Garnier

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Vviragg, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy innovatív formula, amely mikro-pigmenteket tartalmaz. Átalakítja a bőr szerkezetét és tónusát. Az anti-aging összetevők védik az érzékeny szem körüli bőrt és csökkenti a ráncok és a szarkalábak kialakulását. 5 éves kutatás, több új szabadalom. Parfümmentes és fényvédőt is tartalmaz.

maggiess

2019. január 15.

Ez a krém nekem sem jött be. Először jól hangzott, hogy színezett, hátha halványítja kicsit a karikáimat. De nem így történt, a színe egyáltalán nem illik a bőrömhöz és ha nem sminkeltem rá, nem is tudtam használni. Halványítást pedig egyáltalán nem tapasztaltam. Mint egy teljesen hatástalan korrektor. A hidratáló és anti-agint hatását is kétségbe vonnám, mert összehasonlítva azzal a szemkörnyékápolóval, amit most használok, szinte semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

f_anna

2018. június 22.

900 forintért vettem dm kiárusításon, ennyiért meg is éri. Vicces, hogy ekkora dobozban csak egy kicsi krém van. Először éjszakára kentem fel, így észre sem vettem, hogy színezett, itt az oldalon olvastam értetlenkedve, hogy néhányakat zavart a színe. :D
Ha véletlenül belemegy a szemembe, eléggé csíp és nehéz kimosni belőle anélkül, hogy az egész krémet szétkenném. Nappal is használtam, először kissé zavart a sárgás színe, de sminkkel el tudnám képzelni. Kellemes az állaga, végül is a színe egész jól elfedi a szem alatti sötétebb karikákat. Szeretni fogom!
A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, 28 nap után ígér látható eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, 28 nap után ígér látható eredményt.

Oklaudia04

2018. május 24.

Nekem tetszik hogy színezett krémről van szó. Viszont hogy csökkentené a ráncokat szarkalábakat azt nem vettem észre. Nem rossz krém ápolja a szemem alatti részt sőt ha ezt rakok fel korrektort nem rakok a szemem alá. de csak 3 csillag igy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

ago95

2018. április 29.

Borzasztóan csípi sajnos a szememet. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Borzasztóan csípi sajnos a szememet. Nagyon nem vált be.

someva

2017. november 27.

Kuponos akcióval vettem, de így is pénzkidobás volt. Semmi hatása, természetellenes szín, ráadásul még a szememet is csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

ownstyle123

2017. november 16.

Glamour napokon vettem, így 700 ft körüli áron jutottam hozzá.Nálam bevált.Szerettem volna egy szemkörnyékápolót, arra tökéletesen megfelel. Remekül hidratálja a szem alatti területet, nálam nem igazán sárgás az árnyalata inkább igazodik a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Akara

2017. július 20.

50%-os kedvezménnyel vettem, mert miért ne. Így 700 Ft-ért szerintem jó vétel volt. Azt hittem, csak egy sima ránctalanító szemkörnyékápolót vettem le, de korrektort is kaptam vele egyben.
Valóban furcsa, hogy felkenés után besárgul, nekem nagyon világos a bőröm, így még sötét is. De szépen enyhíti a duzzanat, lilás-kékes karikák és a ráncok láthatóságát. Csak magában nem használnám, mert csak megfelelő világítás és távolság mellett nem látszik, amúgy igen. Általában BB krémet viszek fel fölé, de nyilván nem teljesen a szememig, az alsó szemhéjamra azt már nem kenem fel. És így valahogy már mégsem látszik, hogy van ott valami sárgás réteg.
Egy icipicit csíp, ha túl közel megyek, meg rucsa érzés nekem mindig, amikor ilyen kencék vannak a szemem környezetében, de nem zavaró. Ránctalanító krémként is jól vizsgázott, mert lemosás után is láttam, hogy kicsit kisimult a bőröm. De tudom, hogy a ráncokat eltüntetni nem lehet, csak megelőzni. Mindenesetre ez erre jó lesz.
Azon erőteljesen elgondolkozom, hogy a teljes áráért is megvegyem-e, valószínűleg mire már közeledik a tubus vége, el fogom magam határozni, hogy mi legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Pilvaker15

2017. július 4.

Semmi hatását nem éreztem sajnos :( Szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Semmi hatását nem éreztem sajnos :( Szomorú vagyok.

nkatika

2017. április 28.

Édes istenem! Alternatívaként vásároltam, mert amelyiket szerettem volna, nem volt kapható a drogériában.
Felkenés után úgy nézek ki, mint egy idült májbeteg - egyáltalán nem igazodik a sárgaság a bőröm színéhez... Leárazva vettem ugyan, de kuka. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

DNM

2017. április 12.

Nekem csípi a szemem. Van egy sárgás árnyalata, ami körbeszínezi a szemem de a korrektort nem helyettesíti, krémként pedig nem hat. Csalódás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol Denat., Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, C13-14 Isoparaffin, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Arachidyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Laureth-7, Cetearyl Glucoside, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Laureth-7, Cetearyl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate
Illatanyagok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Citral
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.