Estée Lauder

Ár:   $68   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   $68
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Egész nap tartós, nem igényel igazítást. Könnyű, hidratáló formula, kényelmes viselet. Fedése építhető, természetes hatású. Minimalizálja a pórusokat, finom vonalakat és tökéletlenségeket. A bőr simának és hidratáltnak tűnik. Olajmentes, vízálló, SPF50-es fényvédőt tartalmaz.

Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Zinc Oxide f 1 0Butyloctyl Salicylate Isononyl Isononanoate eo Octyldodecyl Neopentanoate eo Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Diethylhexyl Succinate eoMethyl Trimethicone szil Silica Dimethicone Silylate Tocopheryl Acetate a I v 0 0Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate Magnesium Sulfate Porphyra Yezoensis Extract Laminaria Saccharina Extract Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract Serica (Silk) Powder Litchi Chinensis Seed Extract Palmaria Palmata (Dulse) Extract Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract a Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Caffeine Caprylyl Methicone szil Tourmaline Sodium Lactate h Thermus Thermophillus Ferment Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Ascorbyl Glucoside a I v Glycerin h 0 0Hydrolyzed Wheat Protein/ PVP Crosspolymer Triethoxycaprylylsilane szil Caprylyl Glycol eo I h Sodium PCA h 0 0Polyhydroxystearic Acid eu Sodium Hyaluronate h 0 0Dimethicone Crosspolymer-3 Dipropylene Glycol i Laureth-4 ti I eu 5 4Dimethicone PEG-10 / 15 Crosspolymer Dextrin Sodium Benzoate ta Citric Acid kh Pentylene Glycol Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

Trixi

Korcsoport: >54
2018. április 10.

Szép öszetevők, hyaluronsav, E-vitamin, koffein, emellett parfümmentes, olajmentes, és mindehhez 50 faktoros fizikai fényvédelem. Pluszban ígéret pórus-minimalizálásra, tartósságra, vízállóságra. Hidratált, sima bőrre. Pontosan ezekre van szükségem nyáron, és bizony nemigen vannak hasonló termékek a piacon. Nagyon igényesen kialakított tükrös kompaktban érkezik, utazás-kompatibilisan záródó, masszív. A puffni felhajtható fedéllel van elválasztva a krémmel átitatott szivacstól, igen higiénikus, praktikus. A puffnit épphogy hozzáérintem a szivacshoz, máris elegendő anyagot vesz fel, háromszori ilyen érintéssel az egész alapozást el tudom végezni lapogatva, közepes fedéssel. Én nem építem tovább, mert nekem a közepes is több, mint szeretném, de szerintem abszolút teljes fedésig építhető. A puffnit kímélő üzemmódban (otthon) helyettesítem beauty blenderrel (szárazzal), ugyanúgy felveszi az anyagot a szivacsról. Milyen a bőrön? 3N1 árnyalatot vásároltam, mert ugyanezt használom az EL DW cushion stickből, és az bevált. Ez egy neutrális árnyalat elvileg, sem nem sárga, sem nem rózsás. Nos, ebből a fajta termékből sárgább ez az árnyalat, mint a stickből, ezért mivel mattító púder mindenképp kell hozzá (szerintem), egy fehérebb árnyalatút használok, amely vissza tud kicsit venni a sárgás árnyalatból. Ez a krém "dewy finish"-t ad, erősen fényes, ezért nem ajánlom azoknak, akik a matt finish-t szeretik, mert az még mattító púderrel sem érhető el. Véleményem szerint valószínűleg a szárazabb, idősödő bőrön viselkedik legjobban, a fénye segít álcázni a tökéletlenségeket, emellett erősen hidratált érzést is ad. Elég jól összehúzza a pórusokat. Vízállóságát nem teszteltem. Tartósnak tűnik a téli-tavaszi klímában, de valójában majd a nyári melegben dől el, mennyire is az. Milyen viselni? A közepes fedés nekem picit sok, az apróbb ráncokat mintha erősebben láttatná, mint amennyire általában látom. Azért még a természetesség határán belül marad. Kissé nehéznek érzem a bőrömön (a fizikai fényvédelem és a szilikon miatt szerintem), de én abszolút a könnyed termékeket kedvelem, úgyhogy aki nem így van ezzel, annak tökéletes lehet. Az erős hidratáltság-érzet miatt is picit nehezebbnek érzem, ragacsos is marad valamennyire, pedig csak szérumot szoktam alá használni, krémet vagy primert már nem, de akit ez nem zavar, vagy akinek megszokott, biztos kedvelni fogja. Én azokat az alapozókat favorizálom, amelyeket nem érzek magamon. Ő nem ilyen. Nagyon szépen terül egyébként, nem foltos egyáltalán, pedig a puffnival csak belapogatni lehet a bőrbe, mégsem igényel ecsetes bedolgozást. A kisebb problémák ellenére 5-öst adok ennek a BB-krémnek, mert szépek az összetevői, díjazom a parfümmentességet és az 50 faktoros fizikai fényvédelmet, és ebben a tekintetben számomra a legjobb egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Lactate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.