Estée Lauder

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. május 8.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Bőrfiatalító Perfectionist [CP+R] szérum technológiája kívül-belül átváltoztatja a bőrt, mely ragyogóvá válik és láthatóan megfiatalodik.

Octinoxate f 0 0Titanium Dioxide f 0 0Water / Aqua Cycloheptasiloxane Isododecane eo Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Polysilicone-11 szil Polymethyl Methacrylate Coco-Caprylate/Caprate eo PEG/PPG-18/18 Dimethicone eu I szil Silica Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone ti I eu Disteardimonium Hectorite C12-16 Alcohols eo Phenoxyethanol ta Magnesium Aluminum Silicate 0 0Dimethicone Silylate Sodium Chloride Caprylyl Glycol eo I h Triethyl Citrate a Caffeine a Cholesterol eo I eu 0 0Palmitic Acid eo I eu 2 0Hydrogenated Lecithin eo I eu Methicone eo I szil Glyceryl Polymethacrylate Glycerin h 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Whey Protein Sodium Hyaluronate h 0 0Disodium EDTA Alumina PEG-8 h Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Triethoxycaprylylsilane szil Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen h Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Lecithin eo I eu Sodium PCA h 0 0Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v Decarboxy Carnosine HCL Boswellia Serrata Extract Xanthan Gum ti I eu Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Fish (Pisces) Collagen h Artemia Extract Sodium Chondroitin Sulfate Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Palmitoyl Oligopeptide pep Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

skin

2019. október 26.

Először is az ára már nem annyi mint fent szerepel ,pár ezerrel többe kerül.
Szinte majdnem 5 csillagos húsz véleményből ami nem rossz.
Ami az alapozót illeti elég nehéz találni olyan üzletet ahol nem csak 2-3 félét tartanak belőle. Sok üzletben jártam mire sikerült a megfelelő árnyalatot beszereznem.
Pár használat után teljesen elégedett vagyok vele. A fedése nekem elegendő igazán keveset kell felvinni és már fed is . A tartóssága egy munkanap, teljesen korrekt. Rajtam púdert kíván az igaz,mert biztonságra utazom. Kényelmes és nagyon szép bőrképet produkál. Nem
trendi matt végre ,enyhe bőrfényt ad ami egészséges ,fiatalos kinézetű. Olvastam itt ,hogy rengeteg benne a szilikon, lehet. Bár ha úgy vesszük akkor a primerek nagy része is abból van, így megspórolhatjuk vele.
Az hogy ápol csak bónusz. A száraz részeket nem emeli ki ,nekem nem csúszkált el bár csak hidratáltam és fényvédőztem alá. Kellemetlen feszülő érzés nem volt a nap végén sem. Megéri a pénzét.Tőlem is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

Először is az ára már nem annyi mint fent szerepel ,pár ezerrel többe kerül.
Szinte majdnem 5 csillagos húsz véleményből ami nem rossz.

Andyca

2019. június 23.

Baileys illatú csodás alapozó, gyönyörű fedéssel, órákig tartó hatással!
Használatát illetően -5-10 évet letagadhatsz 😉
Annyira szép, egyenletes bőrfelszínt csinál, csakis imádni tudom, más nem is kell ezek után 💜😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Baileys illatú csodás alapozó, gyönyörű fedéssel, órákig tartó hatással!
Használatát illetően -5-10 évet letagadhatsz 😉

Szofyka28

2019. március 26.

Vízhiányos bőrre a legjobb alapozó. Nagyon szép bőrképet ad. Enyhe- közepes fedése van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

albertinablogg

2019. február 23.

Az árával még nem is lenne gond, de nekem a nagy probléma, hogy nem fed, de még közepesen sem. Úgy mentem be a drogériába, hogy ezzel fogok kijönni, végül Lancome lett belőle. Felkenve nekem nem volt eléggé pigmentált, és a textúra sem nyűgözött le. Csíkos volt az arcomon, nem idomult, nem fedte el a pattikat, és fakó, száraz bőr hatást keltett. Olyan alapozot akartam, ami nem maszkos, és némi szatén hatású finissel rendelkezik, de ez nem hogy nem maszkos, hanem csúnya. Annyira rossz volt, mint anno az első és utolsó Bobbi Brown alapozó, amit vettem. Nekem nem jött be, érettebb, petyhüdtebb bőrre viszont tuti biztosan jobb, mert csekély eséllyel ül a ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

KezdoManias

2018. április 8.

Az aktuális kedvenc. 1N2 Ecru szín - tökéletesen passzol a falfehérbe hajló, pirosas és barnás foltokkak tarkított, cseppet kipattogzott arcszínemhez. Azt nem mondanám, hogy elfedi a bőrhibáim, sőt, inkább enyhe-közepes fedést biztosít csak, viszont szükség esetén építgethető, és még akkor sem lesz maszkos - már ha nem az egész arcra rakja az ember több rétegben.
Az én bőrömet szépen egységesitette. Nem lett tökéletes az eredmény, ellenben nagyob természetes, páromnak sem tűnt fel, hogy alapozó van rajtam. Természetes bőr hatású a finishe, nem matt, de nem is a most divatos csillogosabb fajtából való.
Kellemes krémes állagú, nem folyós, de azért nem is sűrű. Éppen ezért kézzel viszem fel (így szeretek leginkább alapozni), esetleg a mac duo fibre ecsetemmel. Ezt az állagot szeretem a legjobban, szinte mint egy arckrém.
És amit imádok, az az, hogy a vizhiányos bőrömmel jót tesz, nem emeli ki sem a száraz részeket, sem a pórusokat, sem a ráncocskákat. Remélem, tényleg van benne a szérumból, mert elég drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 8.

