Eveline Cosmetics

Ár:   1510 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum gyorsan feltölti, formázza és megemeli a melleket. Lifting hatású mikrohálót képez, azonnali "push-up" hatást adva. Megnagyobbítja a melleket, gyönyörű kerek formát adva nekik.

sailorluna

2018. szeptember 5.

egy impulzusvásárlás eredménye : ) nem nagyobbít (hogyan is tenné), de tényleg feszesít, és puhává teszi a bőrt. sűrű állagú, jól hidratál, kicsit lassan szívódik be, és néha ragacsos tud maradni. az összetevői viszont nem a legszebbek. elkenegettem, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert nem sok különbséget érzek egy sima testápolóhoz képest, pedig klassz növényi kivonatok vannak benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

menaon

2018. május 31.

Ez is hasonlóan a többihez, olyan réteget képez a bőrön, ami után le kell zuhanyozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

nicolekitti

2018. május 1.

Kicsit nehezen szívódik fel, erős az illata inkább este használtam, reggel lemostam, mert így nem lehet megmaradni egésznap.
A 4D változata szerintem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

A 4D változata szerintem jobb.

gingerbloo

2017. május 20.

Erosen ragad, sűrű, viusznylag nehéz elkenni.
Valóban azonnal látszik a feszesítő hatása
Nem tudom,hogy hosszú báton mennyire segít, én 21 vgyok, tehát megelőzéskjént használom ezt reggel és este is, este még teszek bele aromaxos mellfeszesítő olajatr.Erős a gyanúm, hogy ez inkább csak ideig-óráig hatásos. Az lehet az oka, hogy azonnal látszik a feszesítés, mert ez inkább csak felületi kezelés, nemhiszem, hogy a bőrbe szívódva valóban tartósan feszesítene, főleg nem növeli a mellek méretét.
Elhasználom és tetszik az eredmény, de kétezerért szerintem kicsit drága, főleg mert iszonyúan ragad és elég trágya az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Erosen ragad, sűrű, viusznylag nehéz elkenni.
Valóban azonnal látszik a feszesítő hatása

petra095

2017. február 26.

Mostanaban lathatoan nottek a melleim, nyilvan nem ennek a kremnek a hatasara (hanem hiztam) de azert szeretnem ezt hinni😃 Feszesit, felkenes utan tenyleg olyan erzese van az embernek mintha azonnal feltoltak volna oket, az illata is kellemes. Mint apolo krem, teljesen megeri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Semicolon

2016. augusztus 15.

Nem növeli a melleket, de feszesít és formáz, amitől optikailag nagyobbnak tűnhetnek. Nagyon szeretem, nekem bevált! A mellemen lévő striákat teljesen eltűntette, ilyen szempontból csodaszer! Újra fogom venni, akár 4-5 hónapra is elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

szsofia

2016. június 24.

Nem használom rendszeresen, ezért nincs is nagy hatása, de amikor néha eszembe jut, akkor úgy veszem észre, mintha picit feszesebb lenne :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

maximilla

2016. június 11.

Valóban formáz és feszesít,nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Valóban formáz és feszesít,nekem bevált!

Delilah0203

2016. június 4.

A mellfeszesítés alapszabályai: Először is mindig hordj melltartót, éjszakára is! Tévhit, hogy éjszakára nem kell, mert nyom, szúr. Nem igaz. Rajtam mindig van. Mialatt alszol és hasra fekszel szétlapítod a melled, és nem tesz jót neki. A másik dolog mellfeszesítő krémek használata. Annyi mindent kipróbáltam már, hogy eltudom mondani, hogy az Eveleine 3D push Up mellformázó széruma a legjobb. Ár arányban. Növeszteni nem fog, azt csak a kis butuskáknak találták ki. De olyan szinten "növeszt, hogy mivel feszesíti a mellet, a bőr textúrája teltebb lesz. Ezenkívül nagyon jó még az Aromax mellápoló olaja. Az egyiket reggel, másikat este kellene használni, lehetőleg tusolás után, mert egyébként csak lemosod. Viszont ami a legfontosabb lenne és a kozmetikusok is hangsúlyozzák, hogy hiába kennek fel egy krémet az arcra is, vagy testre, minimális szinte tud csak beszivárogni, a mélyebb rétegekbe, ahol a hatást kellene kifejtenie oda nem jut el. Ezért kell az ultrahang. Nagyon fontos, mert az ultrahang rezgések képesek a mélyebb rétegekbe bejuttatni a hatóanyagot. A legáltalánosabb az otthoni készülékeknél az 1 mhz és a 3 mhz. A 3mhz kb 1-2 cm-en dolgozik, miközben az 1 mhz akár 5 cm-re is bejut a bőrbe! Ezért nagyon jó a narancsbőr kezelésére is az ultrahang, na meg még számos pozitív tulajdonsága van, de most csak a mellfeszesítésről beszélek. Kozmetikákban is ultrahanggal viszik fel a mellfeszesítő krémeket, mert így van értelme.

Tehát amit be kellene szerezned: Eveline Push Up mellformázó szérum, Aromax mellápoló olaj, mindkettő megvan a Rossmannban, és egy ultrahangos készülék.

Nekem van egy nagyon jó, imádom, mert nem csak ultrahangos, hanem galvánáramos, fotonterápiás is és EMS technológiával is rendelkezik. Szerintem ez a legmodernebb. De ezt külföldről rendeltem. Magyarországon csak Vivamax oldalán tudsz szétnézni, ott egyik sem annyira korszerű, hogy ennyi mindent tudna. És sajnos elég kicsi a fejük. Ami plussz annyi időt jelent a kezelésnél. És 3 mhz-esek.

Én édesanyámnak vettem egyet ajándékba, mert ez a ráncokra is jó hatással van, főleg a galvánáramos technológia, de maga ugye ha a ránctlanító krémet ultrahanggal dolgozod be a bőrbe.....de azt mondta lusta lenne ő használni ezt. Mondom kösz, veszem neki nagy örömmel és nem használja. Azóta is úgy van a szekrényben, ahogy megvettem. Ha érdekelne esetleg valakit....akkor eladnám. Kettőre nincs szükségem. Ha több infot, képeket akarsz róla, akkor írj üzenetet, s megadom a számom vagy a mail címem.

Ui: Jah....és állandóan híztam, fogytam, nem keveset, ezért lett nekem is lógó effektus, de nekem nem gyengén! Ha megfogtam a bőrt és húztam, beráncosodott az egész, mint egy vénasszonynak. Úgyhogy nyugi van megoldás. Az ultrahangos géppel, meg krémekkel tök jól helyrehoztam, meg is szokták dícsérni az ikreket :P

Üdv!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Üdv!

aranypáva

2016. június 3.

Sajnos a közel 30kg fogyás nem csak a ruhaméreten látszik, ezért is próbálom ki a hasonló krémeket. Kb ez az 5. ilyen krém és eddig ez a legjobb. A bőr feszesebb, jól formáz. Sport mellett eddig ez vált be a legjobban, már pár használat után észrevettem a változást. Állaga is jó, gyorsan beszívódik, és nagyon sokáig elég. Ha hosszútávon is legalább ennyire beválik biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gumiarábikum vagy arabmézga, mely egyes akáciafajok (mimózaféle) gumiszerű váladéka. A növény ajurvédikus gyógynövény, sok részét használják különféle betegségek gyógyítására. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gumiarábikum hasznos ínyproblémák esetén.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.