Estée Lauder

Ár:   25 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 12.

Ár:   25 490 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• Gazdag, bőrpuhító textúra, mely gyorsan a bőrbe hatol
  • Bizonyított bőrfehérítőket, antioxidánsokat és anti-irritálókat tartalmaz
  • Intenzív nedvességet ad és fenntartja a bőr ideális nedvesség egyensúlyát
  • Megnyugtatja és enyhíti a bőrirritációt
  • Finomítja a bőr szerkezetét és tónusát
  • Puhább, simább, egyenletes tónusú és sokkal ragyogóbb arcbőrt ad
  • Tökéletes minden bőrtípusra

Bőrgyógyász által tesztelt, nem pattanásképző

Water / Aqua Phenyl Trimethicone szil Butylene Glycol h 1 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dimethicone eo I szil 1 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Tricaprylyl Citrate Glycerin h 0 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Cetearyl Glucoside ti I eu Polybutene Pentylene Glycol Acetyl Glucosamine h Peg-8 Beeswax eu Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Cladosiphon Okamuranus Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Molasses Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Narcissus Tazetta Bulb Extract Hypnea Musciformis (Algae) ExtractGellidiela Acerosa Extract Caffeine Sucrose h Cholesterol eo I eu 0 0Ascorbyl Glucoside a I v Sodium Lactate h Ergothioneine a Tribehenin eo Phytosphingosine Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Hydrolyzed Prunus Domestica PEG-10 Dimethicone Isohexadecane eo Yeast Extract a Biosaccharide Gum-1 h PEG-100 Stearate ti 0 0Trehalose h Saccharide Isomerate h Dextrin Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Propylene Glycol Dicaprate eo Sodium PCA h 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Xanthan Gum ti I eu Glycyrrhetinic Acid gy Polymethyl Methacrylate Choleth-24 ti I eu 0 0Polysorbate-80 ti I eu 0 0Ceteth-24 ti I eu Sodium Hyaluronate h 0 0Carbomer Hexylene Glycol ti I eu 1 1Sodium Hydroxide Dimethicone Silylate Parfum / Fragrance i Citric Acid kh BHT a I ta Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz

juvena

2018. december 5.

Életem egyik legrosszabb élménye. Nem szívódik be, zsíros racsag marad az arcomon. Darabokban radírozódik le az arcomról:( Kombinált bőröm van, 37 évvel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

googles

2015. május 26.

Én nem látok semmi változást sajnos, bár 2-3 hétig naponta és azóta is használom. Nem tudom, mi lehet ennek az oka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 26.

La-Fee

2015. április 16.

Eleinte este kentem, mert reggel soknak tartottam, nem ismertem még.
De pár napja kezdem látni, hogy a böröm tisztul és élénkül, simább, a pórusok szükebbek, én pedig nagyon elégedett vagyok! Reggel is kenem már, nagyon kevés elég belöle, feltelíti, egységesíti a fáradt, szomjas bört.
Friss:
Egyre jobban szeretem, meggondoltam magam és már nem merek nyárra sem váltani, pedig nincs benne tudtommal fényvédelem. A kisebb ráncaim eltűnni látszanak, a felületi vízhiányom megszűnt. Üdébb, fiatalosabb a bőröm. Igaz szérumot, szemránckrémet is használok, együtt tökéletes. Fényvédős BB krémmel használva kiegyezek vele. De a Krém az Ez!! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Eleinte este kentem, mert reggel soknak tartottam, nem ismertem még.
Friss:

szeliger

2015. január 8.

Miután 3 hónapos kitartó REN használattal sikerült 5 évet öregítenem a bőrömön (erről ott részletesebben), úgy gondoltam, hogy élvezni akarom a huszonegyedik század vegyiparának vívmányait, szilikont, bármit, csak végre normalisabb arcbőrt akarok. És lőn. Még bevezetés előtt karácsonyi ajándékdobozban elérhetővé vált ez a finom krém a hozzávaló szérummal, meg még egy kis miegymással együtt. Kb. egy hete használom minden este, először a szérumot teszem fel, utána ezt a krémet. Magam sem akartam elhinni, a bőröm már most sokkal szebb, reggel, ébredés után napról napra egységesebb bőrszínt látok a tükörben. Azt nem mondom, hogy a szeplők, foltok teljesen eltűntek, de ez részemről nem is elvárás. A krém belenyúlkálós típusú, a tetejét kis műanyag lapka zárja, aminek végre van egy műanyag fogója és nem körömmel kell felpiszkálni. Illata kellemes, egészen hasonlít a Time Zone illatára. Gyorsan beszívódik, jó érzés a bőrnek. Eddig nagyon elégedett vagyok, ez egy igen jó minőségű termék, 40 felettiek szeretni fogják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Ergothioneine, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Sucrose, Sodium Lactate, Biosaccharide Gum-1, Trehalose, Saccharide Isomerate, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Térfogatnövelő segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak