Best of Beauty 2019

Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lorinczi22, az összetevőket feltöltötte: juci20, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A HYDRA EXPERT krém 25 év felett, a Hydromanil aktivátort tartalmazó különleges formulájának köszönhetően dinamikus és intenzív hidratálást biztosít a bőrnek 24 órán keresztül. A megfelelő szintű hidratálás lassítja a ráncok kialakulását, a bőr ellenálló az agresszív külső hatásokkal és a kimerítő életvitel következményeivel szemben.

Aktív összetevők: Hydromanil, zöld tea kivonat, vitaminok(A,E,F,H), kollagén és elasztin, Shea vaj, UVA és UVB szűrők, allantoin.

norci1126

2017. június 3.

Az eddigi kedvenc krémem! Nem zsíros, hidratál, friss érzés a bőrnek, smink alá is tökéletes. Egy bajom van vele, mostanában eltűnt a rossmann polcairól. Jelenleg mást használok, de vissza fogok térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

lujzi

2015. február 9.

egy időben használgattam, mert tetszett, hogy sok vitamin van benne, ma már több okból sem vásárolnám újra (összetevők, alacsony fényvédelem, tégelyes csomagolás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

edke

2014. november 22.

Szerintem a legjobb krém, amit eddig próbáltam. Direkt hosszasan vadásztam itt a krémmánián, hogy miben vannak a legjobb dolgok. Ez a krém kb. magasan verte a drágább társait is, érdemes csekkolni a csoportosítós összetevőlistát, mennyiféle jóság van benne. Én ez alapján választottam ki és nem csalódtam használat során sem, sőt, a szemkörnyékem is bírja szerencsére, szóval szemkrémet sem fogok venni külön legközelebb.

Amire érdemes figyelni: hiába "kékdobozos", ebből is van életkor szerint többféle (35+ meg még egy legalább) és más az összetevőlistájuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

adrienne

2012. december 16.

Nekem az égvilágon semmit sem ér, húzódik és száraz tőle az arcbőröm. Azt gondoltam keveset kentem rá és vagy háromszor utánakentem jó nagy adagokban. Amint beszívódott ugyanaz a száraz, húzódó érzése volt az arcbőrömnek. Nekem totál pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Enik

2012. december 15.

Nagyon jó krém, nem egy nehéz bázisú, könnyen beszívódik, azonnal érezhető a hidratálás (puha, selymes érzet). Nekem bevált, nem zsírosodik tőle a bőröm és szerintem nincs műanyag szaga :)
Akinek nem problémás a bőre bátran ajánlom az egész termékcsaládot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

Akinek nem problémás a bőre bátran ajánlom az egész termékcsaládot!

Viki000

2012. március 15.

Hatását tekintve nem rossz, de vannak benne nagyon csúnya összetevők is. Nagyon zsíros/pattanásos bőrűeknek szerintem nem a legjobb választás, mert több komedogén összetevőt is tartalmaz, hosszabb távon kicsit eltömítette a pórusaimat. Az illata túl erős és mű az én ízlésemnek, nem értem minek bele ennyi illatanyag...Összességében nem egy hiányossága van a terméknek, de olcsó és ahhoz képest nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

nagyorsolya78

2012. március 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon jó kis krém ez. Megkockáztatom, hogy a 24 órás hidratáló hatás is meglenne, ha nem mosnék arcot reggel. Persze mosok... :)
A faktorszám nincs jelölve, de én megbíztam a fényvédő hatásában és nyáron is ezt használtam gyenge AHA hámlasztás mellett.
Az Eveline márka általam kipróbált termékei mind nagyon jók.
A nyuszis jel is rajta van a csomagoláson, bár ha kész licencet vásároltak egy állatokon kísérletező vállalattól, ez semmit nem jelent. Úgyhogy akinek ez fontos, nézzen utána alaposan pl. a PETA honlapján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Az Eveline márka általam kipróbált termékei mind nagyon jók.

reaglamour

2012. március 1.

Én is csatlakozok, nagyon jó krém. Könnyű állag, kellemes illat, nagyon jól hidratál, puha, sima lesz tőle az arcom. Nem lesznek tőle pattanásaim, nem tömíti el a pórusokat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 1.

cirmos

2011. május 29.

Nagyon örülök,hogy megtaláltam ezt a krémet!Már az első használat után éreztem a hatását.Mindazt tapasztalom,amit a tájékoztatójában írnak róla.Végre egy jó választás.Ezentúl csak ezt használom.Ajánlom mindenkinek.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, PEG-8, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cyclomethicone, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Stearate SE, Panthenol, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Polysorbate 20, Triethanolamine
Fényvédők: Octinoxate, PABA, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclomethicone
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Cholesterol eo I eu 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A para-amino-benzoesav azaz PABA (4-aminobenzoesav) egy vízben oldódó aminosav. Külsőleg alkalmazva véd az UV sugárzás ellen, ezért sokáig napvédőkben használták, viszont a 90'es években kiderült, hogy allergiás reakciókat okozhat és rákkeltő hatású, ezért manapság már nem jellemző a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.