Estée Lauder

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. március 18.

Ár:   $45
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Hibátlan alap, lélegző fedéssel és ragyogó felülettel, bőrápoló összetevőkkel, melyek hidratáljá, megnyugtatják és megvédik a bőrt. Közepes és teljes fedéssel, amely 12 órán át tart.

20 árnyalatban kapható

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Phenyl Trimethicone szil Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Polymethylsilsesquioxane szil Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil HDI/ PPG/ Polycaprolactone Crosspolymer Trimethylsiloxysilicate/Dimethiconol Crosspolymer Tromethamine Polysilicone-11 szil Hexyl Laurate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Acetyl Glucosamine h Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Hydroxyethyl Urea h Algae Extract eo I h Polyglyceryl-4 Isostearate eu Phenoxyethanol ta Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin Caprylic/Capric Triglyceride eo Propylene Glycol Dicaprate eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Chloride Lecithin eo I eu Trehalose h Salvia Hispanica Seed Extract eo Disteardimonium Hectorite Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Betaine h Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters eo I h Hydrogenated Coco-Glycerides eo Caffeine Camelina Sativa Seed Oil Polyhydroxystearic Acid eu Glyceryl Stearate eo I euTriethoxycaprylylsilane szil Triethyl Citrate a Parfum/Fragrance i Sodium Dehydroacetate ta Disodium EDTA Hylocereus Undatus Fruit ExtractBHT a I ta Laureth-7 ti I eu Euterpe Oleracea Fruit Oil Carapa Guaianensis Seed Oil Linoleic Acid eo Lactobacillus Ferment Phospholipids h Tremella Fuciformis Sporocarp Extract a I h Methicone eo I szil Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate Silica Sodium Hyaluronate h 0 0Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Palmitic Acid eo I eu 2 0Phytosteryl Canola Glycerides Potassium Sorbate ta Stearic Acid eo I eu 2 0Oleic Acid eo I eu Polysorbate-80 ti I eu 0 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0Behenyl Alcohol eo I al Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Triolein eo Tocopherol a I v 2 2Sapindus Mukorossi Fruit Extract ti Caesalpinia Spinosa Gum Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

2W1 Estée Lauder Futurist Hydrating Rescue Moisturizing Foundation SPF45
Ár: 12.900 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)

Asianlover

2020. július 2.

2020. július: Az elmúlt egy 5-6 hétben, amit együtt töltöttünk, kiderült, hogy ezután az alapozó után nyúlok a legtöbbet, így megadom neki az 5. csillagot is! Tényleg azt hittem, hogy a Soft Matte-ot nem tudja lenyomni, de sokkal sokkal "könnyebb" viselet és csodás a fedése. Próbáltam a Sisley L'Orchidée és a Terracotta Brazilian Beach bronzosító/pirosító/highlighter mindenttudó termékekkel és valami csodálatos! Szerelmes vagyok abba a szolid, "egészséges" fénybe, amivel bevonja az arcom.

2020. június: Esteé Lauder DW alapozói különböző verzióikban mind a kedvenceim. Nagyon szerettem a cushion stick-eset, és most is megvannak a water fresh és a soft matte kiadások. Mindegyik más, de mindet szeretem. Az eredeti DW sajnos engem rommá szárít, ezért nem vettem meg soha.
Ez az alapozó a cushion stickesre emlékeztet, csak annak egy sokkal, sokkal jobb verziója lett. Állaga híg, pontosan a water fesh és a cushion stick között. Fedése igen erős, a soft matte-ot is meghaladja, ráadásul sokkal jobban is terül, ebből a szempontból nagyon pozitív meglepetés, várakozásaimon felüli. Eddig két különböző arckrémre próbáltam, mindkét esetben kézzel vittem fel - én a stick-eket leszámítva kézzel szeretem eldolgozni az alapozót - és ugyanúgy is teljesített. Ha majd a későbbiekben valami eltérést tapasztalnék, update-elni fogok.
Felvitel után szép fényes :) kifejezetten a száraz bőrre/érettebb bőrre tervezett alapozóknak megfelelően, viszont a száraz részeket sajnos ennek ellenére is eléggé kiemeli. Ez a tulajdonsága a leggyengébb láncszem a számomra. Ami viszont meglepő, hogy az idő múlásával egyre mattul, ez még a matt hatású alapozók esetében is fordítva szokott lenni... érdekes. A másik gyengéje, hogy kicsit sem érintésálló, bár ez a cushion stickre sem volt sajnos jellemző. Illata egyáltalán nincs. Hidratálás kategóriában tudhat valamit, mert még lemosás után is hidratáltabbnak érzem tőle a bőröm, mint reggel a felvitel előtt. Sok van ebben az alapozóban, mi csodálatos :D SPF 45 fényvédelmének örülhetünk a nyárra.
Mindent összevetve nekem talán még így is a soft matte verzió a kedvencem, az gyönyörű arcképet is csinál és betonbiztosan is ül az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. június 21.

Ismét egy kiváló alapozóval rukkolt elő a márka!
A nagy klasszikust nem ismerem, mivel számomra releváns eladói vélemény szerint érett bőrre nem igazán ajánlott, ezért soha nem is próbáltam, egyéb verziókat annál inkább.
A Hydra Rescue egy egész évben kellemes alapozó lehet azoknak, akik inkább a light-osabb formulákat kedvelik. A lágy konzisztencia mellett meglepően jó fedésű, finishe először enyhén fényes, ami rövid időn belül egészséges megjelenésű, se nem fényes, se nem matt megjelenést biztosít. Olyannyira hidratál, hogy az arcot megsimítva nem mondanám ragacsosnak, de órák múlva is érezhető. Az archoz nyúlkálást csak a tesztelés során szoktam ellenőrzésként alkalmazni, később nem, főleg nem manapság.
Érett, normál bőrre számomra nagyon komfortos, nyáron nagyon szeretem ezeket a light-os, "mintha semmi nem is lenne rajtunk" alapozókat.
Esztétikus és egyben praktikus a csomagolása, a magas fényvédő hatás is kiemelést érdemel.
Az innovatív fejlesztésnek köszönhetően Estée Lauder-éknek sikerült tudásban mindazt megvalósítani, amit egy jó alapozótól ma elvárunk. Nem utolsó sorban pedig mindazt teljesíti is, amit ígér. (2W1 árnyalatban használom.)
Nem kérdés, tőlem egy nagy ötöst kap!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 21.

Ismét egy kiváló alapozóval rukkolt elő a márka!
Nem kérdés, tőlem egy nagy ötöst kap!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, BHT, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Hydroxyethyl Urea, Algae Extract, Trehalose, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Phospholipids, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Hexyl Laurate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Algae Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol Dicaprate, Lecithin, Salvia Hispanica Seed Extract, Trimethylsiloxysilicate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glyceryl Stearate, Linoleic Acid, Methicone, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Behenyl Alcohol, Triolein
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Glyceryl Stearate, Laureth-7, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Polysorbate-80, Polysorbate 20
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polysilicone-11, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Laureth-7, Stearyl Alcohol, Polysorbate-80, Polysorbate 20, Sapindus Mukorossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, BHT, Potassium Sorbate

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Térfogatnövelő segédanyag.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Lásd Tripeptide-32

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

További info az összetevőről a KM-blogon >>