Eveline Cosmetics

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: x, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Intenzíven feszesít és kisimít, regenerálja a bőrt. A ginzenggel dúsított luxus formula intenzíven felújítja, rugalmassá teszi a bőrt és ellátja a szükséges energiával a sejteket.

kovacsagi0629

2018. március 23.

Ezért az árért nem kell sokat várni, de én kellemesen csalódtam. Az illata isteni, és nem zsírosít. Azért újra nem venném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

dbetti93

2017. január 23.

Imádom,már nagyon régóta megvan, kevés kell belőle, puhává varázsolja a bőrömet és az illata, az valami isteni. Abszolút favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

TunderCica

2017. január 12.

ajándékba kaptam, igazából nem vártam csodát tőle de éjszakai krémnek teljesen megfelelt, plusz tetszett h nem unalmas a csomagolása :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

torne

2016. június 25.

Alapvetően azért próbáltam ki, mert reménykedtem, hogy halványítja majd a szemkörüli szarkalábakat. :) Ez nem történt meg, de mióta használom nem is lett rosszabb a helyzet, illetve az tény, hogy nagyon jól hidratál, és az illata is jó, szóval 4 pontot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

goodforyou

2016. február 27.

Ajándékba kaptam, de nagyon megszerettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Ajándékba kaptam, de nagyon megszerettem

kgyrk

2016. február 16.

Eléggé impulzusvásárlás volt a részemről, igazából nem nagyon tudok róla mit mondani, ez tipikusan az a se nem rossz, se nem jó kategória... Kb egy hétig használtam, aztán odaadtam anyukámnak, aki azóta kézkrémnek használja. :) Apróbb pattanások jöttek ki az arcomon abban az időben amikor ezt (is) használtam, de nem vagyok 100%-ban biztos benne, hogy ettől, ezért nem is rónám fel neki. Sajnos a szemem körüli érzékenyebb részt nekem picit csípte, előnye viszont, hogy hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

ballabea93

2016. február 12.

Imádom!!Minden este ezt használom lekefves elott lassan mar másfél/ket eve. Annak ellenére,h mindennap használom,nagyon lassan fogy,pedig nem sajnálom felkeneskor. Harmadik tubussal fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

Norih

2016. február 8.

Nekem a nappali változata van meg. Én nagyon szeretem. Általában ha pár napig nem törődöm a bőrömmel,nagyon könnyen kitud száradni. Valami hidratálót akartam venni,de éppen úgyis kifogyóban voltam a nappali krémekből,így ezt a terméket választottam. Pár használat után nagyon szépen visszanyertem a puha bőr érzését. Minden nap használom sminkelés előtt,és tényleg ennyi pénzért csoda. Különleges illata nem igazán van,de kellemes. Nagyon sűrű állaga van,amitől egy kicsit meglepődtem,mert mint említettem nekem a nappali változat van meg. Így egy pár perccel többet kell várnom a beszívódására. Talán ez lehet az egyetlen hátránya. De az 5 csillag így is jár! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

Katya1982

2016. február 7.

Csodaszer ez ennyi pénzért! A mostani, tél-végi időben, este csak úgy beissza az arcbőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

nagynori

2016. január 26.

Szülinapra kaptam, még tesztelés alatt van, de azért már látom, hogy nem fogok venni belőle. Nem rossz krém egyébként, de nekem hihetetlenül száraz a bőröm, nem bír el vele 100 százalékig és amikor felkenem picit csíp is :( Amúgy látom az árát, tényleg kedvező, ár-érték arányban megfelelelő. Az illata finom, gyorsan beszívódik, volt hogy reggel is felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Urea, Glucose, Rosa Canina Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Hydrolyzed Collagen, Rosa Canina Seed Extract, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Leaf Extract, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 16255
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.