Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A 12 élethű színárnyalatban kapható krém kiemeli a bőr tónusát, selymesen és hibátlanul felvihető, olyan, mint egy másik bőr, és egész nap friss marad az arcon. Tükrös kompakt púder szivaccsal.

esztiroth

2017. január 1.

Szerintem nekem az új változat van meg, de nagyon szépen fed, nem kell belőle sok. Matt hatása van, önmagában is elég, és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

katalin.forever

2015. július 13.

Már nem gyártják. Az új változattal maximálisan elégedett vagyok. Feltöltöttem ide Cream to Powder Foundation néven.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 13.

hudakr

2014. június 18.

Nagyon drága alapozó és csúnya, darabos volt az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Nagyon drága alapozó és csúnya, darabos volt az arcomon.

bandita

2013. november 16.

2012. 03. 30
Két három tégellyel használtam el belőle néhány évvel ezelőtt. Gyönyörűen fedő alapozó krém, a fedés hatása változtatható volt. A benne levő szivaccsal gyönyörűen föl tudtam vinni, sajnos így nagyon gyorsan elfogyott. A 12 színárnyalatból FLP termékforgalmazó segítségével érdemes választani, nagyon jó, arc oldalához illeszthető félkör alakú kartonra nyomtatott minta paletta van hozzá. A kiválasztott szín tökéletesen megegyezett a mintán látottal. Maga a termék szivacs nélkül, csavaros fedelű dobozban a Sonya "torony" részeként jóval olcsóbban megvásárolható. Az első tapasztalat után én is így vásároltam. Az egyetlen hibája számomra az ára volt, valamint az, hogy az általam használt árnyalat nagyon gyakran hiánycikk volt MO-n.
2013. 11. 16
Ez az egyik olyan alapozó, amit soha, semmilyen körülmények között nem vennék újra.
Abszolút nem az én bőrtípusomra való, az INCI alapján azt hihetnénk, hogy egy alsó kategóriás terméket látunk, pedig nem! Erre az alapozóra én hónapokig spóroltam mindig, mert azt hittem, nincs is ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

2012. 03. 30
2013. 11. 16

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.