Garnier

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Kategória:   Hajápolók

Gyümölcs-, növény- és citromprotein-kivonat, valamint B3- és B6-vitamin különleges kombinációját tartalmazza a Fructis 10in1 hajerősítő formulája, mely elnehezítés nélkül élénkíti a hajat, megóvja annak színét, és védi a hajvégeket a töredezés ellen. Akár 230°C -ig védett lehet a haja a hőtől és a kémiai igénybevételtől.

krembarbi

2021. szeptember 3.

Az illata finom amikor belefésülöm kézzel a hajhosszra.Vizes hajra viszem fel és hajvasalás előtt szárazon.Nem nehezíti el a hajat és valami oknál fogva véd is a hőtől.Ez egy jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

BiroAlexandra

2021. szeptember 3.

Nagyon szeretem - amúgy is a fructis gyümis illatokat - de ez kifejezetten bevált. hajmosás után vizes hajra kenek egy mogyorónyit, betekerem törcsibe, amíg teszek-veszek, aztán a kifésülés is könnyebb így és a szárítás is. úgy érzem, puhább, kellemesebb a hajam érzete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Jenny_VII

2021. augusztus 18.

Proteines leave-in-ként használom 2 hetente egyszer. A 2b-3a göndör hajamra nagyon bevált. Jó nagy kiszerelés és a pumpa plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Clementine

2021. július 9.

Fú megnyugodtam hogy nem csak nekem nem vált be. Olvasva itt a sok pozitív véleményt azt hittem kifogtam egy rossz terméket. De nem. Próbáltam mindenhogy is, vizes hajra, száraz hajra, hajmosas előtt, után de sehogy sem lett szép tőle a hajam. Egy napig még oké volt de aztán iszonyatosan kiszáradt és szalmaszerű lett a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

S.K

2021. július 8.

Szerintem nagyon nem jó. :-(
Kiszárította hajam nem is kicsit. Ajándékba kaptam, most nem tudom hogy sumákoljam el a használatát.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 8.

Szerintem nagyon nem jó. :-(

Vanília

2021. július 2.

Használgatom már egy ideje ezt a hajápoló krémet, de nem igazán győzött meg. Mindig az az érzésem, hogy egyedül nem bírna el a hajammal, így kombinálva használom más ápolókkal, főleg hajolajokkal. Így elmegy, biztos hozzátesz valamit a folyamathoz:), de közel sem újravevős, sőt a meglévő flakon sem fogy gyorsan...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 2.

hogbara

2021. június 17.

Nekem se vált be. A felét elhasználtam, de semmi változást nem vettem észre. Vagyis ez nem igaz, a hajvégem elképesztően száraz lett, rontott a hajminőségen. Úgyhogy nekem pénzkidobás volt, de másnak biztosan jobban be fog válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

b.Rose57

2021. június 17.

Úgy nézem én fogom itt képviselni egymagaban az ellen tárbort, amiért biztos "népszerű" leszek, a termék rajongóinak körében :D sajnos nekem abszolút nem vált be, bármennyire is szerettem volna, majdnem a negyedét elhasználtam, próbáltam vizes hajon, szárazon, picit rárakni, meg többet is, egyszerűen nem működik :( ha sokat rakok rá összeragad, ha kevesebbet, semmit változás nem észlelhető, viszont szárította a hajam végét. Több Garnieres hajápoló termékkel is kísérleteztem az évek során, úgy vettem észre, hogy a gyümölcssavat tartalmazó termékek károsítják a hajamat, az összessel ugyanígy jártam. Természetesen nem szeretnék senkit lebeszélni a termék kipróbálásáról, hiszen én is azért vásároltam meg, mert láttam a sok jó véleményt róla, maximum, ha valakinek hasonlóan reagál a haja a gyümölcssavat tartalmazó hajápoló termékekre, mint az enyém, akkor neki nem biztos, hogy annyira megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

Gina19

2021. június 17.

Beállok a rajongók közé, nagyon király cucc, ilyen áron főleg. Határozottan jobb textúrájú, egészségesebb kinézetű a hajam, ha ezt használom: puha, selymes tapintású, könnyebben fésülhető, nem mellesleg isteni illatú is, ami még napokig érződik. Mindezt szilikonmentesen tudja produkálni (ha jól látom), ami nálam hatalmas pluszpont, mivel nem csak a selymesség illúzióját adja egy filmréteggel, hanem jól meg van pakolva értékes összetevőkkel. Én mondjuk hajmosás előtti pakolásként, hajmosás közben balzsamként, és szárítás előtt (ekkor már nem öblítem ki) is használom. :D Az állaga (kicsit vizesebb mint egy balzsam) és maga a kiszerelés is tetszik, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

zsuzsoo21

2021. május 22.

Nagyon szeretem, isteni az illata és a hajam is puha tőle :) szőkített hajam van, ami eléggé igénybe van véve, ennek ellenére nem töredezik és nem söprű a vége. Nagy kiszerelés, de ha elfogy, biztos újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Dilauryl Thiodipropionate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: truth-in-aging, BFT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.