Eveline Cosmetics

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. június 8.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló krém normál bőrre. Könnyed összetétele gyors felszívódást biztosít, 24h át hidratálja a bőrt, az orchidea és kókusz relaxáló illatával nyugtat.

Főbb összetevők: orchidea kivonat, kókusz olaj, shea vaj, A+E+F vitaminok

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Anita1978

2015. augusztus 22.

Egész nyáron ezt kentem - el is fogyott. Imádom, hogy pumpás, nagyon praktikus, de az illata (nem annyira kókuszos)...a végén már vártam, hogy elfogyjon. :/ Este és reggel is kentem bővel, mert a tenger kiszárította a bőröm. Végül is nem hámlottam le, és hidratált, de nagyon száraz bőrre (mint az enyém - kicsit ekcémás is a szárazságtól), nem ajánlom. Kipróbálom a többi pumpás testápolóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

lavalampa

2015. augusztus 19.

A kokusz miatt vettem meg,de egyaltalan nem erezni. Nem erzemagam hidrataltnak tole,vizesnek tartom az allagat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

viktoriacsoke

2014. június 25.

Borzalom ez a szag, undorodtam mikor magamra kentem soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Borzalom ez a szag, undorodtam mikor magamra kentem soha többet.

Scarlett91

2014. január 14.

Nagyon szeretem. Igaz, hogy a kókuszt nem érezni, de nagyon finom az illata és engem hidratál, bár nem vagyok kifejezetten száraz bőrű. Akinek nagyon száraz a bőre plusz a kókusz miatt vásárolná meg az ne tegye, mert csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

kazai.adamko.fanni

2013. december 24.

Kellemes krém, jól hidratál és imádom ezt a szép nyomós flakont. Viszont az illata nekem nem jön be, nem adja azt, amit az összetevők és a kép alapján gondoltam, meg hát sajnos tele van parabénekkel. Viszont hosszú távon hidratál, gyorsan beszívódik. Az olivás nekem jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 24.

vidahajnalka

2013. december 19.

Orchideát nagyon lehet érezni rajta, a kókusz mondjuk egyáltalán nem :D
Én a kókusz miatt vettem meg, kicsit csalódott voltam, hogy nem is lehet érezni rajta, csak az orchideát :( Ezért is kap csak 4 csillagot.
Az állaga könnyű több óra múlva is érzem magamon az illatot és nem csak nyomokban. Nagyon hamar beszívódik, nem ragad. Megvettem belőle az olívásat is. Izgatottan várom, hogy kipróbáljam. Ezt a virágosat biztosan el fogom használni, mert bár az elején más illatra számítottam, így sem tartom rossznak. Picit talán krémes, púderes illata is van, de ez biztosan az orchideától, mert van egy kézkrémem is, ami szintén orchideás, csak más gyártó és annak nagyon hasonló illata van.

Aki nőcis, csajos illat vagy a kókusz illat miatt venné meg az ne vegye meg :)
Egyébként több óra elteltével mélyül az illat és nem lesz annyira erős az orchidea, inkább a krémesség jön elő.

Összességében ajánlom, de ennek tényleg orchidea illata van és semmi köze a kókuszhoz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Orchideát nagyon lehet érezni rajta, a kókusz mondjuk egyáltalán nem :D

Aki nőcis, csajos illat vagy a kókusz illat miatt venné meg az ne vegye meg :)

svivko

2013. október 6.

A Tesziben lehet kapni, (és még Auchanban, Rossmannban is) én 1300 forintért jutottam hozzá.
Nagyon kellemes, könnyed krém. Picit aggódtam, ahogy az én flakonomon áll - többször is- "Normá bőrre" :D csudás magyar fordítás, és hogy ez nem lesz elég. De teljesen rendben van így nyárra. :)
Az illata picit csalódás volt, vágyom arra a finom édes Body Shopos kókusz testvaj illatára, de ebben csak egy pirinyó kókusz illatpárát érzek, azt is csak felvitelkor... Amúgy teljesen krém illata van az az igazi púderes, kellemes könnyed krémillat. Csakhogy én pont a kókuszmiatt vettem le a polcról.

Upd: Félig tele van és képtelen vagyok elhasználni. Egyszerűen nem hidratál. Az összetevői randák, és az illatát 1 hét után meguntam. Maximum nyárra ajánlom placebo-testápolónak, mert könnyen és gyorsan beszívódik, és nem zsírosít.
Egy csilit levonok. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Egy csilit levonok. Átlagos.

lavender

2013. október 1.

Semmi extra, kellemes illata van, és elég hamar beszívódik, de nem tartós, és szerintem az árát sem éri meg. Ja és aki a kókusz illatáért venné ezt meg, ebben sosem fogja meglelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Glucose, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.