Eveline Cosmetics

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Segna, Módosítva: 2020. május 8.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Védi a bőrt a szmogtól.
  • Késlelteti a bőröregedési folyamatokat.
  • Intenzíven regenerál.
  • Zöld tea kivonat semlegesíti a toxinokat, stimulálja a mikrokeringést és felfrissíti a bőrt.
  • Hialuronsav mélyen hidratál, megköti a vízmolekulákat valamint feltölti a ráncokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csokiskeksz

2022. április 28.

Rossmannban vásároltam még tavaly ősszel, és nekem nagyon látványosan hidratálta, feltöltötte a vízhiányos arcbőrömet már az első használat után. Azóta újravevős termék lett, éjszakai hidratálónak használom minden nap. Kellemes illata van, és ár-érték arányban szerintem nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Boginyuszi

2022. január 12.

Kicsot nehézkesebb krém, de jólesik a bőrömnek. Sajnos picike patijaim jöttek ki amikor ezt használtam ( az is lehet, hogy lehet túl vastagon kentem). Még adok neki esélyt, de lehet inkább meghagyom télre.
Kesőbb: sajnos télen is túl nehéz, testes krém, patikat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

Kesőbb: sajnos télen is túl nehéz, testes krém, patikat okoz.

Llushka

2021. október 26.

A márka lila snail slime-jáért indultam a RMba, de megláttam, hogy akció van, így ez is jött velem végül. Télre keresek épp valami szuperül hidratáló arckrémet, nekem eddig tetszik, kellemes, visszafogott illata van, testesnek tűnik de hamar becuppan, mint a csiganyálas tesója, és nem marad utána fölösleges réteg, zsírosság, csak puha, üde, friss bőr (és nem kell belőle vakolatnyit kenni!). Reggelre gyönyörűen kisimít, feltölt, egységesít, de nincs ilyen "plasztikus" érzete a bőrömnek, a napokban az alapozómat (bb krém) is elhagytam. Egyelőre nagyon bejön, reggel-este használom 2 hete, kap 5 csillagot, ha bármi csunyit okozna hosszabb távon, jövök updatelni.
Az incije lehetne persze szebb, de mivel pattikat nem okozott ezért az árért ez már-már csodaszer kategória nálam (kombinált, enyhén vízhiányos bőröm van, ami télen kiszáradásra hajlamosabb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

julcsi.szigeti

2021. augusztus 6.

Imadom, nagyon kellemes meglepetes volt:) finom az illata, a zsiros boromnek olyan jol esik estenkent, mint valami megvaltas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Ophelia

2021. március 18.

Nem tudom mire vélni az indokolatlan méretű tégelyt, a helia D krémem mellett marha érdekesen fest a polcon. :D
Éjszakára használom, nappal félek ezektől a testes krémektől, bár elég jól beszívódik. Finom illatú, kellemes a bőrömnek, reggelre egész kisimultnak tűnök, problémát, pattanást nem okozott, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Hecate

2021. január 25.

A krém "testes", de kellemes állagú, nyugtató zöld tea illatú, hidratáló hatású. (Nekem kissé zsíros és nehezeben szárad, ám nem gond kivárni.) Allergiát, pattanást nem okozott nálam. Az ára is elmegy még. Amit nem szeretek, hogy igazából csak félig van a tartály - vastag a tégely alja, a belső felét elfoglalja. Próbáltam az évek alatt több Eveline krémet, azoknál nem tapasztaltam ilyet a csomagolásnál. Lehet ebben is megvan az írt mennyiség, de én az ilyen vizuális csalásokat a vevők felé nem szeretem. Utóbbi miatt adok egy csillaggal kevesebbet. - Rossmannban vettem akciósan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

idonthaveaname

2020. október 18.

Télre, inkább éjszakai krémnek szuper! Nem a legszebb összetevőlista, de 2 hét után láthatóan simább, egységesebb az arcbőröm, meg is jegyezték, hogy nem vagyok olyan nyúzott. :D az én pattanásos-miteszeres bőröm sem készült ki, nem pattogtam ki tőle. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Segna

2020. május 15.

Számomra ez egy csoda! Találkozásunk véletlen volt, megláttam hogy akciós és elkeseredésben sok drágább csicsásabb krém után ennyi pénzért hátha alapon beledobtam a kosaramban. Ahogy kibontottam a műanyag kis doboz nem volt túl meggyőző. Illatra visszafogott gyengéd. Nem okoz pattanást, a meglévőket egy ideig (oké nem viszi túlzásba) halványítja és egy viszonylagos matt bőrképet ad. Egy testes tömény krémről van szó, eleinte meg is ijedtem hogy az én zsíros bőrömnek ez nagyon sok lesz, de tökéletes. Bár az összetevői nem túl szépek, de ár érték arányban ha más is keres pattanásos zsíros bőrre ápoló krémet elérhető áron nagyon ajánlom!
Sminkelni lehet rá de nekem a matt alapozómmal nagyon hamar kifényesedik és tocsógni kezd az arcom a melegben, mindenképpen kell púderezni vagy inkább ilyen szempontból el tenni télre a hidegebb időkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Panthenol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Chlorphenesin

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.