Best of Beauty 2019

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

Barbe

2019. március 25.

Csalódás volt, nem használt semmit, föl sem szívódott!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Csalódás volt, nem használt semmit, föl sem szívódott!

Tinaahey

2018. augusztus 24.

Elég vizes az állaga, nagyon gyorsan beszívódik. Egyébként az illatát nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

NoemiToth

2018. június 28.

Kicsit magas az ára, ahhoz képest, amit nyújt. Egyébként nagyon szeretem az illatát, de akkor már Yves Rocher-t vásárolok helyette, ami sokkal inkább hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

coffeegirl

2018. február 21.

Nem volt rossz a krém, de számomra egy Nivea sokkal jobban beválik, mint egy ilyen. Ráadásul marha drága.. Itthon sosem venném, külföldön persze sokkal olcsóbb ez is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Tincs

2018. február 16.

Azt hittem, ez valami giga mega jól hidratáló termék ami megváltja az életem. Nem így lett sajnos. Ha este bekentem magam, reggel már nem igazán érződött semmi, és valahogy furán folyós az állaga, lassan is szívódik. Inkább váltottam. Mindennapi használat mellett azért segített, nem húzódott annyira a bőröm, de lehetett volna még alakítani rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Barbika

2017. december 7.

Már nem emlékszem pontosan, hogy milyen típusú testápolóját használtam a Garniernek, csak az intenzív 7 nap rémlik a dobozáról, és az, hogy sokáig tartott míg beszívódott, és kb semmit se használt. Ajándékba kaptam, én alapból nem szívesen adnék ennyit egy testápolóért.. az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

nanana

2017. július 12.

Nagyon jól hidratáló termék, illatra is tetszetős, csak épp nagyon sokára szívódik fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

petracska13

2017. május 7.

Nem vagyok nagy testápoló-kenegetö, de ha heti egyszer maximum kétszer eszembe jut, akkor ezt használom. Nagyon kellemes friss illata van, amit így megunni nem tudok. Bár szerintem nincs sok köze a mangóhoz, mint általában a mangós termékeknek.
Az állaga híg, ami nem zavar, pillanatok alatt beszívja a böröm.
Sok hidratálás számomra nem kell, így a hidratáló hatásáról nyilatkozni nem nagyon tudok. Nekem tökéletesen megfelel, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Az állaga híg, ami nem zavar, pillanatok alatt beszívja a böröm.

reginasky

2017. április 11.

Az itteni vélemények miatt vettem meg ezt a krémet. Imádom a mangó illatot, de már az üzletben gyanús volt, hogy alig érződik, de adtam neki egy esélyt, megvettem. Mintha teljesen más krémet vettem volna, mint Ti, ugyanis én 1 óra múlva semmi illatot nem éreztem a karomon, nem hogy másnap! Pedig nem is kevéssel kentem be.
Az nálam is igaz, hogy gyorsan beszívódik, jól hidratál, csak azt a friss, üde mangó illatot hiányolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

martsih

2017. február 17.

Az illata valami isteni, még reggel és másnap is szoktam érezni :)
Az állaga nekem kezdetben nagyon furcsa, folyós volt, de megbarátkoztam vele. Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, és nagyon jól hidratál.
Az egyik legjobb testápoló amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Az illata valami isteni, még reggel és másnap is szoktam érezni :)
Az egyik legjobb testápoló amit eddig próbáltam.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak