Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. március 27.

Kategória:   Hajápolók

Monyesz

2014. július 11.

Nekem is nagyon bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

Nekem is nagyon bevált :)

husika81

2012. június 29.

Nekem bevállt ez a pakolás,balzsam helyett használom a hajvégekre,festett száraz a hajam,de ez segít szerencsére és kellemes az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

DoooRa

2012. március 3.

Csak ajánlani tudom, pedig nem vagyok egy Fructis rajongó. Ez a termék a kivétel. Mindig megdicsérik a hajam illatát, még a használat másnapján is. A hajvégeknek nagyon jót tesz. Nem nehéz, szuper illata van. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

koan

2011. november 1.

Én a régi verziót használtam. Nagyon szerettem, több tégelyt is elhasználtam ebből. Balzsam helyett használtam, nemcsak pakolásként.
Kellemes gyümölcsös illatú és jól táplálta a festett, kiszáradt hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Kellemes gyümölcsös illatú és jól táplálta a festett, kiszáradt hajam.

csillag1219

2011. szeptember 2.

Akciósan vettem a DM-ben még 3 hónapja. Rögtön 2-t is vettem, mert féláron adták. Mint kiderült azért, mert új design-t kapott, és az összetevőkön is változtattak. Mindenesetre nekem még ez zöld van meg, nem tudom, hogy kapható-e még ez a verzió valahol. Még az elsőt sem használtam el teljesen, azért mert hiába teszem fel bármilyen hosszú időtartamra (egyébként 1 perces hatóidőt írnak), nem érzem, hogy bármennyire is táplálná a hajamat. Az illata persze isteni, tipikus Fructis, az állaga kicsit sűrűbb. Nem tudom, hogy a hajszínt mennyire védi, mindenesetre UV szűrőt tartalmaz. A hajvégeimre szoktam rakni minden hajmosás után, szerintem marad ennél a funkciónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.