Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és feszesítő testápoló száraz és extraszáraz bőrre.

Lótuszvirág kivonat: intenzív hidratáló hatás. Redukálja a zsírszöveteket és megelőzi újabbak kialakulását.

Hialuronsav: hatékonyan hidratálja a bőrt, visszaállítja annak rugalmasságát.

Centella Asiatica: természetes növényi összetevő, különleges hatással van az alakformálásra. Újraegyesíti a kollagén és elasztin rostokat, amitől a bőr kevésbé nyúlik meg, valamint megelőzi a striák kialakulását.

Koffein: elősegíti a mikro-keringést, láthatóan csökkenti a narancsbőrt.

E vitamin: a "fiatalság" vitaminja, táplálja a száraz bőrt és elősegíti a regeneráció folyamatát.

Yumeli

2013. november 29.

Nem rég 2 hétre haza utaztam Magyarországra és a testapóló krémemet otthon hagytam. A száraz hideg idő nem tesz jót a bőrömnek, így gyorsan kiszaladtam a Tescoba, hogy mindegy milyen csak ne legyen túl zsíros nehéz krém és aránylag jó illata is legyen. Megláttam ezt megszaglásztam, és azt mondtam, hogy nekem ez kell. Folyamatosan használtam (használom), szeretem az illatát és könnyen beszívódik. Kb. 1200 forintért vettem.
Hazaértem Angliába felbátorodtam, hogy hátha lehet ilyet kapni idekint...elszörnyülködtem 15 fontba kerül, ami most jelenleg átszámolva 5,434 forint. Mit ne mondjak hívtam édesanyámat, hogy vegyen nekem vagy kettőt :)
Azért csak 4 csillag, mert azért van ennél jobb krém is, de teszi a dolgát rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

noxibaba

2013. október 18.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Nagyon jó illata van, hidratál és másnap is lehet érezni!! Egyedül a pumpájával van bajom.... Kevés jön ki rajta, amikor lenyomom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

bandita

2012. november 10.

Igazából a párom győzött meg arról, hogy kell nekem ez a testápoló. :D
Megtetszett az igényes csomagolás és a finom illat, valamint a hatalmas kiszerelés. Így már néhány napja itt lakik nálunk a fürdőszobában. Már az első használat alkalmával meglepett a testes, tartalmas krém állaga, és a puha, bársonyos bőrérzet, és pár alkalom után észrevehetően tónusosabbá vált az egyébként kissé petyhüdt, száraz bőröm. Ami még rendkívüli számomra, hogy érezhetően serkenti a vérkeringést, a bőröm színe élénkebbé válik, melengető érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 10.

Igazából a párom győzött meg arról, hogy kell nekem ez a testápoló. :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.