Estée Lauder

Ár:   10 500 és 17 100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kitti86, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2015. október 16.

Ár:   10 500 és 17 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti elhalványítani az öregedés első jeleit és megelőzi azok kialakulását. Eddigi leghatékonyabb antioxidáns keverékünkkel a bőr azonnal simábbnak érződik, üdébbnek és egészségesebbnek látszik.

Water / Aqua Butyloctyl Salicylate Polyester-8Petrolatum eo Butylene Glycol h 1 0Cetyl Ricinoleate eo Octyldodecyl Myristate eo Steareth-21 ti I eu Steareth-2 ti I eu 2 2Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride eo DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Dimethicone eo I szil 1 0Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Fumaria Officinalis (Fumitory) Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Hydrolyzed Rice Extract Artemia Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Thermus Thermophillus Ferment Sorbitan Olivate eu Caffeine Pentylene Glycol Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Behenyl Alcohol eo I al Pantethine eo I v Triacontanyl PVP h Acrylic Acid/ Vp CrosspolymerEthylhexylglycerin Glycerin h 0 0Linoleic Acid eo Polyquaternium-51 Cholesterol eo I eu 0 0Cetearyl Olivate Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Caprylic/Capric Triglyceride eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Citric Acid kh Sodium Hyaluronate h 0 0Ergothioneine a Glycyrrhetinic Acid gy Trehalose h Lecithin eo I eu Hydrogenated Lecithin eu Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Cyclodextrin Nordihydroguaiaretic Acid a Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Sodium Hydroxide Parfum/Fragrance i Fumaric Acid Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Benzyl Salicylate i Lyral i Butylphenyl Methylpropional i Linalool i Mica Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz

Ár: 2000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Új, Helyszín: Dömös , fizetés: Bármivel
Estée Lauder Daywear arc- és szemkrém egyben
Ár: 4800 plusz posta , Eladó: Melpa
Állapot: Teljesen új,bontatlan , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Személyesen Budakeszi,vagy posta vagy foxpost

Pikk

2020. június 3.

Hosszú-hosszú évek óta rendszeresen használom, és nagyon szeretem. Még most is, bár most már télen kicsit kevés, nyáron meg lehetne benne erősebb fényvédelem. Fiatal, különösebb problémától mentes bőrre nagyon jó nappali krém, kellemes uborkaillattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

wxy520

2020. június 3.

Elég sok nappali arckrémet kipróbáltam már, ezt kis kiszerelésben kaptam. Sajnos semmi extrát nem tapasztaltam nála. Az állagával és illatával minden rendben volt. Igazából teljesíti azt amit egy nappali arckrémtől elvárható, de én nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

strauszkinga

2020. május 4.

Télen nem működtek a bőrömön a bevált arckrémeim. A homlokomon száraz volt a bőr a használatukkal, mindenhol máshol fakó, fénytelen. Ez az első EÉ nappali arckrémem, és elképesztően beleszerettem. Orvosolta a fent említett problémákat: a bőröm hidratált, üde lett. Az illatáért elképesztően odavagyok, és a férjemnek is nagyon tetszik! Az aloe vera és az uborka kombója jut eszembe róla. A krém maga nagyon gazdag, élmény vele dolgozni! Gyakran megunom a krémeimet, mire a tégely végére érek, na ennél nem volt így, nagyon szomorkodtam, mikor elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Nashuaaa

2020. április 28.

Én összességében szeretem. Tudom, hogy nem csodaszer, meg nincsenek benne erős anti-aging összetevők meg semmi, de egy jó alap hidratáló. Kellemes érzetet hagy, megfelelően hidratál, feltölt, finom puha utána az arcom, nem okoz kiütéseket, pattanásokat, mitesszereket, semmit. Nyilván nem is csinál ennél többet és az illata sem tesz jót hosszútávon, bár én bevallom ,imádom, mindig úgy megnyugtat ez az enyhén, finoman uborkás illat. Én alapvetően reggel és este is ezt használom, sokáig elég, bár sminkalapnak nekem sok, nálam csak akkor fér bele, ha nem sminkelek, mivel lassan szívódik be. Mivel elég drága ahhoz képest, hogy csoda összetevő nincs benne, így sztem nem veszem újra, de ott lesz a tudatom szélén, mint egy stabil jó hidratáló, ha hirtelen kéne valami, vagy ha akciós lesz. (50 ml-t használtam el)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

ludri97

2020. április 6.

Nagyon jo kis krem. Az ejszakai valtozataval egyutt hasznalom. Osszetevoi , hatasa, illata mind mind jo. Ajanlom. Most 30ml-t vettem , kovetkezo 50 lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Jucccc

2020. március 7.

Ez is egy nagyon kellemes hatású EL termék. Puhítja a bőrt, nagyon jó alapot ad a további sminkeléshez, megfelelően hidratál, simít, egységesít, egészséges fényt ad a bőrnek. Nem irritál, nem okoz pattanásokat. Szeretem az egész termékcsaládot egyébként. Sajnos összességében nem feltétlenül kiemelkedő a hatása, és az ára sem a legkedvezőbb, emiatt néha mást veszek. Ha olcsóbb lenne, csak őt venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

claudia.nyilas

2020. február 18.

Egyszerű kis nappali krém, szettben vettem az éjszakai krémmel és a szemkrémmel együtt. Egyszerű hidratálás, ezen felül más extrát nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

jozzika1

2020. január 8.

Többet vártam a krémtöl. Felkenem, de valahogy elmarad az a jó érzés használat után. A Clinique Moisture Surge krémjénél megvan az a wow faktor, na ennél nincs. Nem fogom újravenni és nem az ára miatt, hanem mert egyszerüen olyan, mint egy átlagos krém. Illata uborkás, nem hivalkodó. Nekem nem szivodik fel jól, hamar zsíros a böröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

mystic83

2020. január 4.

Már többször újra vettem főleg csomagban mikor akciós a Müllerben. Kellemes illatú, nem ragacsos, könnyen beszívódik. Több termékét használom a márkának nagyon hatásosak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

hzs

2019. december 27.

Eddig azt hittem a Biotherm Aquasource 48H száraz bőrre való arckrém a tökéletes arckrém számomra, de nem, ez az. Legalábbis az eddig próbáltak közül (amiből jó pár volt), ezt látom a legtökéletesebbnek. Nagyon könnyű textúra, és ugyan tartalmaz fényvédőt, mégsem marad a krém a bőr felszínén, hanem szépen, gyorsan beszívódik, és ami számomra csoda, hogy nem ragad utána. Eddig a Biotherm száraz bőrre való arckréme nem ragadt az összes korábban kipróbált arckrém közül, de aztán pont nem lehetett már kapni, így kénytelen voltam mást kipróbálni, és maradtam a márkánál: a Biotherm Aquasource SPF15 normál és kombinált bőrre való arckrémet próbáltam, ami sajnos ragadt, mint minden korábbi krém. A Biotherm száraz bőrre való krémét továbbra is szeretem, bár azt vettem észre, hogy az orrom kipirosodik tőle (nem tudom miért), de unokatesóm javaslatára kipróbáltam ezt az Estée Lauder krémet. És hát nagyon beleszerelmesedtem. Nem zsírosodik át, nem ragad, jól lehet rá sminkelni, tényleg egészségesebbnek hat az arcbőröm, puha lett az arcom, és mintha kevesebb pattanásom is lenne. Szóval csak jót tudok róla mondani. Drága, de aki annyit szenved az arcával (és emiatt az önbizalmával), mint én, annak szerintem már nem számít a pénz, csak találjon végre egy jó krémet, amitől magabiztosabbnak érzi magát, és én ezt kaptam ettől a krémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ergothioneine, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Cetyl Ricinoleate, Octyldodecyl Myristate, Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride, DI-C12-15 Alkyl Fumarate, Dimethicone, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Behenyl Alcohol, Pantethine, Linoleic Acid, Cholesterol, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Ascorbyl Tocopheryl Maleate
Emulgeálószerek: Steareth-21, Steareth-2, Stearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Cholesterol, Lecithin, Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-21, Steareth-2, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Chromium Hydroxide Green / CI 77289
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.