Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: huncutka, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatóanyagai aktiválják a bőr természetes védekezőképességét. A krém regenerálja és ápolja a kéz bőrét, melyek sima és puha tapintásúvá válnak 18 órán át tartó védelem. Az érzékeny bőr különleges ápolást igényel. Az Eucerin bőrkutató részlegea pH 5 kézkrémet érzékeny száraz és pikkelyes kézbőr igényeinek megfelelően fejlesztette ki - hosszan tartóan ápol és véd - bizonítottan hatékonyan regenerál.

Jellemzők:

• Bizonyított Citrát-puffer, Dexpanthenol és Glycerin tartalommal
  • Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy maga után zsíros nyomot
  • pH bőrsemleges
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát toleranciáját klinikai vizsgálatok bizonyítják - akár korábban károsodott bőr esetén is alkalmazható

Előnyök:

• Láthatóan javítja a bőr puhaságát és rugalmasságát
  • Hosszan tartóan hidratál

Erina

2018. május 2.

Végre egy kézkrém, ami használ is. Könnyen beszívódik, finom illata van, sokáig elég, és nem csak az első kézmosásig tart a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Doridia

2018. február 27.

Alapvetően nem rossz kézkrém, de nem próbálkozom vele újra. Pixi box-os szerzemény volt, örülök, hogy kipróbálhattam, de ennyi. Valóban elég gyorsan beszívódik, de hagy egy zavaró csúszós réteget a kezeimen és a hidratálás is csak kézmosásig tart, utána kentem újra az amúgy nem brutál mód száraz kezeimet. Télen hajlamos a kiszáradásra de amúgy nem problémás. A tibolina kézkrémjét váltotta, az is hidratáló képességben hagy kivetni valót maga után, viszont az tényleg beszívódott azonnal csúszós réteg nélkül. Ha már választani kell, akkor a tibolina.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

petoandika

2018. január 2.

Jó kis kézkrém, de nem csodaszer. A nagyon száraz részekre erősebb cucc kell (pl. sima shea vajas pakolás a kezemre, vagy különböző olajok estére).
Viszont nagyon szimpatikus az, hogy viszonylag hamar beissza a bőröm, utána már csak kellemes puhaság marad, semmi ragacsosság. Az illata is kellemes, én megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Enc

2017. december 3.

Télen szeretem ezt a kézkrémet használni, mert nagyon ki tud száradni a kézfejemen a bőr. Kis adag is elég belőle és egy használat után is intenzíven hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

TimiEger

2017. június 22.

Minden télen fájdalmasan száraz a kezem, (repedezett és vörös és minden baja van) főleg az ujjaim között borzasztó. Egy krém sem segített rajta, így a gyógyszertárban kértem segítséget, és ezt ajánlották. Már az első használat után szemmel láthatóan javított a kezeimen és nem is csípte a repedezett bőrömet, ami nagy öröm volt, ráadásul sokáig elég. Szóval azóta ezt használom (főleg télen) és a kék verzióját. Nekem csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Mona01

2017. április 20.

Ez egy közepes minőségű kézkrém. Nem hidratált egyáltalán. Többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Ez egy közepes minőségű kézkrém. Nem hidratált egyáltalán. Többet vártam.

Fruzsi95

2017. január 9.

Anyukám vette magának. Télen nagyon kiszárad cserepesre a keze a hidegtől és a hideg víztől. Szereti,és rendszeresen használja.Nekem is nagyon érzékeny bőröm van,kipróbáltam és csodálatosan rendbe teszi egy kis mennyiség is a kiszáradt bőrt.
Jó illata van,könnyen beszívódik,csak minimálisan van utána bekrémezett érzésem,nem irritál,bársonyosan puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Maertika

2016. december 27.

Elég sok kézkrémet próbáltam már ki életembe, mire ezt megvettem. Télem a kezem kirepedezik, vérzik, és egyik kézkrém se gyógyította be a sebeket, vagy akadályozta meg a kisebesedést. Eddig! :) Már az első használat után jelentősen javította a kezem állapotát. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Illata kellemes. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

RagdollCat

2016. június 11.

Pixiboxnak hála próbáltam először. Amikor elfogyott megvettem a teljes kiszerelésűt. Én mindkettőt nagyon szerettem/szeretem. Ellenben valamit biztos változtattak az összetételén, mert a pixis sokkal sűrűbb volt és picit talán jobban hidratált, de ebbe már nem vagyok biztos. Ez is szuper és talán kicsit kevésbé zsíros érzetű utána a kezem, de azért ez az érzés így is jelentős. Ezért a mínusz egy csillag. Nálam újravevős így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Kismasni86

2016. február 6.

+++++++ Ár érték arányban verhetetlen!
Vegyétek és vigyétek! Magasan a legjobb kézkrém! Nem zsíros gyorsan felszívódik és amit ígér...folyamatosan hidratál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

+++++++ Ár érték arányban verhetetlen!

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak