Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2017. július 1.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hajfestékek

Ingrido

2019. február 3.

Hogyhogy ehhez még nem írtam véleményt?! Életem első hajfestéke. Gyönyörű búzaszőkére festette a hajamat, soha nem volt sárga. Akkor még nem tudtam, hogy mennyire jó, azóta már visszasírom. Miért nem kapható Magyarországon? Ez egy alaphajfesték: nem modern, nem színkeverős, nem olajos, nem .. ki tudja még mi, egyszerűen egy festék, ami olyanra festi a hajam, mint a dobozon van, és tartósan olyan is marad a szín a következő festésig. Naná, hogy 5ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

googles

2019. február 2.

Ez a világ legjobb hajfestéke!!! Sajnos Magyarországon évek óta nem kapható, pedig Ausztriában vígan létezik, ez elég dühít pesti létemre.

Sok-sok évig evvel festettem a hajam (passzióból, nem ősz hajszálak miatt).

Az a legjobb ebben a festékben, hogy ha a világosbarna árnyalatot használod, akkor világosbarna hajat kapsz, míg más festékekkel 2-3 árnyalattal sötétebbet, szinte feketét.

Szuper természetes színei vannak és praktikus a kis csőrös applikátor, amivel fel lehet vinni, nem tálkában kell kikeverni meg ecsettel szórakozni.

A Garniernek üzenem, hogy ideje Magyarországra is hozni újra! Nagyon szomorú, hogy egy létező, jó festéket pont nem kapni, érthetetlen okokból. 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 2.

Sok-sok évig evvel festettem a hajam (passzióból, nem ősz hajszálak miatt).

Hecate

2018. május 2.

Életem első olyan hajfestéke, amivel elégedett voltam. Könnyű volt használni, szuperül fedett, tartósnak bizonyult és nem roncsolta a hajam. Nagyon szerettem a kis olajat, amit hozzá adtak. A Garnier nem minden terméke hatásos nekem, ám ezt sokáig, szívesen vettem. A régi emlékek miatt kap tőlem 4 csillagot. Azért nem ötöt, mert boltokban régóta nem látom, kereshettem mást - olvasom Tőletek, hogy kivonták, másik fele, hogy sok év festékkeresési küzdelme után rátaláltam az Aroma Color festékre, ami még jobban, igazán tökéletesen bevált és jóval alacsonyabb az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

vanessaigornh

2014. május 15.

Én úgy tudom, hogy ezt a terméket már nem gyártják. Anyukámnak volt ilyen rézvörös árnyalatban és az nagyon szép volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

ancymancy

2013. július 4.

Annyira imádtam....:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Annyira imádtam....:(

dorus

2012. október 10.

Jó kis hajfesték volt ez, de aztán eltűnt a polcokról és áttértem a L'oreal Casting Creme Gloss termékcsalád 1021-esére, ami tudja mindazt mint a Belle Color és a Color Sensation, csak szerintem picit jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

nyuszika03

2012. április 24.

A vilagon a legjobb hajfestek!!! Amig Magyarorszagon eltem ezt hasznaltam tokeletes volt,amikor egyszer csak megszunt. Kukoltoztem angliaba ,londonba es itt van!! Hurrayyy! Epp ma is vettem itt is az olcsobbak koze tartozik. Amugy ha ket szint keversz nem lesz sarga a tove. A lenyeg az 1 es hamvas, a 2 es gyongy, 3 as arany. En a 110 es 111-et keverem es gyonyoru az eredmeny!! Imadom ezt a festeket!! Ja es tenyleg nagyon kimeletes!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

bogczi

2012. április 22.

Imádtam, nagy kár, hogy már nem lehet kapni nálunk. :/ Nagyon tartós volt, a mézszőke-szerű árnyalatot használtam, 2 naponta mosom a hajam, de így is remekül bírta, nem kopott. Előnye, hogy baromi 'gyors' (20 percet kell a hajon hagyni), nem is túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

zsofiboci

2012. április 11.

Sajnos megszuntettek nem lehet mar tobbet magyarorszagon venni.
Franciaorszagban illetve angliaban meg hozza lehet jutni.
en nagyon szomoru vagyok mert ez a hajfestek nagyon jo volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 11.

Sajnos megszuntettek nem lehet mar tobbet magyarorszagon venni.
Franciaorszagban illetve angliaban meg hozza lehet jutni.
en nagyon szomoru vagyok mert ez a hajfestek nagyon jo volt.

black_cico

2012. március 19.

szép színt ad, én a kékesfeketét használtam már többször is, kísérletező típus vagyok ezért nem vagyok képes megmaradni egy fajtánál, de ez a festék a jók közé sorolható, nem az a roncsolós fajta, jó illatú, természetes hatású, egyszerűen kezelhető

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.