Estée Lauder

Ár:   17290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. augusztus 31.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrkiegyenlítő szérum, mely segít a pattanás utáni hegek, pigmentfoltok, kipirosodások és egyéb elszíneződések eltüntetésében.

Kiszerelés: 30 ml vagy 50 ml

Krémelemzés: Idealist Even Skintone Illuminator

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Isododecane eo Cyclopentasiloxane eo I szil Polysilicone-11 szil Butylene Glycol h 1 0Ascorbyl Glucoside a I v PEG-10 Dimethicone Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Morus Bombycis (Kuwa) Root Extract Trametes Versicolor Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Salicylic Acid kh I gy Caffeine Cholesterol eo I eu 0 0Acetyl Glucosamine h Squalane eo 1 0Yeast Extract a Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Isohexadecane eo PEG-6 h Dimethoxytolyl Propylresorcinol aTocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Glycol Dicaprate eo Polysorbate 20 ti I eu 0 0Glycyrrhetinic Acid gy Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Sodium Sulfite ta Sodium Metabisulfite a I ta Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Caprylyl Glycol eo I h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Potassium Sorbate ta Di-C12-18 Alkyl Dimonium Chloride Parfum / Fragrance i Tromethamine Tin Oxide Sodium Hydroxide Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Linalool i Limonene i Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0

meivllaa

2017. április 22.

Inkább a felületi problémát takarja el, vékony film réteget képez a bőrön, ami igaz, hogy rugalmas, mégsem természetes hatású . A a gyöngyház fénye enyhén csillogó, ami az én tág pórusaimnak nem túl előnyös. Inkább a Pore Minimizing Skin Refinisher Szérum vált be nekem. Mindkettő illata nagyon kellemes. Bevallom az összetevőit elolvasva mindig óckodom, hogy ok, most szebbé varázsolja a bőrömet, de ennyi vegyszertől mi lesz vele pár év múlva. Sajnos nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Mundow

2016. október 13.

Nagyon szeretem hidratálókrém alá. Drága, de kevés kell belőle, így sokáig tart. Egységes, selymes és szép arcbőrt eredményez, azaz szépen javít az összképen.
Nem használom mindennap: nyáron nagyon ritkán, míg télen gyakrabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Nem használom mindennap: nyáron nagyon ritkán, míg télen gyakrabban.

Joaninha

2016. október 5.

Egy termékmintám volt belőle. Próbáltam rájönni, hogy mi értelme is van ennek az iszonyat drága szérumnak, de nem jöttem rá, mert az én bőrömön nem vettem észre semmi változást vagy javulást. Nem takart el vagy halványított semmit, csak adott egy természetes, kicsit nyárias fényáradatot az arcomnak, illetve nagyon selymes tapintású lett tőle a bőröm. Az illata nagyon erős számomra és bizony ki is pattogtam tőle, szóval nekem nem jött be egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Tamara87

2016. május 9.

Kis testerem volt belőle. Arcomon javulást nem tapasztaltam, viszont az összképen szépen javit - ragyogóva tészi az arcot, selymes, puha tapintásúvá.
A ragyogás a csillámporos állagának köszönhető, nyárra jó alternativa lehet. Nem rossz termék, de azért tudhatna többet is. 5/3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

CandyAngi

2015. december 7.

Ajándékba kaptam nagy kiszerelésben. Nagyon szeretem, szép sima, egyenletes bőrt kapok, bár tény, hogy a régebbi kiadás jobb volt
Jár a 4 *

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 7.

Jár a 4 *

nikol1118

2015. február 10.

Péntek óta használom, és nagyon kiszáradt a bőröm, ami eddig inkább zsíros volt. Az állam rendesen hámlik :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

marek.adrienn

2014. április 22.

Negyedik napja használom és eddig csodálatosan működik. Szinte teljesen eltüntette a mitesszereket, amire eddig semmi sem volt képes (száraz bőrömön, az orron rengeteg apró mitesszer szokott lenni, ami még kozmetikus segítségével sem enyhíthető egy hétnél tovább). Láthatóan egészségesebb és szebb az arcom. Az illata és színe érdekes, de az állaga tetszik. Szérumként használom ugyanezen termék éjszakai kréme alá. Remélem továbbra sem fogok benne csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

2014. február 28.

Én is úgy vagyok vele, hogy a régebbi kiadású Idealist sokkal jobb volt számomra, attól tényleg egyenletes, puha, finom, feszes lett a bőröm, ennek gyengébb a hatása, fejlesztések ide vagy oda... Ebből nem vennék nagy kiszerelést (csak mintám volt), a régiből, ha visszahoznák, bármikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

Lívia

2013. november 10.

15 ml-es mintám van, szép arcbőrt varázsol pillanatok alatt, feszesít, kiváló sminkalap.
Viszont nekem a régebbi Idealist az jobban bevált, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Viszont nekem a régebbi Idealist az jobban bevált, emiatt 4 csillag.

kmaja

2013. szeptember 25.

Sikerült szereznem belőle egy 7 ml-es mintát.
Valóban babaarcot varázsol pillantok alatt, hihetetlen selymes és feszes lesz tőle az arcbőröm. Párszor használtam, így a hosszabb távú hatását nem érzékeltem.
Viszont amivel nem vagyok megelégedve: elvileg a kipirosodások eltüntetésében is segít, nekem viszont inkább fokozza a kipirosodást, semmint csökkenti... Biztos valamelyik hatóanyag teszi, az arcom évek óta kipirosodás elleni krémekhez van szokva.
Ráadásul egyáltalán nem hidratál. Tudom, szérum, nem is kell neki hidratálnia, ezt csak azért írom, mert aki arckrémnek venné, sajnos nem elég.
A szérum valóban csillogó textúrájú, de az én fehér bőrömön semmi nem látszik, tehát nem zavaró.
Szóval le kell vonnom egy-egy csillagot az ára és a pirosodás miatt.
Egyébként nagyon tudom ajánlani, mint ad hoc megoldást randi előtt. Ez valóban biztosítja a ragyogó arcbőrt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Sikerült szereznem belőle egy 7 ml-es mintát.
Szóval le kell vonnom egy-egy csillagot az ára és a pirosodás miatt.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Yeast Extract, Dimethoxytolyl Propylresorcinol, Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine, PEG-6, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Térfogatnövelő segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.