Garnier

Ár:   1843 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2012. július 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Extra száraz bőrre.

kitti1313

2019. április 9.

Eddig bármilyen márkát használtam egyik sem jött be. Viszont azt hiszem ezzel a testápolóval megtaláltam a tökéleteset. Még 3. napra is puha a bőröm, pedig extra száraz és érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

dynah13

2018. december 25.

Szaraz boromnek kerestem megoldast, elore gondolva az oszi-teli idoszakra, sokat vacillaltam, hogy melyiket valasszam, vegul ezt a karitevajasat hoztam el. Nagyon nagyon bevalt! Azota sokkal puhabb es hidrataltabb a borom, meg tavasszal vagy nyar elejen kezdtem el hasznalni, heti 1 alkalommal (a het tobbi napjan masfajta testapolokat hasznalok, amikor szukseges), es azota is nagyszeruen vegzi a dolgat, meg mindig van belole! Ujra fogok venni, az biztos! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Dorci1987

2018. november 23.

Ez a karitévajas, ha jól látom. Testápolóként nem az igazi, mert kicsit nehezen szívódik be, és annyira nem nagyon hidratál, de arckrémnek csodás. Semmilyen más arckrém nem hidratálja ilyen szépen az arcom, szép fénye lesz (nem zsíros), és nagyon szereti, pihe-puha marad egész nap. Bár tudom, hogy abszolút nem erre való, és nem is célszerű testápolóval helyettesíteni az arckrémeket - biztosan átmeneti ez csak nálam is -, de mivel most el vagyok ragadtatva, ezért 5*-ot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

csokibeka

2018. október 28.

Az igaz, hogy könnyed állagú és gyorsan beszívódik, de a hidratálása nekem még nyáron is csak éppen, hogy elég napi kenegetéssel. Most ősszel már kevés, az illata is kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

csocsika92

2018. október 19.

Nagyon szeretem a Garniernek az Intensive 7 days-es testápolóit! Többet is próbáltam már (karitévajas, szőlőmagos), és mindnek nagyon tetszett az illata. A legjobb mégis az volt bennük, hogy gélkrém állagúak, és így könnyen beszívódnak, nem hagynak ragacsos érzetet. Télen-nyáron extra táplált érzetet ad. Sajnos mostanában nem találom a drogériákban, de biztosan lecsapnék rá, ha látnám valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Mandulaszem

2018. július 19.

Évek után most vettem újra először.🙂 Csoda!! Egy görögországi nyaralás kapcsán ismerkedtünk meg, mert a víz extrémen szárította a bőröm, és ő lett a megmentőm. Nekem minden szempontból megfelelt; jó az állaga, hamar felszívódik (titok: jól bele kell masszírozni a bőrbe 😉), fincsi az illata, jól hidratál és az ekcémámat is kíméli. Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Banszky

2018. április 25.

Nekem nagyon száraz a bőröm ezért az extra száraz bőrrevalót vettem meg. Szerintem a Garnier testápolók között gyengébb ápolók vannak ami annak jó aki nem szereti ha ragacsos marad a bőre utána de kell egy alap hidratáltság. Nekem ez napi kenegetés mellett is kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

xfxff349

2018. január 15.

A kézkrém párja volt meg, amit elég gyorsan elhasználtam és viszonylag jól meg is voltam vele elégedve. Brutál száraz bőröm van és így télen ez még durvább , ezen egyedül pedig a Himalaya testápolók tudnak segíteni. Nos miután megint az utolsó pillanatra hagytam a testápoló vásárlást így azonnal vennem kellett valamit és persze az általam használtból 1 darab sem volt a boltok polcain. A Neutrogenás testápolókkal már befürödtem egyszer, a többiben (Dove, Balea, stb) nem bízom. Végül egy Nivea és egy Garnier között vacilláltam és mivel ennek a kézkrémjét ismerem, inkább ezt vettem meg. Hát nagy meglepetés volt számomra, hogy tényleg szépen rendben tartja a bőrömet, nincs kiszáradva, hidratált érzést nyújt, nem hagy ragacsos érzést és az illata is sokáig megmarad. Tetszik, hogy viszonylag gyorsan beszívódik, nincs az az érzésed, hogy fel van vizezve a testápoló, viszont az eléggé folyós állagával annyira nem vagyok kibékülve. Az árát mondjuk picit sokallom érte, mert nekem a kb 1800 Ft-ot nem éri meg úgy, hogy a 900 Ft-os Himalaya testápoló sokkal jobban beválik. De szerintem ha valakinek fontos, hogy tartós legyen az illat és nem brtuál durván száraz a bőre, akkor megéri megvenni. Próbaként érdemes először kézkrémre beruházni szerintem, mert teljesen ugyanaz, ott megtapasztalod, hogy mennyire viseled el az illatot hosszabb távon, mennyire jó ez a típusú krém a bőrödnek és utána venni egy testápolót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Jelizz

2017. november 22.

eleg jo aron vettem, nekem pumpas feje van az praktikusabb mivel tudom adagolni hogy mennyit nyomjaakki. Az illata tipikus Garnier illat ilyen tipikus arckrem illat 😃 nem jon be. Hidratalni hidratal de a szaraz boromon nem segit. Maradok a Nivea es a Dove testapoloinal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

mLK235

2017. március 1.

Nem szerettem mivelnem akart felszívódni sem ez, sem a másik, száraz börre, ajánlott termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 1.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak