FC

Ár:   4405 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olyan optimális hatóanyag-kombinációt tartalmaz, amely tökéletesen tisztítja az arcbőrt, fontos szerepet játszik a ráncok kialakulásának megelőzésében, valamint segít az akné kezelésében. A termék szalicilsavat tartalmaz, amelyet az akné kezelésére használnak. Köztudott, hogy a szalicilsav multifunkciós hatású, amely több bőrprobléma (pl. az akné) kezelésére is alkalmas. Ez a hatóanyag hatékony felszíni bőrhámlasztó és pórustisztító. Kiváló segítség az öregedő sejtek, a zsír és a bőr felszín szennyeződéseinek feloldására és eltávolítására.

joci3000

2015. november 25.

Szia itt vagyok csak új e-mailel az illata nem rossz nem tudom mihez hasonlitani de elég jó az illata ez olyan hab mint amikor hajat mos az ember és habzik pont olyan habot nyom ki!
Megvettem ma a Glikolsav 12% os krémet kiváncsi vagyok rá bár a habol még szinte mindig elég sok van elhasználom a hátamra mert ott sok a miteszer kiváncsi vagyok!
És hamarosan döntök méket fogom használni.
Hát jól eldöntöttem addig kisérleteztem mig a neostratára bukkantam és a neostrata a leg jobb hámlasztó amit valaha is használtam ez ahoz képest gyenge.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

És hamarosan döntök méket fogom használni.

joci300

2013. október 14.

Sziasztok!
Kiprobáltam ezt a habot és vártam a wow hatást de azért jobbra számitottam.
Bár egész jó szépen kitisztitsa a porusokat puhább a böröm is.
Valamennyit javitott a patanásaimon a komedokal viszont nem bánt el még 1 krémet kiprobálok ha elfogyik a hab és 2 közül választok.
Glikolsav 12% ot fogom kiprobálni bár nem tudom mit fog kezdeni 1 zsiros aknés miteszeres bőrrel mert az aha sav állitólag száraz bőre ajánlják.
Én egyenlőre egy erős 3 mast adok neki ami már a 4 es csillag küszöbén van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Sziasztok!
Kiprobáltam ezt a habot és vártam a wow hatást de azért jobbra számitottam.
Bár egész jó szépen kitisztitsa a porusokat puhább a böröm is.
Én egyenlőre egy erős 3 mast adok neki ami már a 4 es csillag küszöbén van :)

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.