Garnier

Ár:   888 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2012. május 28.

Kategória:   Hajápolók

A haj tökéletesen kifésülhető, nem nehezedik el. Láthatóan dúsabb, érezhetően ellenállóbb és ragyogóbb szőke haj. Többdimenziós fényvisszatükröző hatás. Minden egyes alkalommal a Fructis aktív gyümölcskoncentrátuma a haj egészén fejti ki hatását, hogy a hajszálak belseje erősebbé, külseje csillogóbbá váljon.

Martili

2012. november 8.

Én meg voltam elégedve ezzel a balzsammal. Szép fényes és puha lett tőle a hajam. Mivel balzsamot csak a hajvégekre teszek, így nem zsírosította a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Stella9

2012. november 7.

Nagyon gagyi... Csakúgy, mint szinte minden Garnier termék (arckrém, festék, sampon). Palackozott folyékony műanyag, nem több. Az a vicc, hogy még jó drága is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

dorus

2012. május 6.

Maga volt a rémálom, kb háromszor próbáltam miután megvettem. Szőke derékig érő hajam lelapult tőle, száraz végek, hamar zsírosodott. Soha nem használom többet!!! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

bettyke017

2012. május 4.

Én teljesen meg voltam elégedve vele a samponjával együtt használtam festett szőke hajamra.Nem sárgult be soha,szép fényes és puha volt tőle. A baj,hogy már sehol nem találok,más szőke hajra való samponok,balzsamok nem váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

ayeshakari

2012. május 1.

Kb 2 éve használtam. Festett szőke vagyok. Tiszta csillámos volt mindig a kezem tőle, és elég hamar (3 nap kb) zsírosodott a hajam ettől a sampon-balzsam kombótól. Amikor frissen volt mosva, szép fényes volt, a színén nem láttam nagy változásokat, mert ugyanolyan volt, mint enélkül. Szerettem az illatát is, de ezek így kevesek ahhoz, hogy jó pontokat adjak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Adriana

2012. március 24.

Egy vagy két évvel ezelőtt sokáig használtam, de nekem túlságosan dúsította a hajam, úgyhogy váltottam. Az illatát szerettem nagyon. Szép volt tőle a hajam, kicsit szőkítette is, legalábbis napon világosabbnak tűnt tőle, de a csillámok hajmosás után a kezemen egy picit zavartak. :) Mostanában nem látok ilyet sehol, mondjuk csak kíváncsiságból néztem meg, úgyhogy nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

bendee91

2012. január 29.

Annyira imádom az illatát, és nekem a sampon-balzsam is bejött, viszont nagyon kevés helyen látok.:( Eddig csak a SPAR-ba láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

shadowcat_net

2011. november 15.

Eredetileg is szőke vagyok, és egy kicsit rá is van segítve a színre. Gondoltam miért ne próbáljam ki.Tápláló, Nálam a Fructis abszolút a kedvencek közé tartozik, de valójában csak ezt a táplálást vettem észre, azt hogy élet telibb lett volna a hajam, vagy dúsabb azt nem. Kicsit talán el is nehezíti a tincseimet. Az illata viszont isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 15.

klau1212

2011. november 11.

a samponját használtam ami az van rá írva hogy hajerősítő (amúgy valójában minden csak az nem) csak zsírosította egyből hajmosás után 1-2 órán belül komoly hajerősítés amikor a zsírtól köztudottan hullik lósz*rt nem ér és 600 ft volt akciósan 250 ml-s

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 11.

annapanni

2011. november 5.

Az összesített kedvenc listámon az első tízben benne van a Fructis összes balzsamja, csak egyben csalódtam eddig. Könnyű, gyümölcsös illatú, szerintem pont olyan mint a többi. Nekem az arany csillámok is tetszenek, hajon nem tűnik fel, inkább a kezemen meg a kabátomon hajmosás után:) Ettől szőkébb nem leszek, inkább csak jó lesz a kedvem az illatától. Selymes lesz a hajam tőle, könnyen lehet fésülni. Két hajpakolásos-mosás között pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!