Forever Living Products

Ár:   6168 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztina.lacziko, Módosítva: 2015. február 16.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz

Színezze ajkait gyönyörűvé krémes, aloéban gazdag rúzsokkal, melyek 16 árnyalatban kaphatók az átlátszótól a drámai hatásúig.

RBea

2016. szeptember 26.

Az új csomagolásban vásároltam, peach színben. Nagyon szép, tartós, de rájöttem, hogy nem szívesen viselek rúzst, ami persze nem a termék hibája, sokadik próbálkozásom már.

Kiegészítés, 2016.09.26.: Megtartom. Az egyetlen rúzs, amitől nem köhögök, krákogok, ha viselem. Tényleg szép a színe, illik hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Crystalion

2016. augusztus 30.

Egy héttel ezelőtt vásároltam meg a 407-es színkódú Guava árnyalatot a cégtől. Nagyon szép nude rózsaszín szín. Szeretem. Istenien ápolja az ajkaimat, már pár használat után érezhető volt a hatása. A tartósságát tekintve nekem nem a legtartósabb, többször újra fel kell vinni a színt, de nem is hosszan tartó rúzsként van feltüntetve. Szerintem az árát megéri, ápolásban mindenképp veri a többi rúzsom, pedig van jó pár. A színek gyönyörűek. És most egyet fizet kettőt kap akció keretében jutottam hozzá, hisz én is Foreveres vagyok, így meg pláne jó árban volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

vonkavilmos

2015. május 14.

Nagyon szépen pigmentált, krémes színek, nagyon tartósak is. Nekem a 119-es Barely Pink van meg, szívesen viselem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

blackcat00616

2015. március 25.

Nekem a 129-es Deepest Love és a 117-es Peach Fuzz a 2 kedvenc árnyalatom. Nagyon erősen pigmentált és nagyon szép színei vannak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Oil, Isopropyl Myristate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glycine Soja (Soybean) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Lanolin Oil
Fényvédők: Octinoxate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil, Ethoxydiglycol
Parabének: Butylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Butylparaben, Propylparaben

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.