Jadviga

2018. január 20.

Bementem egy EL szaküzletbe, hogy egyszer az életben kipróbálnék egy HE alapozót, idősödő ( khmm, 44) vízhiányos bőrre, szerencsére nekem már nem kell erős fedés. Három tégelynyi mintával távoztam: Ez, a Renutriv és a Perfectionist bő egy heti adagja volt a tégelyekben. Otthon kieséses körmérkőzést játszattam velük, az arcom két oldalára különböző alapozót kenve. A színeket nálam tökéletesen eltalálta a hölgy, így azzal nem volt gond. A kezdeti bőrkép mindhárom alapozónál egyforma volt, bár talán a Perfectionist kicsit erősebben fedett. A nap második felében azonban kezdett külön látványt felvenni a két arcfelem, ráncocskáim tekintetében mindenképp. A legjobban épp a P. emelte ki a ráncokat a szem körül, az arcbúbom tetején. Lényegesen kevésbé a Renutrív, de mivel az kimondottan idősebb bőrre való, ezért gazdagon tápláló, így igencsak fénylett már kora délutánra. A legjobban az én bőrömön a DW Nude WF teljesített, az kapta az öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 24.

Megérdemelten kapta a sok kitűnő értékelést ez az alapozó, amit most én is erősíteni fogok. Ez a termék is elegáns üveg kiszerelést kapott, amit nem neveznék semmiképp utazóbarátnak és nem árt ezért az óvatosság sem, mert ha leesik, .... az bizony végzetes lehet. Szeretem viszont, hogy pumpás megoldású, így nem okoz gondot, hogy hogyan csalogassuk ki az üvegből az alapozót. Lehet hogy rosszul gondolom, de szerintem ezáltal tovább is szavatos, mivel nem érintkezik a felületén levegővel és nem is kell belenyúlkálni.
Kényelmes viselet, szép finissel, és még ragozhatnám....tőlem is jár az öt csillag, nem is kérdés. Szeretném hinni, hogy az ígért innovatív technológiák hatásáéért is nem mellesleg valóban megéri beruházni rá... Valamit tudnak ezek az okosságok, ha mást nem, a látványt biztosan, ami használat után a tükörből észrevehetően visszaköszön.
Bár most nemrég bontottam fel, és nagyon elégedett vagyok vele, máris izgatja a fantáziámat az új DW Nude alapozó, szívesen kipróbálnám azt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Gyöngy05

Korcsoport: >54
2017. augusztus 23.

A legszuperebb alapozó, amit valaha használtam, az én száraz, matt bőrömmel szinte csodát tesz! Könnyed textúra, jó hidratáló képesség, kellemes viselet. Közepes a fedése, ami számomra pont elég, mert nincsenek nagyobb bőrhibáim. Van egy kis szaténos, természetes bőrfénye, ami nekem kifejezetten tetszik, egységes bőrképet, sugárzó, fiatalosabb megjelenést kölcsönöz. Jó minőségű ecsettel gyönyörűen fel tudom vinni, nincsen maszkhatása, jól lehet rá sminkelni. A színt is sikerült jól eltalálni, a 2CI Pure Beige árnyalat teljesen jól illeszkedik a bőrömhöz.Az ára elég magas, de örülök, hogy megvettem, számomra megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

kandi1

2017. március 2.

Szeretem. Könnyű, tartós alapozó, közepes fedéssel. Klassz a színválaszték.Nem ül bele a ráncokba és nem maszkszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

0808

2017. január 29.

Tökéletes!!! Amit vártam egy alapozótól azt ebben a csodában megtaláltam. Nem emelik ki a szárazabb részeket, nem ül bele a ráncokba sem,eszméletlen gyönyörű a fénye, és hurrá, végre valami ami nem mattit. Nincsenek bőrhibáim szóval sok mindent nem kell takargatni így a fedésével maradéktalanul elégedett vagyok. Gyönyörű egységes fényes természetes bőrkép! Talán hihetetlen de azt érzem/látom, ha rajtam van megfiatalít !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Caffeine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, PEG-8, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen, Sodium PCA, Fish (Pisces) Collagen, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Felületi hártya képző anyag.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Hidrolizált (kémiai eljárással kisebb egységekre bontott) halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagén (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagének (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

Közismertebb nevén argireline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő egyik gyártója (a Lipotec) azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Bár szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, a Lipotec kutatásai szerint 10% Argeline 15 nap alatt 17%-kal képes csökkenteni a mimikai ráncok mélységét, illetve mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

További info az összetevőről a KM-blogon >>