Estée Lauder

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. május 8.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Bőrfiatalító Perfectionist [CP+R] szérum technológiája kívül-belül átváltoztatja a bőrt, mely ragyogóvá válik és láthatóan megfiatalodik.

Octinoxate f 0 0Titanium Dioxide f 0 0Water / Aqua Cycloheptasiloxane Isododecane eo Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Polysilicone-11 szil Polymethyl Methacrylate Coco-Caprylate / Caprate eo PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone eu I szil Silica Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Disteardimonium Hectorite C12-16 Alcohols eo Phenoxyethanol ta Magnesium Aluminum Silicate 0 0Dimethicone Silylate Sodium Chloride Caprylyl Glycol eo I h Triethyl Citrate a Caffeine Cholesterol eo I eu 0 0Palmitic Acid eo I eu 2 0Hydrogenated Lecithin eu Methicone eo I szil Glyceryl Polymethacrylate Glycerin h 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Whey Protein Sodium Hyaluronate h 0 0Disodium EDTA Alumina PEG-8 h Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Triethoxycaprylylsilane szil Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen h Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Lecithin eo I eu Sodium PCA h 0 0Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v Decarboxy Carnosine HCL Boswellia Serrata Extract Xanthan Gum ti I eu Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Fish (Pisces) Collagen h Artemia Extract Sodium Chondroitin Sulfate Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Palmitoyl Oligopeptide pep Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

KERESEM! Estée Lauder Perfectionist Youth-Infusing Alapozó SPF25 4N1 Shell Beige
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Dancsi91
Állapot: Mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 10000 , Eladó: Edit68
Állapot: Új, egyszer próbált., Helyszín: BUDAPEST, fizetés: személyes átvétel
Szofyka28

2019. március 26.

Vízhiányos bőrre a legjobb alapozó. Nagyon szép bőrképet ad. Enyhe- közepes fedése van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

albertinablogg

2019. február 23.

Az árával még nem is lenne gond, de nekem a nagy probléma, hogy nem fed, de még közepesen sem. Úgy mentem be a drogériába, hogy ezzel fogok kijönni, végül Lancome lett belőle. Felkenve nekem nem volt eléggé pigmentált, és a textúra sem nyűgözött le. Csíkos volt az arcomon, nem idomult, nem fedte el a pattikat, és fakó, száraz bőr hatást keltett. Olyan alapozot akartam, ami nem maszkos, és némi szatén hatású finissel rendelkezik, de ez nem hogy nem maszkos, hanem csúnya. Annyira rossz volt, mint anno az első és utolsó Bobbi Brown alapozó, amit vettem. Nekem nem jött be, érettebb, petyhüdtebb bőrre viszont tuti biztosan jobb, mert csekély eséllyel ül a ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

KezdoManias

2018. április 8.

Az aktuális kedvenc. 1N2 Ecru szín - tökéletesen passzol a falfehérbe hajló, pirosas és barnás foltokkak tarkított, cseppet kipattogzott arcszínemhez. Azt nem mondanám, hogy elfedi a bőrhibáim, sőt, inkább enyhe-közepes fedést biztosít csak, viszont szükség esetén építgethető, és még akkor sem lesz maszkos - már ha nem az egész arcra rakja az ember több rétegben.
Az én bőrömet szépen egységesitette. Nem lett tökéletes az eredmény, ellenben nagyob természetes, páromnak sem tűnt fel, hogy alapozó van rajtam. Természetes bőr hatású a finishe, nem matt, de nem is a most divatos csillogosabb fajtából való.
Kellemes krémes állagú, nem folyós, de azért nem is sűrű. Éppen ezért kézzel viszem fel (így szeretek leginkább alapozni), esetleg a mac duo fibre ecsetemmel. Ezt az állagot szeretem a legjobban, szinte mint egy arckrém.
És amit imádok, az az, hogy a vizhiányos bőrömmel jót tesz, nem emeli ki sem a száraz részeket, sem a pórusokat, sem a ráncocskákat. Remélem, tényleg van benne a szérumból, mert elég drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Jadviga

2018. január 20.

Bementem egy EL szaküzletbe, hogy egyszer az életben kipróbálnék egy HE alapozót, idősödő ( khmm, 44) vízhiányos bőrre, szerencsére nekem már nem kell erős fedés. Három tégelynyi mintával távoztam: Ez, a Renutriv és a Perfectionist bő egy heti adagja volt a tégelyekben. Otthon kieséses körmérkőzést játszattam velük, az arcom két oldalára különböző alapozót kenve. A színeket nálam tökéletesen eltalálta a hölgy, így azzal nem volt gond. A kezdeti bőrkép mindhárom alapozónál egyforma volt, bár talán a Perfectionist kicsit erősebben fedett. A nap második felében azonban kezdett külön látványt felvenni a két arcfelem, ráncocskáim tekintetében mindenképp. A legjobban épp a P. emelte ki a ráncokat a szem körül, az arcbúbom tetején. Lényegesen kevésbé a Renutrív, de mivel az kimondottan idősebb bőrre való, ezért gazdagon tápláló, így igencsak fénylett már kora délutánra. A legjobban az én bőrömön a DW Nude WF teljesített, az kapta az öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 24.

Megérdemelten kapta a sok kitűnő értékelést ez az alapozó, amit most én is erősíteni fogok. Ez a termék is elegáns üveg kiszerelést kapott, amit nem neveznék semmiképp utazóbarátnak és nem árt ezért az óvatosság sem, mert ha leesik, .... az bizony végzetes lehet. Szeretem viszont, hogy pumpás megoldású, így nem okoz gondot, hogy hogyan csalogassuk ki az üvegből az alapozót. Lehet hogy rosszul gondolom, de szerintem ezáltal tovább is szavatos, mivel nem érintkezik a felületén levegővel és nem is kell belenyúlkálni.
Kényelmes viselet, szép finissel, és még ragozhatnám....tőlem is jár az öt csillag, nem is kérdés. Szeretném hinni, hogy az ígért innovatív technológiák hatásáéért is nem mellesleg valóban megéri beruházni rá... Valamit tudnak ezek az okosságok, ha mást nem, a látványt biztosan, ami használat után a tükörből észrevehetően visszaköszön.
Bár most nemrég bontottam fel, és nagyon elégedett vagyok vele, máris izgatja a fantáziámat az új DW Nude alapozó, szívesen kipróbálnám azt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Gyöngy05

2017. augusztus 23.

A legszuperebb alapozó, amit valaha használtam, az én száraz, matt bőrömmel szinte csodát tesz! Könnyed textúra, jó hidratáló képesség, kellemes viselet. Közepes a fedése, ami számomra pont elég, mert nincsenek nagyobb bőrhibáim. Van egy kis szaténos, természetes bőrfénye, ami nekem kifejezetten tetszik, egységes bőrképet, sugárzó, fiatalosabb megjelenést kölcsönöz. Jó minőségű ecsettel gyönyörűen fel tudom vinni, nincsen maszkhatása, jól lehet rá sminkelni. A színt is sikerült jól eltalálni, a 2CI Pure Beige árnyalat teljesen jól illeszkedik a bőrömhöz.Az ára elég magas, de örülök, hogy megvettem, számomra megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

kandi1

2017. március 2.

Szeretem. Könnyű, tartós alapozó, közepes fedéssel. Klassz a színválaszték.Nem ül bele a ráncokba és nem maszkszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

0808

2017. január 29.

Tökéletes!!! Amit vártam egy alapozótól azt ebben a csodában megtaláltam. Nem emelik ki a szárazabb részeket, nem ül bele a ráncokba sem,eszméletlen gyönyörű a fénye, és hurrá, végre valami ami nem mattit. Nincsenek bőrhibáim szóval sok mindent nem kell takargatni így a fedésével maradéktalanul elégedett vagyok. Gyönyörű egységes fényes természetes bőrkép! Talán hihetetlen de azt érzem/látom, ha rajtam van megfiatalít !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

rekag

2016. november 9.

Glamour napokon vettem az Ecru árnyalatot. A Double wear light-ot cseréltem le erre, mert bár nagyon szeretem a DW-t, de túl erős a fedése. A Perfectionist egy enyhe/közepes fedésű alapozó, én 2 pumpálásnyit használok belőle, ezzel a mennyiséggel viszonylag enyhe fedést lehet elérni, de nekem ez bőven elég. Amit szeretek benne: egységes bőrképet ad, second skin hatás, nem látszik, nem ül bele a pórusokba, ráncokba, még a nap végére sem. Tartós, de könnyebben lemosható mint a DW, nem szárít, de mégsem fényesedik át nap végére, illatanyagmentes, szép összetevők és még fényvédőt is tartalmaz. Télre abszolút kedvenc lett, nyárra továbbra is az Invisible fluidot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

ZaFi

2016. szeptember 28.

Viszonylag világosabb bőröm van az "Ecru" szín teljesen megegyezik a bőrszínemmel, így nagyon természetes a végeredmény és tartós is, örülök:)
és nem ül bele a ráncocskákba... ami ugye fontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

és nem ül bele a ráncocskákba... ami ugye fontos!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, PEG-8, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen, Sodium PCA, Fish (Pisces) Collagen, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Cholesterol eo I eu 0 0

Hidrolizált (kémiai eljárással kisebb egységekre bontott) halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagén (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagének (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

További info az összetevőről a KM-blogon >>