Farmona

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edit1015, Módosítva: 2016. június 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet az évszázadok óta értékes, természetes növényi összetevőkből állítottuk össze, amelyek pótolják a hiányzó hidratáló összetevőket a bőrben, visszatartják a vizet a felhám mélyebb rétegeiben és visszaadják a bőr természetes,egészséges színét. A bőr napról napra rugalmasabb, bársonyosan sima és hidratált lesz, a kellemetlen feszülés érzése nélkül.

• Aloe juice helyreállítja a megfelelő hidratáltsági szintet, meggátolja a vízvesztést és a felhám kiszáradását, nyugtatja az irritációkat és a bőrpírt, valamint gyorsítja a bőr regenerálódását.
  • Tavirózsa kivonat eltünteti a tökéletlenségeket és nyugtatja a bőrt, helyreállítja természetes színét.
  • Kollagén javítja a bőr feszességét és rugalmasságát, láthatóan feszesíti a bőrt.
  • Hialuronsav azonnali és hosszan tartó hidratálást biztosít, csökkentve a ráncok és barázdák láthatóságát.
  • A,E és C vitaminok láthatóan fiatalítanak, vitalitást adnak, kiegyenlítik és javítják a bőrszínt.
  • Shea vaj és mandulaolaj mélyen táplálnak és kisimítanak, védenek a külső tényezők káros hatásaitól.
  • Inutec hidratál és véd az irritációk keletkezésétől.

1998

2019. október 30.

Jól hidratál, tetszik a géles állag, az illata kellemes, nappalra és éjszakára is egyaránt jó. Smink alá is jó. Ár-érték arányban megfelel.
Egy könnyű hidratáló krémnek megfelel. 4 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

Egy könnyű hidratáló krémnek megfelel. 4 csillagot kap

szavaizs

2019. augusztus 21.

Már másodjára vettem. Éjszakára és reggel a sminkem alá is használom. Nagyon jól hidratál, nekem az illata is tetszik. Szeretek kísérletezni, de egyelőre maradok ennél a krémnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

csucsragadozo

2019. március 17.

Azért vettem, mert valami olcsóbbat kerestem. Nem rossz, de különösebben nem is jó ez a krém. Nekem enyhén zsírosította a bőröm, viszont hidratált is, ezért az árért szerintem teljesen korrekt. Viszont nem hiszem, hogy újravenném, inkább tovább keresgélek valami jobb krém után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Albertina

2019. január 12.

Az egyik legjobb krém a zsíros vízhiányos bőrömre. Már vagy 4 tégellyel elfogyasztottam. Nem allergizál, szépen beszívódik, hidratál, nem csípi a szemem. Nagyon jó kis krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

agi1995

2019. január 9.

Újravettem mert egészen megszerettem, és egyenlőre nem találtam olyat ami különösebben jobban tetszene.
Tetszik az állaga, könnyű és krémes, nem túl nehéz, és erős illata sincs. Kellemesen hidratálja az arcomat, jól beszívódik, és másfél tégely elfogyasztása után eddig nem okozott problémákat se. Nekem egyenlőre bevállt, egy ideig nem fogok váltani szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

pomme

2018. július 18.

Fiataloknak való krém, vagy egy olajosabb alapozó alá is tök jó, ha több vagy, mint 25. Én az aloe illatot sajnos nem értékelem annyira, mert vagy a mattító krémek jutnak róla eszembe (nincs rá szükségem), vagy az, hogy szétégtem a napon. Ennek ellenére egy lightos, jól beszívódó nappali krém ez, nagyon jó áron. Őszintén szólva én nagyon szeretem a lengyel termékeket, hiába nem a természetességről híresek, nekem eddig a legtöbb ilyen-olyan krém hatásos volt. Farmonától a napozó cuccaik nagyon meggyőzőek, mostmár az arckrémeik is, az Eveline-től meg igazából nem tudok olyan terméket mondani, ami ne működne, vagy valami allergiát/pattanást okozna. Azt hiszem, hogyha 14 évesen elmondanák minden lánynak, hogy a szépségipari termékekhez és karrierhez jó kémia (mmint osztályzat :D) kell, akkor lehet, hogy a magyar termékek is versenyképesek lennének a sok lelkes csaj startupper miatt :) Így maradnak a lengyelek, akik szerintem nagyon jól csinálják, én legalábbis szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Eszterk6

2018. június 21.

Csak azért vettem meg mert sok mindent felsorol hogy mik vannak benne meg épp akcióban volt. Az illata jó, az állaga vizesebb hatású, felkenés után gyorsan beszívja de nekem kevés volt és hamar újra száraz lett a bőröm. Nem sokáig tartott a hidratáltság. Annyira nem szerettem meg, egynek jó volt de nem fogom újravenni az biztos. Nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Zsuzsu1

2018. április 3.

Jó kis könnyű krém,hamar beszivodik,semmilyen zsíros erzet nem marad utána.Kellemes illata van,és a gyulladast is csökkenti,ha épp szettrancsiroztam a képem.Biztosan van ennél jobb krém is,de a 4 🌟 ot pardon nélkül megérdemli,az ára baráti,és nekem pattanásokat soha nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

vivien88

2018. február 28.

Anyukám hasznalja éjszakára, de elfogyott a smink ala valo krémem így elkezdtem ezt a sminkek ala kenni, nem gondoltam volna de tok jol mukodik. Tetszik a végeredmény, hidratal, nem hagy zsíros érzetet, nem fenyesedik at tole az arcom. Nagyon bevált, de éjszakára nem hasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Petrappp

2018. február 28.

Nem volt különösebben rossz, de nagyon zsírosított sajnos, hidratáló hatását annyira nem éreztem. Szerintem ez egy könnyű krém, nappalra akartam használni, de a zsírosodás miatt csak este kentem fel. Éjszakai krémnek viszont önmagában kevés volt. Bár a csomagolása nekem is tetszett, a hatása nekem nem jó, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology