F&F

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mayc, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   Tesco
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Létfontosságú vitaminokat tartalmaz. Meleg fényű púder az alkalmi sminkhez. A gyöngyházfényű csillámpor szivaccsal,ecsettel vagy az ujjbeggyel is felvihető. Használható az arcon és a testen, minden bőrtípushoz alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Samybubu

2013. április 7.

Rajtam szépen látszik egész nap, mondjuk én úgy csinálom, hogy erősen viszem fel, majd lepúderezem. Gyönyörű fénye van, jó az állaga, a csomagolása pedig igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

mayc

2013. március 24.

Én egy picit ugyan többet vártam tőle,de nincs vele nagy problémám. Enyhén csillámos,fényes, krémes állagú,könnyű eldolgozni. Illata egyáltalán nincs,vagy csak én nem érzem. Nekem sajnos kicsit szárítja a bőröm,és egy órával a felvitel után már nem nagyon látszott. Viszont tetszik a kiszerelése és a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Színezék. Piros.