Best of Beauty 2019

Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angiya, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Zöld pigmentet tartalmazó színsemlegesítő nappali arcápoló az arcbőr szemmel látható pirosságának enyhítésére. Azonnal csökkenti a bőr pirosságát, hidratál és védelmet nyújt az arcbőrnek.  SPF 15-el.

ylexe

2015. március 27.

Mintákat kaptam belőle, most tesztelem, de úgy néz ki, eddig ez az első pirosság elleni, ami tényleg látható eredményt hoz. Nagyon tetszik, hogy van benne fényvédő, nagyon kellemes krém, bírja a bőröm. Majd updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

madaras

2014. május 29.

Használtam anno ezt a krémet,de felkentem és kiszáradt,húzódott tőle a bőröm,így nagyon sokáig állt a polcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 29.

eszterrr

2013. május 24.

Nem javított a bőrömön, de nem is azért vettem meg. egyértelműen jó az optikai hatása, de nem tudom hogy megér-e ennyi pénzt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 24.

Morzsa

2013. március 29.

Mintát kaptam, elhasználtam, nekem nem csomósodott, szépen kompenzálta a pirosabb foltokat, és a bőröm is kellemes tapintású lett (alapvetően inkább száraz-vízhiányos). Sajnos, az összetevőket nem olvastam el itt, csak jóval később, amikor már vettem is egy flakonnal. Mert a rozaceás bőrre valóban nem való sem olaj, sem alkohol tartalmú krém, ebben meg itt van alkohol. Igaz, a krém nem azt írja, hogy rozaceás bőrre van, hanem a pirosságot adja meg célcsoportnak. Nem vagyok sem bőrgyógyász, sem kozmetikus, tehát nem tudom, hogy mi okozhat még pirosságot, de az biztos, hogy a kipirosodó arcbőrrel szenvedők nagy része rozaceás és/vagy seborrhoeás dermatitiszben szenved, ergó miért zárják ki őket a termékük használatából???? Ha valakinek nem kell más, mint a zöld alapozó, ajánlom a DM termékét (viszonylag értelmes áron): az ugyan semmi mást nem tud, mint a komplementer színek elvén optikailag tompítani a pirosságot, de ha valaki ehhez talál egy jó krémet az arcára, akkor nyert ügye van. Egyébként nem vagyok meggyőződve arról, hogy pl. ez a krém is sokkal többet adna a zöldes színen felül, azaz, hogy a többi összetevője valóban javít akár csak egy közepes stádiumú rozaceás bőrön....) Ha nem lenne benne alkohol, egy négyest azért adtam volna rá, de így egy csillag.... :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 29.

darcy

2013. március 16.

Még valamikor tavaly vettem. Ennek valahogy jobban érvényesül a zöld semlegesítő színe, mint az LRP Rosaliac szintén zöld színű hidratálójának. A 15-ös fényvédő miatt nappali hidratálónak használom. Az összetevők ellenére szerencsére nem vettem észre, hogy rontott volna a rosaceámon. Persze nem is javított rajta. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Milka

2012. október 25.

egy ideig jó volt, ha más nem optikai szempontból mindenképp, viszont időközben rászoktam a hotpinkre...ezerszer többet ér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

Alida

2012. június 10.

az optikai hatása valóban látványos, viszont az én alapvetően is zsíros bőrömnek borzasztó, konkrétan 1/2 óra múlva fénylik az egész fejem, sminkelni pedig nem igazán lehet rá. a rozáceámra pedig az égvilágon semmi hatással sincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 10.

csildiko60

Korcsoport: >54
2012. május 29.

Elégedett vagyok ezzel az arcápoló termékkel. Segít a pirosság elleni küzdelemben, nem okoz pattanásokat, a zöld szín pár perc alatt eltűnik csak a jó érzés marad felkenés után.Lassan egy hónapja használom, ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 29.

hanna

2012. május 21.

Szerencsére végre találtam 1 patikát, ahol tudtak belőle adni jó sok termékmintát. Nekem összecsomósodik az arcomon, az alapozót rákenve nem szép látvány. Még próbálgatom, de örülök, hogy nem vettem meg rögtön, nem sikergyanús.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Judiit

2012. április 19.

Elnézést, de nagyon le kell húznom most a krémet.
Elfogyott, újravettem és nem tudom, hogy mi történt a krémmel. Egyszerűen nem működik , hiába teszek keveset, egy filmszerű réteg marad az arcomon, ami kis kukacokba áll össze a végén..... Kukagyanús a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 19.

Elnézést, de nagyon le kell húznom most a krémet.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.