Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2013. december 19.

Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Érzékeny bőrre, bőrpír csökkentő hatással.

dsziszi

2019. április 5.

Az egyik kedvencem lett! Kellemes, könnyed érzésű az arcon. Nincs rossz, mű illata. Kiegyenlíti az arcbőröm színét. Azért nem annyira fed erősen mint egy alapozó, de én pont ezt szeretem benne, hogy nem is látszik az arcomon. Plusz szerintem ápolja is a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

ficeglobog

2019. január 18.

Vártam tőle, hogy elfedi a pirosságot az arcomon. Sajnos nem . Pedig kifejezetten ezért vettem. Ehhez alapozó vagy korrektor kell. Vagy másik BB krém. Ráadásul nekem pár óra múlva eltűnik a bőrömről. Kezdhetem az egészet elölről. Valamint mindenképpen használnom kell fölé púdert, mert a száraz bőröm is kifényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

ajozan

2018. november 3.

Nem rossz, és kevés kell belőle - ami könnyen felszivodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nem rossz, és kevés kell belőle - ami könnyen felszivodik.

ConceptArt

2017. október 13.

Végre megtaláltam a keresett BB krémem :) A BB krémnek az a lényege, hogy színezett arckrém, tehát nem szabadna neki alapozóként működni, csak egy lehelletnyi kis korrekciót kellene, hogy adjon. Ehhez képest az eddigi BB krémek, amiket próbáltam gyakorlatilag alapozók voltak, és évek óta kerestem azt, amiből egyszer régen csak egy mintát kaptam, és buta módon elfelejtettem a márkáját. :D Lehet, hogy nem ez a termék volt, de ez hasonlít rá a legjobban.

Nincs maszkhatás, mert nem fed úgy mint egy alapozó, viszont láthatóan szebb lesz a bőr tőle. Kevésbé látszanak a bőrhibák, de azért nem leszel porcelánbaba sem tőle. Számomra max ez a mindennapi smink, mert alapozót nem használok minden nap.
A bőrt valóban csillogóvá teszi, ezért nyáron már lehet, hogy nem fogom szeretni, de most jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Unix

2017. július 7.

Nem erős a fedése és nem is tart sokáig. Én nyáron szoktam használni amikor izzadok újra kell többször is kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Encilla

2017. február 6.

Nagyon szeretem, egy lépésben le van tudva a hidratálás és az alapozás. :) Problémamentes bőrre tökéletesen elég, egységesít, jó érzés a bőrön. Én személy szerint nem is tudom elviselni magamon az alapozót, számomra tökéletes megoldás ez a termék, már évek óta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

mvks

2017. január 29.

Nem túl jó a fedése és várhattam a felkenése után egy órát is, még akkor is csillogott tőle a bőröm. Puder nélkül részemről nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

tishargitay

2017. január 25.

Nem szívódik fel rendesen, elkenődik még ha keveset is használok. Viszont jól fed, csak annyi a hibája, ha rá sminkelek várni kell legalább 5-10 percet míg rendesen megszárad és csak utána tudok.
Nekem eltömítette a pórusaimat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Nekem eltömítette a pórusaimat

seeely

2017. január 11.

A fedése nem túl erős, bőrtökéletesítésre azonban nagyon jó, én is erre használtam. Nyáron azonban nagyon fényes lett tőle az arcom, így másra váltottam, de ilyenkor télen meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

viktoriavass

2016. november 3.

Akinek nincs sok bőrhibája annak tökéletes. Nagyon szép, nem mű hatást lehet vele elérni. Nekem nagyon bevállt. Az arcbőr kiegyenlítésére nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.