini verzióját. Beleszerettem. Szépen hidratál, nem túl nehéz, valóban van fényvédő hatása az arcomra. Nem pattogtam ki tőle (nálam ez nagy szó!). Újra vettem, de már a nagy kiszerelést. Továbbra is ezt használom, minden nap, smink alá is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

Pomelo

2021. november 15.

Kis kiszerelést kaptam belőle, itthonra elhasználom, de a lakásból nem megyek ki vele, mert még hűvös időben is kifejezetten zsírosít. Számomra túl nehéz, krémes, hagy maga után egy enyhe zsíros réteget, ami aztán még több faggyú termelésére ösztökéli a bőrömet. Az erős uborkás illat engem kifejezetten zavar. 2 csillagot azért kap, mert végülis hidratál, nem irritál, és a 15 SPF megfelel így ősszel itthon. Ja és szép a csomagolás ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

pacsirszkyh

2021. szeptember 1.

Egy mini verziójára ruháztam be próba gyanánt, és nem bántam meg! Egy picit fura a texturája számomra, de hamar beszívódik és épp elég a hidratáló hatása a kombinált bőröm számára! Az árát sokallom, ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

blondiegirl

2021. június 26.

Nem rossz termék, de ár-érték arányban nem is jó... Az illata nagyon megosztó, nekem annyira nem jön be. Hidratál rendesen, nekem néha picit túl sok is. Alapvetően kedvelem, de nem minden nap használom ezt a krémet, csak heti párszor, ha épp szárazabb a bőröm, vagy tudom, hogy másnap nagyobb sminket kell viselnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 26.

Ajsha920704

2021. május 10.

Alapozo melle kaptam mintat, korulbelul 10 alkalomra elegendot egy kis mini uvegcseben. En es a Bioderma hydrabio hidratalom elvalaszthatatlanok vagyunk de gondoltam kiprobalom. Semmi penzert nem vennem meg, nemhogy ennyiert. Nulla hidrataltsag erzes, inkabb csak egy reteg a borom tetejen. Huzodott alatta a borom. A Bioderma kremem pont negyed ennyibe kerul es koszonoviszonyban sincs ezzel pozitiv ertelemben. probaltam csak alapozo ala felvinni, gondoltam annak biztos szuper lesz, foleg egy azonos markaju alapozoval. Hat nem... Kicsit ugy erzem, hogy sminkben eros a marka de ezeket a kremeket nem tudom hova tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

npsz

2021. április 9.

Isteni az uborkás illata, jól hidratál, de van egy kis ragacsos utóérzete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Isteni az uborkás illata, jól hidratál, de van egy kis ragacsos utóérzete.

vargalipton

2021. február 23.

Nagyszerű krém, bár az SPF15 csak télre elég. Ennek a krémnek mindegy, hogy éppen száraz vagy zsíros a bőröm (időjárástól függően változik), ugyanolyan szép munkát végez egész napra. Reggel felkenem és este is kellemesen puha a bőröm. Csomagban veszem az éjszakai krémjével és a szemkörnyékápolójával. Nem okoz pöttyöket, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

pannabernadett

2021. február 19.

Nem tudom ez mennyire jellemző, de az én arcomat sajnos szárította ez a krém. A tégelyes kiszerelés pedig nem túl higiénikus. 1 hétig próbálkoztam vele, de sajnos egyáltalán nem lettünk jóban. Az uborka illat tényleg kellemes, de a jövőben áttérek illatmentes termékekre, mert nem szeretném tovább irritálni a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ergothioneine, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Cetyl Ricinoleate, Octyldodecyl Myristate, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, DI-C12-15 Alkyl Fumarate, Dimethicone, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Behenyl Alcohol, Pantethine, Linoleic Acid, Cholesterol, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Ascorbyl Tocopheryl Maleate
Emulgeálószerek: Steareth-21, Steareth-2, Stearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Cholesterol, Lecithin, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-21, Steareth-2, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Chromium Hydroxide Green / CI 77289
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.