Fenjal

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszko, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Élvezze a rózsák érzéki illatát, miközben az értékes természetes olajok intenzíven ápolják bőrét. A testápoló ápoló olajokban és glicerinben gazdag, melyek segítenek, hogy száraz, igénybevett bőre kellemesen sima és hosszantartóan hidratált legyen. Dermatológiailag tesztelt, pH semleges. Ásványi olaj-, parabén mentes.

tundying

2017. március 30.

Az illata, állaga, beszívódóképessége rendben van, majdnem tökéletes lenne, de a hidratálóképessége nem az igazi. Nem rossz termék, de van ami jobban bevált. Nyári időszakban lehet, hogy elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

agen

2016. április 14.

Az illata is sok és estétől csak másnap reggelig tart a hatása, estére ugyanúgy kiszárad. Most megpróbálom felturbózni egy kis jojoba olajjal, meglátjuk. Nem lettünk barátok, de azért elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

bareszko

2016. január 26.

Már a boltban tudtam, hogy "baj" lesz, mert nem tudtam abbahagyni a krém szagolgatását. Az isteni illat nem fejezi ki eléggé, amit a flakon rejt. Az állaga sűrűnek tűnik elsőre, ahogy kinyomja az ember, de amint elkened, érzni az olajosságát. Az illata leírhatatlanul finom. Finoman rózsás és mandulás egyszerre. Az olajosságától nem kell megijedni, mert nem hagy filmes réteget a bőrön, viszont érzed az olajat. Igaz, nekem nagyon száraz a bőröm télen és az ilyen jellegű krémeket issza. Elképzelhető, hogy nyáron más hatása van. Ezt még nem tudom.
Másik pozitívuma, hogy ár/érték arányban is tökéletes, mert nem szükséges belőle túl sok. Könnyen kenhető és elég intenzív ki mennyiségben is. Szívből ajánlom ezt a testápolót mindenkinek, aki szereti, ha egész nap édeskés rózsa illat árad körülötte.

Megjegyzés: Valamiért a rendszer lelőhelyként a Müllert írta be, pedig a feltüntetett 1099Ft a Rossmannra vonatkozik. Én legalábbis ott vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin