Best of Beauty 2019

Fabulon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Könnyen felszívódó, tápláló arckrém száraz arcbőrre.

Gazdag hatóanyag tartalmú, homoktövis olajat és szőlőmagolajat tartalmazó krém, amely jól felvihető anélkül, hogy zsíros hatást keltene.
A benne lévő E-vitaminnak és B5 provitaminnak köszönhetően puhítja és élettel tölti fel a száraz arcbőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes.

Kiszerelés: 50 ml

egyszeruteremtes

2016. március 3.

Féláron vettem a Rossmannban, így 500 forintba került. Szeretem. A kiszerelése praktikus, sokkal jobb, mint a tégelyes arckrémek. A szemkörnyékemre is használom ápolásra, egyáltalán nem irritálja. (Egy Alverdés szemkörnyékápolót vásároltam először, de ránctalanító hatása nem volt, csak hidratált. 15 ml-t vásároltam kétszer ennyiért, ez a Fabulon krém pedig 50 ml-s és úgy kerül ennyibe, hacsak nincs valami akció.) Hasznos kis darab, tényleg. Az illatával annyira nem vagyo kibékülve, de ennek ellenére újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 3.

kalmaniki

2016. január 20.

Nagyon elègedett vagyok ezzel a kis arckrèmmel. Vegyes bőrtípusom van,de így tèlen nagyon ki tud száradni az arcom,ezèrt választottam ezt a száraz bőrre való krèmet. Jól hidratál mèg ebben a hideg tèli időben is, gyorsan beszívódik, nem tömíti el a pórusokat,olcsó. Csak nappalra használom, de nem engedi kiszáradni a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

7ot

2015. október 5.

Nagyon jó kis krém. Hamar beszívódik és tényleg nem marad zsíros hatás utána. Alig 500 ft volt, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

aukszflora

2015. július 8.

Hirtelen kiszáradt a bőröm ettől a hűvös időtől, és kellett rá valami "töményebb" krém. Ez volt amit ár/érték arányban jónak láttam az összetevői miatt. Körülbelül két hete használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Szépen egységesíti a bőrömet, jól beszívódik, puha, bársonyos lesz tőle a bőröm. Tényleg nem ragad, és reggelre nem lesz tőle csurom zsíros a fejem. :D Én este is és regel is ezt használom arcmosás után, és a szemem környékére is ezt kenem. Eddig semmi allergis, kipirosodás vagy patti. Nálam újravevős lesz, ha a hidegebb téli napokat is bírni fogja. Addig is 5 csillag!
Update: Egész télen ezt használtam, és bár meglepő számomra, de ahogy jött a tavasz és a nyár, még mindig nagyon szuperül muzsikált. Szóval most fogok a második tubus végére érni, nekem egész sokáig kitart egy tubus. Most már csak este használom, mert reggel nem tudnék rá sminkelni szerintem, bár még nem próbáltam. Nekem most ez a tökéletes arckrém, és azt hiszem egy ideig az is marad. Ár-érték arányban szuper és verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

nárcisz

2014. szeptember 10.

1200 forintért lehet kapni a rossmannban, már használom pár hete, egész jól bevált, de akinek nagyon száraz a bőre annak szerintem kevés lesz, télre nekem sem lesz jó sajnos. Beszívódik hamar és nem ragad, ami jó pont nálam. Na és nem is lett paradicsom a fejem tőle, ami sajnos sok krém használatánál megesett. Csodaszernek azért nem mondanám.. de jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Lunita

2014. június 23.

Nagyon száraz a szemem körül a bőr,arra vettem, nem hagy zsíros nyomot, szépen beszívódik, télire is újra fogom venni,mert jól feltölti a szemkörnyéket. Nem könnyezek tőle,enyhe illatú és nem kezdte ki az érzékeny szembőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!