Eveline Cosmetics

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillam94, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Hidratáló tisztító gél
  • Pórusokat megnyitó peeling
  • Mitesszer elleni maszk

Hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket, kisimítja a bőrt és méregtelenít. Az allergiás rizikó minimalizálására kifejlesztve. Hűsítő hatás, fiziológiai pH.

Vikkkinca

2020. november 20.

Teszi a dolgát!
Zuhanyozás közben szoktam használni-az elején felkenem vizes kézzel,majd a végén lemosom.Érzem,hogy tiszta lesz a bőröm,de nem szárít.Használtam már más szenes lemosó márkát is,eddig nem nagyon tudtam különbséget tenni-mind jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 20.

Teszi a dolgát!

Ilona77

2020. október 16.

Imádom ezt az arcradírt! Évek óta próbálkozok többfélével a tág pórusú bőrömre, de ez az végre, ami után igazán sima a bőröm! Hetente kétszer használom, a szén csodákat tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

k.boglarka

2019. április 5.

Szépen tisztítja a bőröm. Nem szárít. Sminket is lehozza. Biztos újra veszem ha elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

csillam94

2019. március 27.

Nagyon ki szerettem volna próbálni egy szenes lemosót. Ki is néztem a Dr. Organic-osat, de mikor bementem érte a drogériába zárás előtt 10 perccel, az nem volt, és hirtelen levettem ezt a polcról, nem csekkoltam hirtelenjében az összetevőket sem sajnos. Nem használom mindennap, mert eléggé szárít, de el lehet használni, és nem is volt drága. Viszont az összetevői nagyon nem tetszenek, így biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

annaramona

2019. március 22.

Leárazva vettem, elmegy egyszer, puha bőrt varázsol, de nem fogom újra megvenni. Nem a legjobb az összetevők listája, legközelebb valami természetesebbet keresek újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.