Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztu, Módosítva: 2012. március 29.

Kategória:   Testápolók

Ez az egzotikus testápoló licsi és vanília kivonattal, valamint B5 vitaminból, E vitaminból és fontos ásványi anyagokból álló komplexummal hidratálja a bőrt és bársonyosan puhává teszi azt.

reksi26

2015. augusztus 5.

Úgy kaptam ajándékba mert a barátnőmnek nem tetszett az illati, de ő is a mostoha anyjától kapta mert neki se tetszett az illata, hát azt kell, hogy mondjam nekem valamelyik nap tetszik valamelyik nap nem, jól kenhető de ragacsos maradok tőle, már alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

miomio

2013. március 1.

Nekem az illata nagyon tetszik, viszont a hidratálása nem 100%-os. Fura , hogy miközben a bőrömre kenem a krémet, a kezem nem tud kellőképp hidratálódni, pedig amennyit kenek magamra.. Ezeken kívül szerintem az ár -érték aránya sem a legjobb :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Reborn20

2012. november 29.

Hát nem tudom, nekem amikor megvettem elég nagy reményekkel kecsegtetett, de aztán csalódnom kellett. Az illata nagyon erős, egyszerűen nem értem, hogy tudtak így elrontani egy egész termékcsaládot. Persze sokan szerethetik, meg szemrevaló kis tartóik vannak, amikbe bele lehet szeretni az üzletben, de nem érnek semmit, szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 29.

fujfui

2012. május 15.

erős illat, könnyen kenhető és hamar be is szívódik viszont ragacsos érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.